Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Öyle yapacam daha çok büyük parcalari dagitmistik ev küçük diye beşik bebek arabası gibi onlara yonelirim bende daha çok. Oğlum 4 yaşına girdi yeni

tabiki almazdim ben de herseyi sakladim ilki erkek simdiki kiz ama ayni seylero giydircem kiyafet dedigin nedirki bir kac ay ancak giyiniyor bebeklikte. 3 yasindan sonra cinsiyete gore giyinir

tabiki almazdim ben de herseyi sakladim ilki erkek simdiki kiz ama ayni seylero giydircem kiyafet dedigin nedirki bir kac ay ancak giyiniyor bebeklikte. 3 yasindan sonra cinsiyete gore giyinir
Ya belli bi yaştan sonra hani saklanacak pek halı kalmıyor zaten düş kalk derken kıyafetler zarar görüyor ama ilk üç ay da gerçekten hepsini dönüşümlü kullansan iki üç anca giymiş olacaklar bı yandan da yıkanacak o yüzden gereksiz geliyor bana da varken daha da almak

aynen ya surekli makine calisiyoe zaten evde. cocuk da hizlica buyuyor elinde kaliveriyor insanin hersey.

Barış Ata/Ata Barış kuzucum sıralaması tartışmalı dnfn
Aaa o senin bebeğin adı mı ben de diyorum elalemin adına niye karışıyor bu kız ay çok güldüm yaaaa, senin bebişin adıymış bugün çok iyi değilim, işyerinden izin aldım eve geldim, beynim çok çalışmıyor kuzum konuyu anlamamışım bile. Barış Ata daha akıyor gibi, Ata Barış zor söylemesi. Barı şata da demiyiversinler. Barış Ata YILMAZ örneğin soyadınızı da katınca baya havalı bence

Neyin var canikom

Neyin var canikom
Kız bir halsizlik bir halsizlik. Oturamadım işyerinde. Kasığıma da hafif ağrı girdi. Yarın sabah sağlık ocağında kan vericem. Değerlerime bakılsın bi. Demirim mi düştü ne oldu anlamadım. Demir ilacı da başlamadım daha, ondan mı bilmiyorum. 17. Haftadayım.

Sağlık ocağını aradım 24.hafta yapalım dedihepsi farklı bir şey diyor sağlık ocaklarının. Bide ben kaydımı taşındığım yere alamadım hal annemlerin orda ben mamaktayım sağlık ocağım keçiörende

o sembolun tam adi nedir? sonsuzluk mu? cocugunuzun adi tam olarak ne olacak ben anlayamadim matematigimde iyi degil ondan da anlayamamis olabilirim
En sıradan isimlerde bile birinin begendiğini başkası begenmeye biliyor. Biraz rahatsız edici ve saygısızlık gibi buluyorum açıkçası karşı bi yorum yapılmasını, anne baba karar verdikten sonra. Simdi bi de alışılmadık bi isim oldugu icin paylaşmak istemedim direk ismini, olumsuz farklı bi yorum da duymak istemediğim için. Oyüzden gercekteki anlamını ve kendim için yüklediğim anlamı benim için neden anlamlı oldugunu paylaştım. Kıymetli olanda bu bence. yakın çevremizle paylaşmaya başladık ama isin konusunda hassas oldugunu düşündüğümüz kişilerlede henüz paylaşmadık. Doğum sürecine kadar birşey duymak istemiyorum. İki isim konusuna bile insanların fikir ayrılıklarını biliyoruz. Mesela kp iki isim konusunda katı oldugunu biliyorum, bi muhabbet arasında geçmişti. Onlarla paylasmadık ismi o yüzden. yani diyorum ya annenin babanın fikrine karşı cıkıldıgında ben biraz sınırlar aşılmış gibi hissediyorum. Ama yinede cok merak ediyorum edersen özelden paylasırım tabi ki
2.ismini önceden paylasmıstım masal olacak diye.

Bu arada ben cahil gibi dalın şampuan aldım ama ben ettim siz etmeyin. Mustela alın, temiz içerikli olsun. Konak için şampuanı da varmış, o vücuda sürülmüyormuş. Ben bi de mustela alacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…