Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Kızlar selam doktor kontrlüm vardı demir ilacı başlancak mı ona karar verecekti doktor başlandı. Bide şöyle bir şikayetim var benim sol bacakla vajianın birleştiği kısım tam kasık değilde biraz daha aşağısı bayadır ağrıyor yürürken oturduktan sonra kalkrken yatakta dönerken onu sordum bugün doktor elle muayene etti fıtık ihtimali için genel cerrahiye yolladı elle baktı o da bir şey yok ama ultrason çekelim dedi 28 ağustosa gün verdiler taa. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
Yani aslinda tm olarak bu degil ama benimde sag sola donerken kasıgım agriyor sanci gibi 1 haftadir bende bunu sorcakdim yasiyan varmi diye bende yururken sirt usdu yatarken felan sorun yok sadece sag sola yatdimda oluyor ve ozellikle solda oluyor 1 haftadir normalmi bilmiyorum sanci seklinde agri oluyor

Yani aslinda tm olarak bu degil ama benimde sag sola donerken kasıgım agriyor sanci gibi 1 haftadir bende bunu sorcakdim yasiyan varmi diye bende yururken sirt usdu yatarken felan sorun yok sadece sag sola yatdimda oluyor ve ozellikle solda oluyor 1 haftadir normalmi bilmiyorum sanci seklinde agri oluyor
Bende alttan ara ara ağrı hissediyorum yumurtam çok fazla ağrıyor doktorum birşey olmadığını büyüme ağrıdı olduğunu söyledi bende de kist var belki oda ağrıyor olabilir ama alttan anlattığınız gibi çok yaşadım Bi ara oturamıyordum sanki iç organım patlayacak oda böbreklerim den çıktı idrar yollarımda enfeksiyon vardı yani sanmıyorum fıtık değildir ya bebekten kaynaklıdır

Bende alttan ara ara ağrı hissediyorum yumurtam çok fazla ağrıyor doktorum birşey olmadığını büyüme ağrıdı olduğunu söyledi bende de kist var belki oda ağrıyor olabilir ama alttan anlattığınız gibi çok yaşadım Bi ara oturamıyordum sanki iç organım patlayacak oda böbreklerim den çıktı idrar yollarımda enfeksiyon vardı yani sanmıyorum fıtık değildir ya bebekten kaynaklıdır
Ya benimkinin fıtık oldunu sanmiyorum bende arkadasin anlatdigi gibi degil cunku sadece sol tarafima yatinca kasıgımda oluyor onun disinda bise yok ama bilmiyorum normalmi bebisn hateketini hisedincede pek takmiyorum aslinda ama onemli bise yokdur inslh

Kızlar selam doktor kontrlüm vardı demir ilacı başlancak mı ona karar verecekti doktor başlandı. Bide şöyle bir şikayetim var benim sol bacakla vajianın birleştiği kısım tam kasık değilde biraz daha aşağısı bayadır ağrıyor yürürken oturduktan sonra kalkrken yatakta dönerken onu sordum bugün doktor elle muayene etti fıtık ihtimali için genel cerrahiye yolladı elle baktı o da bir şey yok ama ultrason çekelim dedi 28 ağustosa gün verdiler taa. Böyle bir sorun yaşayan var mı?
Bende aşağı yukarı böyle yaşadım sekerek yürüdüm Bi hafta bel ağrısından adım atamadığım oldu kalçadan ayak parmağıma kadar sancıdan sabaha, kadar uyumadığım oldu yani bebekte birşey yoktur rahat ol bende yüksek ihtimalle bel fıtığı var sizde de öyle birşey olmuş olabilir çabuk etkileniyor onun dışında da çık fazla ağrı yaşadım sürekli Bi tarafım ağrıyor 😂

Ya benimkinin fıtık oldunu sanmiyorum bende arkadasin anlatdigi gibi degil cunku sadece sol tarafima yatinca kasıgımda oluyor onun disinda bise yok ama bilmiyorum normalmi bebisn hateketini hisedincede pek takmiyorum aslinda ama onemli bise yokdur inslh
Doktor yok diyorsa yoktur gebelikte böyle ağrılar oluyor demek j istedim 🥰

Doktor yok diyorsa yoktur gebelikte böyle ağrılar oluyor demek j istedim 🥰
Doktora gitmedim kuzum soramadim oyuzden bilmiyorumki arkadas yazinca bende yazdim ona benzer oldu icin 😘 diger arkadasla yorumlar benzer ya karisdi galiba 🤭 doktora arkadas gorunmusde benda gitmedim 15 agustos randevum 😃

Doktora gitmedim kuzum soramadim oyuzden bilmiyorumki arkadas yazinca bende yazdim ona benzer oldu icin 😘 diger arkadasla yorumlar benzer ya karisdi galiba 🤭 doktora arkadas gorunmusde benda gitmedim 15 agustos randevum 😃
Olabiliyor ben daha kötüsünü de yaşadım doktor Bi sorun görmüyorsa geçiyor o ağrılar hergün başka Bi taraf ağrıyor 😃

Eger karnının bir bölümü sertlrsıyorsa bebekten kaynaklanıyor buda normalmiş ama karnın hepsi semsert oluyorsa nefesini kesecek şekilde bu kasılmadır doktoruna danış derim
BIr bolumu sertlesiyor.yani ilk hamileligimde de oluyordu biraz da adet agrisi gibi agrim oluyordu.bebek cok asagida duruyor gibi oluyordu...doktor bebek kendini kasmis icerde deyip 2 gun yatis veriyordu hep.yani bebek kendini kasmis ne demek hic anlamadim ....bugun detayliya girdim asagida olan başıymis ayaklari yukarda.bi sorun gozukmuyor her sey yolunda dedi.verdigi kagitlari doktorunuza gosterirsiniz dedi iste....21+ da haftam,baş aşaği olmasi normal mi acaba yoksa dönüp dururmu

Eşimle tanışma tarihimiz 13 Aralık ama aynı gün dayısının ölüm yıldönümü, 14'ü rahmetli kayınpederimin,15'i dedelerinin ölüm yıldönümü çocuğu hangi gün doğurmasam da kasvet basmasa bizi dkfjdlkjdkl

X