Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Eşim oynatmadı ya bebek rahatsız olur diye sşfşfş anlamsız bi düğündü 🥹 kalp kalp çokça 🧡
Hahahahaha benim eşte aynı😂 haftasonu düğün vardı oraya gitmedik. Uzun yol gidemeyiz dedi. Gitsek zaten oynatmaz. yok oraya mı uzandın sen, onu yapma ben yaparım, denize gidemezsin, göbeğinin üzerine yatma 😂 sanırım bunların iicnde en çok zorlayan göbeğinin üzerine yatma. Onlarada babalık mı yükleniyor acaba 🫠😍

BIr bolumu sertlesiyor.yani ilk hamileligimde de oluyordu biraz da adet agrisi gibi agrim oluyordu.bebek cok asagida duruyor gibi oluyordu...doktor bebek kendini kasmis icerde deyip 2 gun yatis veriyordu hep.yani bebek kendini kasmis ne demek hic anlamadim ....bugun detayliya girdim asagida olan başıymis ayaklari yukarda.bi sorun gozukmuyor her sey yolunda dedi.verdigi kagitlari doktorunuza gosterirsiniz dedi iste....21+ da haftam,baş aşaği olmasi normal mi acaba yoksa dönüp dururmu
Canım normal bence çünkü ben 15 haftalıkken cinsiyet için gittiğimde bizim kızda baş aşağı duruyordu hiç göstermedi dönmedi gittim tatlı yedim yürüdüm biraz tekrar muayeneye girdim düzelmişti doktor bi sıkıntı falan demedi

BIr bolumu sertlesiyor.yani ilk hamileligimde de oluyordu biraz da adet agrisi gibi agrim oluyordu.bebek cok asagida duruyor gibi oluyordu...doktor bebek kendini kasmis icerde deyip 2 gun yatis veriyordu hep.yani bebek kendini kasmis ne demek hic anlamadim ....bugun detayliya girdim asagida olan başıymis ayaklari yukarda.bi sorun gozukmuyor her sey yolunda dedi.verdigi kagitlari doktorunuza gosterirsiniz dedi iste....21+ da haftam,baş aşaği olmasi normal mi acaba yoksa dönüp dururmu
Genelikle bu haftadan sonra bebek yukarı çıkar mı bazıların çıkmayabiliyomuş bende senle aynı haftadayım benimde çok aşagıda yürümekte bilee zorlanıyorum ondanda kasılmalarımız olabilir gün içinde uzanıp ayaklarını yüksekte tut belki faydası olur ben yapıyorum gerisi Allaha emanetiz🙏

Bende alttan ara ara ağrı hissediyorum yumurtam çok fazla ağrıyor doktorum birşey olmadığını büyüme ağrıdı olduğunu söyledi bende de kist var belki oda ağrıyor olabilir ama alttan anlattığınız gibi çok yaşadım Bi ara oturamıyordum sanki iç organım patlayacak oda böbreklerim den çıktı idrar yollarımda enfeksiyon vardı yani sanmıyorum fıtık değildir ya bebekten kaynaklıdır
benim de karnim agriyor bazen sanki cok afedersiniz bagirsaklarimi bozmusum gibi tuvalete gidiyorum birsey yok.. Bu sabah basimda dondu yatakta saga sola donerken.. Esimle oglum bogaz enfeksiyonu gecirdiler bana gecmedi ama beni de boyle sarsti sanirim.

Saat 11.30-12.00 gibi 2 yumurtalı gayet doyurucu bi kahvaltı yaptım yarım saattir tansiyonum düşük, bugünler de hep böyleyim. Akşamları olmuyor ama gün içinde neredeyse her gün tansiyonum düşüyor. Baş ağrısında da 4.günüm bu arada, ne bu allasen 😒
ben de 20+2 oldum dun gece ve bgun pozisyonel bas donmesi yasadim yine basimi saga sola cevirince yatakta ya da sirt ustu uzaninca.. karnimda da agri var bir haftadir. yildim cidden saglikla dogursak zamaninda

benim de karnim agriyor bazen sanki cok afedersiniz bagirsaklarimi bozmusum gibi tuvalete gidiyorum birsey yok.. Bu sabah basimda dondu yatakta saga sola donerken.. Esimle oglum bogaz enfeksiyonu gecirdiler bana gecmedi ama beni de boyle sarsti sanirim.
o agrılardan bendede oldu magnezyuma başlattı doktorum . hatta agrılardan dolayı 3 gun rapor verdı eskısıne gore ıyım sukur ama oluyor agrılar .

Hahahahaha benim eşte aynı😂 haftasonu düğün vardı oraya gitmedik. Uzun yol gidemeyiz dedi. Gitsek zaten oynatmaz. yok oraya mı uzandın sen, onu yapma ben yaparım, denize gidemezsin, göbeğinin üzerine yatma 😂 sanırım bunların iicnde en çok zorlayan göbeğinin üzerine yatma. Onlarada babalık mı yükleniyor acaba 🫠😍
Ayyy yüklensin duygusal 🥹 akşamları bişi yemezsem küsüyor bizimki. Aç değilim diyorum sen değilsin oğluş aç diyor 😂

Bende hiç birşey yokken Bi anda baş dönmesi olabiliyor ve bulantı yani gebe olduğumuz için vucüt alt üst olmuş durum da bazen böyle tepkiler veriyor bide bebek gitgide büyüyor rahime ağırlık biniyor ondan olabilir

Bende hiç birşey yokken Bi anda baş dönmesi olabiliyor ve bulantı yani gebe olduğumuz için vucüt alt üst olmuş durum da bazen böyle tepkiler veriyor bide bebek gitgide büyüyor rahime ağırlık biniyor ondan olabilir
haklisin evet rahim de agirlik da var tabi.. ilk iki ay bas donmesi olmastu da uzun suredir yoktu tabi yine ciktin meydana. yariladik hamilelik surecini oyle boyle derken. son duzluge girsek artik saglikla dogsalar aralik gelince 😇😊

Kısa süre mi kullanılıyormuş. Hic duymadım. 6 ay yaza geliyor tatilde ek gıda da elim kolum olur gibi düşündüm. Evde yüne çözüm bulunur aparatlarla filanda yine de bana aşırı pratik birşeymiş gibi gelmişti. Sanki almam gerekliymiş gibi hissetmiştim
Bence pratik bir şey zaten, ama 1 yaşından sonra sizin yediğiniz yemekleri yesin diyorlar ya o yüzden sebze haşlamak kısa süreli olur gibi geldi bana, genelde öyle duydum. Bir de ben püre vermeyi düşünmediğim için ürünü yarım yamalak kullanırım, alt hazneyi çevirince de blender yapıyordu sanırım. Bütün vermeyi düşünüyorum en fazla çatalla ezerim

haklisin evet rahim de agirlik da var tabi.. ilk iki ay bas donmesi olmastu da uzun suredir yoktu tabi yine ciktin meydana. yariladik hamilelik surecini oyle boyle derken. son duzluge girsek artik saglikla dogsalar aralik gelince 😇😊
Bende karnımda kalsın diyorum doğunca korkuyorum sonrası korkutuyor beni 😂😂😂😂😂😂

akşamları kımıldasın diye alttan dürtüyorum. eşim dürtme çocuğu uyandırma diyo :KK70: işe gitcek sanki uyusun az sonra yine dfkjglf

Tetanoz aşısını hangi hafta vuruldunuz ?
En erken ben 17+5 peki ikinci için beni 21.haftamın sonuna doğru çağırıyorlar gideyim mi erken mi olur sizce ilkinde hata yaptım erken oldum. Ama en son doktora gittiğimde ikinciyi iki hafta sonra vur demişti Bi sorun Olmaz heralde

X