Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Saat 11.30-12.00 gibi 2 yumurtalı gayet doyurucu bi kahvaltı yaptım yarım saattir tansiyonum düşük, bugünler de hep böyleyim. Akşamları olmuyor ama gün içinde neredeyse her gün tansiyonum düşüyor. Baş ağrısında da 4.günüm bu arada, ne bu allasen

Selam kızlar bugün detaylı ultrason günümdü. 21+2 deyim. Bebiş 26 cm 480 gr. Çok şükür her şey yolunda totosunun üstünde oturuyordu. hareketleri hep aşağıda hissediyordum. Ama kafası bayağı gobek deliğinin üstüne doğru geliyor. Geçen hafta tatildeydim tek ayağımda ödem olmuştu. Onu sordum. Hem plesanta kan akışını kontrol etti hem kasiklardan rahme giden kan akışını kontrol etti. Tansiyonda normal olduğu için sorun görmedi ama geçmezse kalp damara görünürsün dedi. Su gibi akıntı dan bahsedenler olmuş. Bende de ara ara oluyor suyu mu diye endiseleniyordum. Suyunun gayet iyi olduğunu söyledi ama onun için de fitil şeklinde kullanılacak bir ilaç verdi. Bebis yüzünü gösterdi parmaklarını tek tek açtı çok tatliydiii o yüzden bekledigimizden kısa sürdü ama plesanta tamamen yukarı çıkmış şükür. Düşer mi dedim bu saatten sonra düşmez dedi. Öyle işte detaylida güzel haberler almak dileğiyle darısı başınıza

Ay devam eden süreçte de etiketle beni. Ben de gündüz iyiydim. Gece midem bulanmıştı, kusmuştum. İnşallah bırakırsın da umut olursun bize canım.

OF KIZLAR AKLIMA SU KONU TAKILIYOR HEP . ÇALISIYORUM KENDIME KADAR MEYVE GETİRİYORUM . ODA ARKADASIM SİĞARA CIKINCA YEDIM . CUNKU KENDMIE KADAR GETRDIM DIYE . HANI ANNELERMZ DER YA SAKLI YIYINCE NEREYE DEĞERSEN BEBEGINDE LEKE CIKAR DIYE İÇİME KURT OLUSTU KENDI YICEĞİMDEDE OLUYORMU YOKSA BASKASNN EVNDEN GİZLİ BİŞEY YERSEM Mİ OLUYTOR.

Ay ben onlara hiç inanmıyorum ama yine de bildiğim kadarıyla ikinci dediğin, yani başkasının evinden bahçesinden tezgahından neyse ondan izin almadan yersen oluyor

Kısa süre mi kullanılıyormuş. Hic duymadım. 6 ay yaza geliyor tatilde ek gıda da elim kolum olur gibi düşündüm. Evde yüne çözüm bulunur aparatlarla filanda yine de bana aşırı pratik birşeymiş gibi gelmişti. Sanki almam gerekliymiş gibi hissetmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…