Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Hayırlı olsun canım, gözün aydın, tabi ki ekleriz Daha önceki sağlıklı doğumları sayıyoruz, sana da ilk çocuk olarak yazacağım o yüzden

Bizim doktor da eve yakın, öyle yapılır ama detaylı ultrason doktoru uzak dönmek de istemiyorum sonrasında. İzin alcam normal aman

Migren taşı sürdüm akşam uyumuşum, rahatlattı baya canım
Bende migren taşı sürüp yattım rahatlatıyor seviyorum

Detaylı ultrasonu cumartesi gününe aldım ben. Şeker yüklemesi için tam gün izin alacağım. Bazıları her kontrollerde tam gün izin alıyormuş başka forumlarda falan denk gelmiştim araştırırken sonuçta yasal olarak ücretli izin verilir yazıyor ama detayı belli değil tam güne sıkıntı çıkarırlar benimkiler o yüzden

Seninkiler neye sıkıntı çıkarmıyolar ki benim çok yıllık iznim var hiç tatil kültürümüz olmadığı için kalıyor öyle dkfk dinlenmek için alıyorum arada. Onları kullanırım. Sürekli cumaya denk getirmeye çalışıyorum da zorlamıcam kendimi el aleme para kazandırıcam diye

Canımm merhaba, sen de 2024 Aralık Annelerinde misin? Eğer öyleyse tabloya ekleyelim seni de. Bu arada adın çokk güzel
Canım ben listedeyim zaten adımı değiştirdim. Annelik Yeniden di önceden:) ayy dimi kızımın izlediği bir çizgi film var. Orada geçiyor beğenip kullandım

Kızlar bu arada yine paylaşmalık bilgilerle geldim.
Annem tıbbi sekreter, uzun yıllardır dahiliye polikliniğinde birlikte çalıştığı bir doktor var. Yakın zamanda o da doğum yaptı yaşı 30-35 arası. Bugün onunla konuştum, ben ocean mummy falan hiç kullanamıyorum dedim. Ben zaten 3 aydan sonra da gerek de görmüyorum ama özellikle özel hastanedeki doktorlar çok seviyorlar dedi. Beni hamileliğimde araştırma hastanesinde bir profesör hocamız takip etmişti ve bu takviyeleri hiç önermezdi dedi. Düzenli olarak kullanman gereken sadece demir ve iyot takviyesi dedi. Demir olarak zaten Fertamir'e başladığımı söyledim, iyot olarak da Jodid tablet önerdi. Devit'i bile bence haftada bir iki gün kullan diğer zamanlar güneşten almaya çalış günde 10 dk da olsa güneşe çıkarak dedi.

Tetanoz aşısını da benim doktorum 30. haftada tetanoz + boğmaca aşısı formunda tek doz önermişti. Bu doktor ben gebelikte canlı aşıyı doğru bulmuyorum bence aile hekimine uy normal tetanoz aşını yaptır iki doz şeklinde dedi. Yani biraz anam babam usülü ilerle bana kalırsa. Gebelikte her türlü ilaca tablete ne kadar az maruz kalırsan o kadar iyi dedi. Açıkçası bunlar benim de içime sindi. Zaten de kullanamıyordum düzenli ama kullanamadığım için de pişmanlık duygum kayboldu. Ben demir ve iyottan devam. Diğerlerini de haftada 1-2 aklıma geldikçe.

canlı aşıyı benim doktorumda kesinlikle istemedi. iki doz tetanoz vurulacağım 20 ve 24 te

KIZLAR OZEL SEKTORDE DOKTOR KONTRL İÇİN IZIN ALDIGIMIZDA KESILIYORMU KESILMIYORMU UCRET .
kanunda rutin kontroller ücretli izinden sayılır yazıyor canım . ama şirketler buna ne kadar uyar bilemem hee uymazlarsa suç ama yinede kendi bildiklerini okuyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…