Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Çok tatlı geldi bilerek sayfa ismide bırakıyorum görmeyenler için karaca linkide bırakıyorum

Eklentiler

• IMG_1052.png
    335,5 KB · Görüntüleme: 30
Burts Bee aldim ben yeni dogunca 3 yasında anca bitti şampuan :) zaten ilk aylar şampuansız suyla yıkanıyor sadece, sonraları cook az dokuyorsun zaten ne kadar saçı var bebeklerin. bir şampuan 3 senede bitemedi. Bitince de Aveeno kids aldım.

Müslini elimizden gelse alnımıza bile yapıştırıcaz yav nimetmiş resmen
Ben 1 tane göstermelik alacağım, güvenli değil zaten. Lastikli çarşaf almıştım bi tane Bimden anfksks yatak hangi ölçüde olacağını bilemiyorum şu an almadım o yüzden

Ben yorgan almayacağım ilk etapta ondan sadece çarşaf yastık almayı düşünüyorum canım.
Yorgan falan ben de almıcam ya set halinde satılıyor diye gördüm hep ondan dedim, ayrı çarşaf satılıyosa çarşaf alayım ben de madem bi

Granül sabun olan deterjanların bi zararı olur mu içerk olarak ?

Ben isim yazan bi yere soracağım. Sadece çarşaf ve yastık yapıyor musunuz diye. Tugbakugu.tr diye bi sayfa var instagramda. Alacağım zaman oraya soracağım. Bim'e de çarşaf geliyor arada, senin ölçüler bellidir denk gelirsen bime de bir bak.

Mustela neden değilmiş. Onunla ilgili hiç olumsuzluk duymamıştım. Ama incia ile ilgili duydum hem tamamen doğal değilmiş hem de aliminyum iceriyormus artı kimyasal filtreliymis. Çok güveniyordum halbuki bu markaya

Satılıyor aynen, bak bu çok uygun fiyatlı yorumları da mük
Bu da müslin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…