Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
ben şimdi almayacağım ama alacağım zaman bunun gibi bir şey düşünüyorum . belki direk masaya koyulanlardan alırım

Buna düştüm

Tamam canım sağol ben de baktırayım olmazsa rahim uzunluğuna

Tozu kendim için kullanmıyorum çocuğa hiç kullanmam bende alerji var toza tüye karşı bir ara alerjik astıma dönüyordu artık doktorun ilk söylediği şey toz deterjan kullanıyor musun oldu hemen değiştirdim sıvı deterjan kullanıyorum şuan asla öksürük yok alerji sıklığım azaldı ek olarak yumuşatıcıyı da yasaklamıştı doktorum yani ağır kokulu deterjanlarda sıkıntı olabiliyor deterjan alırken kokusuz ve sıvı olanı tercih etmekte fayda var

Isınmayı ne ile sagliyorsunuz. Bizde klima var. Olduğumuz bölgeye dogalgaz daha gelmmedi Su an en büyük stresim klima ile ısınırken bebeği hasta eder miyiz Ne giydiricem nasil olacak çok geriliyorum.
Klima ile canım bizde kiracı olduğumuz için evde doğalgaz yok ama ev küçük 2+1 yalıtım mi iyi bilmiyorum ama tek klima ile yetiyo şuan yaz kış. Tabi bebek için yatak odasını da açarız belki bu kış bıraz daha yatacagimiz zaman ama sürekli çalışırsa baya bunaltır oyle oluyor ev bilmiyorum bu kış kolay geçti ya duruma göre nasıl giydirecegimizi anlarız az çok gelsinde sağlıkla bı yetmeyen şeyleri doğum sonrası da alırız

Kızlar ben oğlundan kalan ne var ne yok döktüm ortaya aman Allahım ne çok şey saklamisim kıyafet olarak 2 yasa kadar bişey almasam çocuk sıkıntı çekmez öyle bir durum var şuan evde yeni doğanın şansimi şanssızlıgi mi deyim şimdi ben buna yazık valla 0-3 aylık bişeyler alsam diyodum ama çokça fazla

Ben kendim için toz deterjan kullanıyorum ama yumuşatıcı hiç kullanmıyorum, bir sıkıntı yaşamadım. Bebelere özel olanlarda kimyasal olmadığı için erimiyorlarmış kıyafette falan kalıyorlarmış hep, kimse memnun değildi

ya ben de ne var ne yok dağıtmıştım güya bi daha çocuk düşünmüyordum

Şu kısım sadece 0-3 ay şapkalı eldivenli alt üst takım olanlar ayrı alınan şapka eldivenler falanbı de bunun tek alt zibindan oluşan kısmı var tulumlar falan siz olsaydınız sizde almazdiniz demi vicdan yapıyorum ama çok kısa süre giyecek yani 10-12 tane takım çıkıyor resmen sayinca ve çoğu neredeyse hiç kullanılmadı hediye geldi yaz bebeği olunca falan kaldı öyle

Eklentiler

• IMG_20240717_160740_275.webp
    475,2 KB · Görüntüleme: 43
Evet not ettim bunu ben de bundan alıcam muhtemelen. Bi bakayım ne verecek. Buna ek multi vitamini kullanıyorsun değil mi canım

ya ben de ne var ne yok dağıtmıştım güya bi daha çocuk düşünmüyordum
Burada verecek kimse yoktu ki tanıdıklarmdan en küçük olan bizimkydi. Annemlerin oraya gittiğimde çogu şeyi orda bırakıp birilerine ver dediğim oldu ama yenidoğan neredeyse hiç kullanılmadı baya samimi tanıdığım biri olur almak isterse veririm diye sakladım ama kimse doğurmadi kış bebegi olacak da giyecek diye bı sevindim bak şimdi

Çok beğenip heves ettiğin bir şey olursa al tabi, her çocuk ayrı heyecan sonuçta. Onun dışında gerek yok gibi görünüyor

Çok beğenip heves ettiğin bir şey olursa al tabi, her çocuk ayrı heyecan sonuçta. Onun dışında gerek yok gibi görünüyor
Ya işte en azından hastane çıkışı alayım olsa bile onun yeri ayrı o konuda için rahat etmez gibi ilk bebeğimi erkek olacağını öğrenince hemen ilk takımını almıştık baskalari alsa bile biz ilk aldirdigimizi giydirmistik o yüzden zaten sürekli gün içinde değişecek tabiki çok almama gerek yok olan varken. Belki daha kalın bireyler alabilirim peluş peluş şeylerden falan dış giyim gibi

Ay ne kadar çok canım ❤ hiç almana gerek yok. Temsili bir tane alacaksan al

Hastane çıkışı olsun tabi, katılıyorum onun dışında cinsiyet de aynı olunca ikinci çocuğun kaderi bu, yapacak bir şey yok başka ihtiyaçlarını alırsınız, ilk gebeliğinizde eksikliğini hissettiğiniz bir şey vs. Oğlunuz kaç yaşında

~ şeklindeki sembolun adı
+ sembolu mesela adı ; artı ya mesela öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…