Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Yaaa bende öyleyiiim, inanılmaz derecede büyüdü. Geçen sene giydiğim bikiniyi denemeden aldım yanıma günübirlik denize gittiğimde. O kadar rahatsız oldum kiii elimle çekiştirdim hep :olamaz:

Attığın güzelmiş derli toplu durur :))

Alternatif 1 2 tane de mayo alacağım benn
Gebelikte ıslak bikiniyle durmamaya çalışıyorum da mayoyu giyip çıkarmak zor olur diye düşünerek almadım. Kabinin olmadığı yerde bile havlunun altından fırt fırt hemen değiştiriyorum altları

Gebelikte ıslak bikiniyle durmamaya çalışıyorum da mayoyu giyip çıkarmak zor olur diye düşünerek almadım. Kabinin olmadığı yerde bile havlunun altından fırt fırt hemen değiştiriyorum altları
Evett kabin olmayan yeri düşündüğünde mayo aşırı uğraş olur sıkıntılıı.

Bizim şimdiden böyleyse kasımda halimiz ne olur artık hahah

Ben 16 da pıt pıt hissediyordum 17 de hafif seyirme gibi hissettim 18 de artık bildiğin tepik atmaya başladı dışardan belli oldu şuan 19 dayız artık sabahları uyandırıyor beni hareketleriyle eğer yağ oranın çok azsa bebeğin plesantası önde değilse sende çok yakında hissedersin
Ay dışardan belli olması çok tatlı ya benim normal göbüşümde var herhalde anca ilerde olur öyle

Kızlar benim hamileliğimi öğrendiğimden beri memişlerim o kadar büyüdü ki ağzıma girecekler yakında. Normalde de küçük değildi, B cup takıyordum ama şu an evdeki hiçbir bikiniyi giyemiyorum. Daha da büyüyecek diyolla hiç de sevmem koca memiş allah affetsin. Siz ne durumdasınız bikini bakıyorum deli gibi, şunlar iyi olur dediler
Hamileliğimin basında 2 kat olmuslardı. Xs 34 beden olan spor sütyenlerim bile olmadı. Resmen bi gardolap elbise alısverisi yaptım. Göğüsten sıkıntı yasamaya basladım diye daha en basında. suan 3 katlar. Hala büyüyecek dedikleri için sürekli sütyende almaya cesaret edemiyorum. Emzirirken bile büyüyecek diyorlar. Daha ne kadar büyüyecek bunlar yahu. Suan en geniş olan sütyenim bile 1 haftadır sıkmaya başladı ufaktan yeniden birşeyler almam gerek. Acaba emzirme sütyeninden mi alsam bi iki tane. Ama bununda sonu yok. Sürekli büyüyorlar. Napıcam bilmiyorum. Azcık sıkan birşey giymekte cok tehlikeli erken dogumu tetikleyebiliyor.

Hamileliğimin basında 2 kat olmuslardı. Xs 34 beden olan spor sütyenlerim bile olmadı. Resmen bi gardolap elbise alısverisi yaptım. Göğüsten sıkıntı yasamaya basladım diye daha en basında. suan 3 katlar. Hala büyüyecek dedikleri için sürekli sütyende almaya cesaret edemiyorum. Emzirirken bile büyüyecek diyorlar. Daha ne kadar büyüyecek bunlar yahu. Suan en geniş olan sütyenim bile 1 haftadır sıkmaya başladı ufaktan yeniden birşeyler almam gerek. Acaba emzirme sütyeninden mi alsam bi iki tane. Ama bununda sonu yok. Sürekli büyüyorlar. Napıcam bilmiyorum. Azcık sıkan birşey giymekte cok tehlikeli erken dogumu tetikleyebiliyor.
Azıcık sıkan bir şey giymek erken doğumu nasıl tetikleyebilir ki anlayamadım? Bana biraz abartı geldi açıkçası. Sütyen zaten doğası gereği biraz sıkan ve toparlayan bir şey, meme ucunun yoğun uyarılması rahim kasılmalarına neden olabilirmiş ama herhalde saatlerce uyarmak gerekir. Bence sıkmayın kendinizi bu kadar.
Gerçekten sürekli büyüyor benim de, çok rahat giyindiğim için şimdilik sıkıntı yaşamıyorum ama çok fazla denize giriyorum bikini mayoda sorun yaşıyorum. Yarın alışverişe çıkacağım muhtemelen bir şey bulursam haberdar ederim burayı mutlaka

IMG_2656.jpeg
Selam teyzoşlar göbüş yoklaması 🤰🏻

Azıcık sıkan bir şey giymek erken doğumu nasıl tetikleyebilir ki anlayamadım? Bana biraz abartı geldi açıkçası. Sütyen zaten doğası gereği biraz sıkan ve toparlayan bir şey, meme ucunun yoğun uyarılması rahim kasılmalarına neden olabilirmiş ama herhalde saatlerce uyarmak gerekir. Bence sıkmayın kendinizi bu kadar.
Gerçekten sürekli büyüyor benim de, çok rahat giyindiğim için şimdilik sıkıntı yaşamıyorum ama çok fazla denize giriyorum bikini mayoda sorun yaşıyorum. Yarın alışverişe çıkacağım muhtemelen bir şey bulursam haberdar ederim burayı mutlaka
Benim göğüslerim minnaktı geçen spor bustiyer alayım dedim 95 boyutunda aldım sıkmasın diye anam o bile sıkıyor şuan beni ama şuan ki halimden çok memnunum keşke hep böyle olsa🤭

Benim göğüslerim minnaktı geçen spor bustiyer alayım dedim 95 boyutunda aldım sıkmasın diye anam o bile sıkıyor şuan beni ama şuan ki halimden çok memnunum keşke hep böyle olsa🤭
Benim normalde büyük göğüslerim 85 c takıyorum aşırı değil ama bir tık büyüdü daha da büyür diye çok korkuyorum ama😄küçükken de sınıfta ilk benim memem çıkmıştı çok utanırdım şimdi seviyorum ama zor yönleri var

Bu konuda fikre ihtiyacım var bende alacağım sütyen ama alttan demirsiz desteksiz alsam daha rahat ederim diye düşünüyorum fakat sarkar mı göğüsler bilmiyorum

kızlar ya benim de göbüş büyüdü, akşama doğru hele şişkinliğim de oldukça çok kastırıyor karnım alttan 🤭 yürürken dik durmak istemiyor vücudum. daha şimdiden bu böyleyse 8-9 aylık düşünemiyorum ikiye mi katlancaz 🤪

kaçıncı haftada çıkmaya başladı göbüşleriniz ben 14 deyim hala pek bişey yok hafif kilo almış gibi duruyo göbeğim
Bi an önce çıksın istiyorum göbek mi bebek mi arası çok sıkıcı😂

X