Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Benim yeğenim 4 yaşında kardeşi daha sakin ona göre kafasına göre takılıyor o herşeyi alt üst yapıyor genelde böyle olanlar daha zeki olurmuş öyle diyorlar
Evet o yüzden bebişleriniz yaramazlık yaparsa kızmayın tersine sevinin zeka belirtisi diye keşfetme ile ilintili bence o da dogal olarak zeka gelişimini etkiliyor

Aynen yine iyiymiş benimkiler koymayacağımı bildikleri için hiç bahsi bile geçmiyor ben ne dersem o eşim de diyor istediğini koy diye

Nerden aldım canım link atar mısın inceliyim ben de

Ya bizimde ev 2+1 güney batı cephe ama karşımızda bina var kışları biraz az güneş alıyor bu sene hiç yorgan Bile kullanmadık ama geçen sene kaliteli bi klimamiz olmasına rağmen asla yeterli gelmemişti. Isıtıcı da alırız yine ama şimdiden onun telaşı başladı. Bakalım bu kış da umarım hafif geçer. Tecrübeli annelere danışınız

Merhaba hangi deterjan markası kokusuz du acaba siz denemişsin bayağı Markaları

Bekir adı kötü demeyin de yeni nesile uygun Bi alternatif isim ekleyelim mi şeklinde diyebilirsin belki. Benim anne babamın adı çok daha vahim, kaynanam in adı da bayağı ağır ve eski isimlerden o yüzden yine Mehmet e şükrettim. Isim koyarken bundan 30 sene 50 sene sonra da kullanacağını hesap etmeliyiz. Eşim de bu sebeple annesinin adını koymayı teklif etmedi (cinsiyet kız olursa sen bırak demişti). Senin eşin de bu şekilde yaklaşıp 2.ismi onaylar umarım.

Aynen yine iyiymiş benimkiler koymayacağımı bildikleri için hiç bahsi bile geçmiyor ben ne dersem o eşim de diyor istediğini koy diye
Benim taraf da aynı şekilde teklif dahi etmedi çünkü isimler kötü bırakmayacagimi biliyorlar. Çocuğa eziyet çektirmeye gerek yok diyorlar. Annem " ben kendi ismimi bile sevmiyorum ki Bi de çocuğa bırak mi diyeceğim " dedi misal maşallah diyelim size en güzeli zaten annenin koyması ismi derdi çeken anne çünkü.

Benim 17. Haftada bile çok netti. Hatta tıpkı babasının kopyasiydi. Senin de bebek gösterirse çok net gozukecektir. Çarşamba da benim var bakalım heyecanla bekliyorum

Ay aynısını annem de diyor ben kendi adımı bile sevmiyorum koydurmam diye

19+4 deyim artık güçlendi benim kız bir ordan tekmeliyor bir burdan içerde kendi kendie oyun ediyor heralde ben hiç öyle enerjik değilimdir kocam enerjik diyorum sana çekecek bu çocuk oynak kızın olacak
Mesela hareketleri ne kadarda bir oluyor ben dunden önce gün içinde 10 farklı zamanda hissettim dün farklı zamanlarda 2 3 kez hissettim hissedince 2 3 dakika kadar devam ediyor. Ben cumartesi de doktora gittim hareket ediyormuş ama ben hissetmiyordum

İkinci isimde seçti o vazgeçmiyor tartışmakta istemedim öyle kaldı yani isim ağır isimler hep çocuğa iyi gelmez diyorlar bilmiyorum bende ne yapacağımı

Benim 17. Haftada bile çok netti. Hatta tıpkı babasının kopyasiydi. Senin de bebek gösterirse çok net gozukecektir. Çarşamba da benim var bakalım heyecanla bekliyorum
Ben en son 14. Haftada gitmiştim sanırım yanlış hatırlamıyorsam daha gitmedim gideceğim işte o zaman pek görememiştim yüzünü umarım görürüm bende heyecan yapıyorum çok

Ben de hala içiyorum. Bu cumartesi bi bırakmayı denesem mi diyorum ama cesaretim hiç yok. 3 haftadır kusmadım
Benim bırakmaya cesaretim yok, 4 tane bile içebilirsin hiçbir zararı yok dedi doktor. Hala iştahsızım, iştahını da açar dedi. Bebekler büyüdü artık direkt bizden besleniyorlar o yüzden henüz bırakmayacağım.

Ben de prilamı bırakmaya korkuyorum geceleri 2 tane ile devam. Saati geçince bulantı başlıyor psikolojik mi anlamadım

Ahahaj kjzlar sigara falan konuşuyorsunuz sandım meğerse prilam konusuyormussunuz çok şükür bin şükür ben 1 e düşürdüm 19. Hafta itibari ile az daha dayanın hafifliyor gerçekten

Ben de prilamı bırakmaya korkuyorum geceleri 2 tane ile devam. Saati geçince bulantı başlıyor psikolojik mi anlamadım
Gece bir öğlen veya ikindin bir dene istersen ben en çok onda fayda gördüm. Asla pskolijik değil bir gün gece içmeyi unuttum. Öğlene kadar iyiydi sonrası malum hemen iki tane tekrar attim.

Ahahaj kjzlar sigara falan konuşuyorsunuz sandım meğerse prilam konusuyormussunuz çok şükür bin şükür ben 1 e düşürdüm 19. Hafta itibari ile az daha dayanın hafifliyor gerçekten
Ahahahah allah korusun. Ben eskiye göre çook daha iyiyim, 13.haftalarda pik yapmıştı serum alıyordum artık bu hafta hiç kusmadım, geceleri öğürmelerim var sadece. 19.haftada bebenin karakteri oturmuştur artık ya bulanmasın lütfen ajckdkd

Ben söylüyorum 1 2 gün önce şefime. Randevuya gidiyorum bitince işe geri dönüyorum bu şekilde ilerledi baştan beri 2 3 saatte halledip dönüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…