Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Kızlar benim hamileliğimi öğrendiğimden beri memişlerim o kadar büyüdü ki ağzıma girecekler yakında. Normalde de küçük değildi, B cup takıyordum ama şu an evdeki hiçbir bikiniyi giyemiyorum. Daha da büyüyecek diyolla hiç de sevmem koca memiş allah affetsin. Siz ne durumdasınız bikini bakıyorum deli gibi, şunlar iyi olur dediler
genelde bir beden buyuyor hep. geçen seferden penye bi beden büyük emzirme sütyenler almıstım ben onlara geçicem. simdi de iki tane bir beden buyuk sutyen aldim balensiz rahat onlari degistirip giyiyorum.
bikini almıstım ben yeni üstü 38 aldım altını 36 aldım oyle boylr oldular işte sanki ne tam popom kapandı ne tam memem kapanadı, aman napayım kaç kere denize giriyorum. normal bedenimde aldım ben bikiniyi

Kızlar benim hamileliğimi öğrendiğimden beri memişlerim o kadar büyüdü ki ağzıma girecekler yakında. Normalde de küçük değildi, B cup takıyordum ama şu an evdeki hiçbir bikiniyi giyemiyorum. Daha da büyüyecek diyolla hiç de sevmem koca memiş allah affetsin. Siz ne durumdasınız bikini bakıyorum deli gibi, şunlar iyi olur dediler
Benim memeler de öyle canım o kadar büyüdüler ki otururken elimle alttan destek yapıyorum o kadar ağırlık yapıyorlar 😂

Kızlar ateşölçer konusu konuşulmuş 8 senedir braun kulaktan ateş ölçer kullanıyorum. Çok memnunum pandemi dönemi işyerleri için çok fazla temassız ateşölçer aldık evde denediğimde yanılma payları yüksekti. O yüzden yine bozulsa bir şey olsa braun kulaktan alırım. Şimdi yeni modelleri de çıkmış. Bizimki en baz modeli linkini ekliyorum. Bakmak isterseniz.

Braun Thermoscan 3 IRT3030 Kulaktan Ateş Ölçer + 21 Adet Başlık

genelde bir beden buyuyor hep. geçen seferden penye bi beden büyük emzirme sütyenler almıstım ben onlara geçicem. simdi de iki tane bir beden buyuk sutyen aldim balensiz rahat onlari degistirip giyiyorum.
bikini almıstım ben yeni üstü 38 aldım altını 36 aldım oyle boylr oldular işte sanki ne tam popom kapandı ne tam memem kapanadı, aman napayım kaç kere denize giriyorum. normal bedenimde aldım ben bikiniyi
Ben denize çok giriyorum, o yüzden bana lazım oluyor. Annemden iki tane hacıladım ama tipi çok hoşuma gitmedi tatile gideceğim de mecbur alacağım 1-2 tane. Altta sıkıntı yok ama memintolar pörtlüyor 😂

Bana bunu söyleyen doktor bu baştan beri böyledir ama bazı doktorlar endişelendirmemek için söylemiyorlar dedi. Kanaman olabilir dedi. İlk üç ayda kahverengi lekelenmelerim oldu dedim ondandır dedi. Adet benzeri sancıların olabilir falan dedi. Ben daha çok kafama taktım. Kendi doktorum da hiç söylemedi. Hangisi doğru bilemiyorum ya. Sanırım bilmek daha doğru. Yanlış bir şey yapıp da kanama olduktan sonra öğrensem daha kötü olurdu. Şu an dikkat ediyorum en azından.
Evet vende dikkat ediyorum. Iki kere 6. Ve 11. Haftalarimda kanama yasadim ama kese alaninda kanama vardi bu durumdan mi bilemiyorum. Tabi her tuvalette kanama gorucem diye de sitres oluyorum haliyle. Insallah yakin zamanda cikiyor der

Ben 16 da pıt pıt hissediyordum 17 de hafif seyirme gibi hissettim 18 de artık bildiğin tepik atmaya başladı dışardan belli oldu şuan 19 dayız artık sabahları uyandırıyor beni hareketleriyle eğer yağ oranın çok azsa bebeğin plesantası önde değilse sende çok yakında hissedersin
Bende zayıfım ama rahmim tersmiş ama şuan normale dönmüştür bebiş büyüdüğü için bakalım heycanla bekliyorumm

Bende aynı durumdayım 75 b dim şimdi kaçım bilmiyorum 2,5 katına çıktılar eski bikinilerim sadece ucunu kapanıyo😅

Etsiz çiğköfteden bir zarar gelir mi. Çok canım çekti
Çiğ köfte çok beklediği için bakteri oluşturuyor diyorlar. Yani sabahtan yapıyor akşama kadar aynısı tezgahta duruyor. Ben canım çektiğinde yiyorum yine de
80b takıyodum şimdi darlanıyorum, c bulamadım 85b sipariş ettim sırttan bolartıp memeleri feraha kavuşturmak amacım dkfk bikiniyle işim yok tatil bana haram

Çiğ köfte çok beklediği için bakteri oluşturuyor diyorlar. Yani sabahtan yapıyor akşama kadar aynısı tezgahta duruyor. Ben canım çektiğinde yiyorum yine de

80b takıyodum şimdi darlanıyorum, c bulamadım 85b sipariş ettim sırttan bolartıp memeleri feraha kavuşturmak amacım dkfk bikiniyle işim yok tatil bana haram
Şuna bakabilirsin çok rahat Nbb DikiÅsiz Esnek Pedli Sütyen 3617 Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Sütyen bulunuyor da bikini no

IMG20240716165432.jpg

🥲

Yaaa bende öyleyiiim, inanılmaz derecede büyüdü. Geçen sene giydiğim bikiniyi denemeden aldım yanıma günübirlik denize gittiğimde. O kadar rahatsız oldum kiii elimle çekiştirdim hep :olamaz:

Attığın güzelmiş derli toplu durur :))

Alternatif 1 2 tane de mayo alacağım benn

X