Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Koronadan falan mı oldu niye gitti
Yok canım ya bir anda alerji gelişti polipler falan türedi burnumda nefes alamaz koku alamaz oldum kısa süre içinde. Sonra da hemen ameliyat oldum. Sözde polipler toplandı falan nefes almaya başladım ama koku bir daha hiç alamadım. O dönem aşırı bıkmıştım doktorlardan ilaçlardan, ameliyat zor geçti falan sonra da artık gitmeyeceğim doktora gitmedim bir sene falan. 1 sene sonra yeniden gittim başka bir doktora dedi ki koku bölgende polipler var ameliyat olman lazım. Yani dalga geçer gibi, anlatırken bile sinirlerim bozuluyor. Ameliyat olmadım. Kortizonlu ilaçlar verdiler 1-2 sene kullanmamı istediler. Onu da kullanmadım. 2 sene kortizonlu ilaç mı kullanılır bebek düşünüyoruz falan bir yandan da. Erteledim işte. Doğumdan sonra çok can sıkıcı olacak ama koku alamamak

Oyy ne uğraştırıcı ya inşallah bebiş mucize getirir de daha kolay bi şekilde toparlarsın bu sefer

Her şeyle bi şekil baş ediyorum şu baş ağrısıyla edemiyorum ya. Beynimi deliyorlar sanki
Bugün bende çektim şu baş ağrısından tansiyonum 9-5 di tuzlu ayran yaptım falan ama banamasın demedi sıcaklardan muhtemel tabsiyonum düşüyor biz samsuna geçen sene geldik alışık değilim nemli havaya bide hamilelik dönemime denk geldi ekstra yanıyorum terliyorum soğuk duş alıyorum bir saatlik fayda ediyor sonrası gene aynı nasıl baş edicem bilmiyorum pervaneler var ama bana faydası yok

Beşiği kurduk gerçekten kaliteli fiyatına göre süper . Eksiksiz geldi . Fiyatına göre tabiki nevresimi kötü . Yeni nevresim alacağım ve cibinlik asla sevmem . Cibinlik çıkacak dönence takacağım ya da komple tahtasını çıkartacağım . Bide içerisine örgü kenarlık alacağım ahşap beşik isteyenler değerlendirebilir

Cibinlikle çok tatlı durmuş yaa birazcık böyle kullansanız keşke ❤ güle güle kullanın canım

Benim yeğenim 4 yaşında kardeşi daha sakin ona göre kafasına göre takılıyor o herşeyi alt üst yapıyor genelde böyle olanlar daha zeki olurmuş öyle diyorlar

Benziyor durumumuz eşimde 18 yaşında kaybetti babasını bgenimkinin adı daha kötü bekir olacak bebeğin adı yani desem güzel değil alınacak babasına dermiş gibi halbuki isimle kişi karıştırılmamalı ya

Ben de dün öyleydim ya, bırakamadım hala Prilam’ı. Sen içiyor musun
Bende acaba bitti mi diye 3 gündür içmedim prilamı ictiğimdede zaten midem bulanıyordu. 2 gün iyiydi cok şiddetli bulantım yoktu. Bugun kahvaltıdan sonra duramadım. Aksam olsun ilacı içeyim diye iple cektim. Bugun 2 kere fenalaştım. Bu mide bulantısı beni çok kötü fenalaştırıyor. Yok bitmemiş hala

Dimii semihler mesela çok efendiydi akıllıydı doğru teori

Ah dimi var benim de öyle kuzularım. Gel benim çocuğum ol diyorum. Sarılasım geliyor. Tabi diğerleri kıskanmasın diye de bişey yapamıyorsun , ama bazı çocuklar çok dikkat çekiyor gerçekten hep görünüş olarak hem de karakter olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…