Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Kızlar mesela randevunuz var mesai başlangıcından 2 saat sonra o zaman sabah işe gidiyor musunuzbenim bugün öyleydi mesai başlangıcım ve randevu arasında 2 saat vardı tam ki randevuya gitmek için yine 1 saat önce çıkmalıyım yakın ama otobüsle gidiliyor 2 otobüs ama kısa süreli. Birde bekleme kaydı vs. Bugün şefim şey dedi (bıktınız şef ve benim anılrımdan)randevundan önce işe gel zaten servisle geliyosun maillere falan bak dön banada sor evden mi gidiyim diye dedi. Yani evden hastanem çok uzak işe daha yakın ama tek otobüsle evin önünde binip hastanenin önünde inebiliyorum. Onun dediğine göre servisle işe geliyim 1 saat çalışıyom sonra 2 otobüs hastaneye gidiym 2 otobüs döniyim çok mantıksız 1 saat fazla uyudum bugün gözlerne battı resmen

Benim 21 haftalik oldu da hanimlar ne kullaniyorsunuz takviye olarak?multivitamin kullaniyorum sadece de ek olarak d vit veya demire baslamam gerekiyor mu
Bende multivitamin d vit kullanıyordum 12.haftadan beri. Bende 20+1im geçen kontrolde doktor kan istedi sonucuna göre demir başlayalım dedi. Hgb 11, ferritin 6 çıktı demir hapı yazdı

Kesinlikle kendiler yapmış bencede. Hastanede şikayet için bölüm falan var mıdır ki hasta ilişkileri gibi vs numaramla daha önfe iletşime geçildi nasıl değişir falan diye giderseniz bence büyük bir sorun bu önemli bir şey de olabilir size ulaşmaları gereken sağlık bu

Anlam veremedim bende geçmezse sizde sorun yine bir

Bel ağrısı bende de arada oluyor ama bu kasık sürekli hareket edince oluyor o meraklandırdı ve zorluyorda beni bakalım bir şey çıkmaz şnşallah

Bende multivitamin d vit kullanıyordum 12.haftadan beri. Bende 20+1im geçen kontrolde doktor kan istedi sonucuna göre demir başlayalım dedi. Hgb 11, ferritin 6 çıktı demir hapı yazdı
Aa bana d vit falan demedi.progestan kullaniyordum doktora randevu bulamadigim icin eczaneden recetesiz almak durumunda kaldim.regenesis kullaniyordum sadece magnezyum da istedim elenatal vereyim dedi.

Anlam veremedim bende geçmezse sizde sorun yine bir
Kuzum birde olsa ikide hepimiz evham yapiyoruz hemen kimimiz uzun yillar bekledik kavusmak icin kimimiz cok ugrasdik en onemlisi hepimiz emek verdik maddi manevi oyuzden hepimize zor kucaklarimiz bos kalmasin saglikla alalim kucaklarimiza korkma sende onemli bise degildir inslh benimde 1 haftadir hic gecmiyor ama bebis oynayinca rahatliyorum azda olsa

Buhar makinesi gibi evin nemini sağlamak için değil mi zaten hani kalorifer havayı kururttuğu için buhar makinesi kullanılır nemi çekmek için değil ki

Bende çocukluğumdan beri defterime kitabımın bi köşesine istemsiz 19 Kasım yazarım derdim ki acaba o gün mü evlencm :) Benim kız belki o gün doğar :)
Bence çoğunlumuz kasımda doğuracak aralık sonu bekleyenlerde aralık başı doğuracak hahah oğlak beklerken yay doğuracaklar bizde belkide akrep doğurcaz

Dış kundak geldi 4-7 ay almışım kocaman elimde patladı siz birşey alırken üç kere kontrol edin yaş kısmını battaniye niyetine sararım artık çocuğu, puset yerine de portbebe aldım o güzel gelmiş neyse ki
Bugün tekrar detaylı için gittim doktor baktı herşeyi iyi dedi geçen hafta kendi doktorumun bahsettiği kist yok olmuş gitmiş bile çok şükür böyle yaşayan varsa korkmasın cidden gidiyormuş ben çok korkmuştum kötü olmuştum, plesanta aşağıdaydı oda yukarı çıkmış hiçbir sorun yok herşey yolunda

ben uyumayı çok seviyorum 12 saat uyutuyor beni prilam ve hoşuma gidiyor bu yüzden bağımlı olcam olursam
miden yemen ne durumdaydı canım fark var mıydı peki

Benim 21 haftalik oldu da hanimlar ne kullaniyorsunuz takviye olarak?multivitamin kullaniyorum sadece de ek olarak d vit veya demire baslamam gerekiyor mu
BANA doktorum üç ay biter bitmez goyno ferro sanol, omepa multivitamin vs var içinde, magnimore plus, d3k2 vitamin ve coraspin yazdı oda pıhtı ihtimaline karşı

susuzluk da tansiyonu düşürüyormuş canım su içiyor musun yeterince

Hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah insan en ufak şeyde etkileniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…