Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Benim eşim babasını çocukken kaybetmiş. Kendisinden 6 yaş küçük bir de kız kardeşi var henüz bekar. Kaynanam da gelenekçi. Öyle olunca ilk ve tek erkek torun soyadı muhabbeti de devreye girince ilk ismi de dede ismi olması elzem oldu. Neysekı 2 isim birakilabiliyor 🙂 tek tesellim Mehmet in her çağda kullanılabilir olması. Abdulrezzak falan da olabilirdi çok şükür değil 😃
Mehmet aynen makul bir isim😄yanına da koyunca güzel olur

Ben söylüyorum 1 2 gün önce şefime. Randevuya gidiyorum bitince işe geri dönüyorum bu şekilde ilerledi baştan beri 2 3 saatte halledip dönüyorum
Bizim doktor da eve yakın, öyle yapılır ama detaylı ultrason doktoru uzak dönmek de istemiyorum sonrasında. İzin alcam normal aman
Dün akşam bende kötü oldum 9.30 da yattım beynim çatlıyodu😢bi uyandım sabah 6.25 giyindim çıktım şimdi hafif ağrı var yine
Migren taşı sürdüm akşam uyumuşum, rahatlattı baya canım

Hanımlar günaydınnn. Kasım annelerinde üniversite hastanelerinde babayı almıyorlar muayeneye diye okudum, bilgisi olan var mı? Detaylıya üniversite hastanesinde girecektim ama almıyolarsa başka doktor bakarım

Tablo bilgilerini yazarsan ekleyelim canım seni de 🌸🌸
Son adet tarihin, yaşın, yaşadığın şehir, kese gördüğünüz hafta, kalp atışı haftası, kaçıncı çocuk :)
outoffit outoffit beni de eklermisin lütfen 😊
Yaş 39
İstanbul
ilk tüp bebek denememizde kalp atışını duyamadik maalesef bu sebeple 2. Çocuk
Sat 28 Şubat
kese 4+1
kalp 6+4
cinsiyet kız 💕
Tahmini doğum 04 Aralık
İsmi de Aslı Deniz olacak inşallah 🥰
Bende takip edip tabloya isim ekletmeyenlerdenim 🙃 teşekkürler 🥰

Mesela hareketleri ne kadarda bir oluyor ben dunden önce gün içinde 10 farklı zamanda hissettim dün farklı zamanlarda 2 3 kez hissettim hissedince 2 3 dakika kadar devam ediyor. Ben cumartesi de doktora gittim hareket ediyormuş ama ben hissetmiyordum😂
Sabahları özellikle oluyor sonra yemek yedikten bir-iki saat sonra oluyor özellikle öğleden sonra 3-4 arası çoşuyor muhtemelen meyve yediğim saatlerden sonra ama ben bunları hep oturunca hissediyorum tabi ayaktayken muhtemelen hep uyuyor

outoffit outoffit beni de eklermisin lütfen 😊
Yaş 39
İstanbul
ilk tüp bebek denememizde kalp atışını duyamadik maalesef bu sebeple 2. Çocuk
Sat 28 Şubat
kese 4+1
kalp 6+4
cinsiyet kız 💕
Tahmini doğum 04 Aralık
İsmi de Aslı Deniz olacak inşallah 🥰
Bende takip edip tabloya isim ekletmeyenlerdenim 🙃 teşekkürler 🥰
İlk tüp de kalp atışı duyamadığınız mı için mi ikinci çocuk yoksa yaşayan var mı çünkü oraya yaşayan çocuk yazılıyor

Hanımlar günaydınnn. Kasım annelerinde üniversite hastanelerinde babayı almıyorlar muayeneye diye okudum, bilgisi olan var mı? Detaylıya üniversite hastanesinde girecektim ama almıyolarsa başka doktor bakarım
Günaydın canım evet öyle söylem var doktora göre değişiyor ama bende gitmiştim ilk haftalarda kalp atışı için almışlardı eşimi ama doktor bşr şey dememişti istersen arayıp sor

Kızlar 27. hafta yurtdışına çıkmak için çok mu geç? Vize ile uğraşmak istemiyorum, eşimin yeşil pasaport hakkı ancak o zaman doluyor, burda beğendiğim her şey Almanya’da yarı fiyatından daha az. Ama bi sorun yaşamaktan da korkuyorum.
ucus yapacaginiz firmanin ucus kurallarina bakin ornegin thy 28. haftadan itibaren doktor raporu istiyor ucus yapabilir diye

Her ülkenin gebelik için uçuş prosedürleri farklı oluyor güzelce araştırın bence
ulkeye gore degismez ucus firmasina gore değişebilir, genel olarak 28. haftadan itibaren doktor raporu isterler 35ten sonra da hicbir sekilde ucamazsin THY de. pegasusta sanırım 32den sonra almıyor. Var kuralları firmaya gore bakılabilir

Hamile yolcularımız, hamilelik süresi kurallarına uydukları sürece uçakla seyahat edebilir. Pegasus politikalarına göre tekil hamileliklerde, hamileliğin 36. haftasına kadar uçakla seyahat edilmesinde bir sorun yoktur. Çoğul hamileliklerde ise bu süre 32 haftadır. Hamileliği bu süreyi geçen yolcularımızı, doktor raporları olsa bile uçuşlara kabul edememekteyiz. Bunun yanı sıra hamile yolcularımızdan uçakla seyahat etmeden önce uzman bir doktora danışarak sağlık durumlarına ilişkin onay almalarını tavsiye ederiz.

Pegasus bunu yazmis . 36 dan once rapor istemiyor

Hamile yolcular, 28. haftanın başından 35. haftanın sonuna kadar doktorlarından aldıkları “uçakla seyahatinde herhangi bir sakınca yoktur” ibaresinin bulunduğu raporla birlikte seyahat edebilir. 36. hafta ve sonrasında doktor raporu olsa bile hamile yolcuların seyahatine izin verilmez.

Bu da thy :)

Günaydınn 🌸 ben ilk gebeligimde üniversite hastanesinde detaylıya girmiştim. Eşim girmişti hatta kayinvalidem de aynı hastanede hemşire diye o da girmişti 😅 düşündüm de rutin kontrollerine giden arkadaşlarımın eşleri de girdi. Doğum ve Doğum sonrasında eşler giremiyor sadece ziyaret saatinde görüyorlar.

Günaydınn 🌸 ben ilk gebeligimde üniversite hastanesinde detaylıya girmiştim. Eşim girmişti hatta kayinvalidem de aynı hastanede hemşire diye o da girmişti 😅 düşündüm de rutin kontrollerine giden arkadaşlarımın eşleri de girdi. Doğum ve Doğum sonrasında eşler giremiyor sadece ziyaret saatinde görüyorlar.
Vakıf üniversitesi hastanesi miydi canım senin? Acaba almayanlar devlet üniversitesi hastaneleri mi

X