Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
evin icinde tek penye alt giyebilir evde derece varsa genelde 21-22 civariysa ev. benim ilk cocugumda kisin dogdu ev hep 22 derecelerde altina sadece penye pijama alti giyiyordu. icinde uzun kolli citcitli body ve penye yelek.. disari cikarken tabi farkli o zaman astronot tulum eger bebek arabasinda tasinacaksa.
4 ysinda oldu hic iclik giyinmedi alisiyorlar siz nasil alistirirsaniz oyle. Kazak bile giyinemiyor ic mekanda. biz irlandadayiz sicak bir yerde degil ama vucut alisiyor

hatta genel kontrolde cocuk doktoru bize soguktan hasta olmaz mikroptan hasta olur salin gitsin demisti :) oyle ayaklarini usutup dondurmuyorduk tabi ama hep tek kat giyindi en fazla ustune yelek. evimiz sicak ama. ev hep ayni derecede kalmali tabi bu durumda sabah aksam

Kızlar bebişlerinizi kaçıncı haftadan sonra hissetmeye başladınız acaba
Ben 16 da pıt pıt hissediyordum 17 de hafif seyirme gibi hissettim 18 de artık bildiğin tepik atmaya başladı dışardan belli oldu şuan 19 dayız artık sabahları uyandırıyor beni hareketleriyle eğer yağ oranın çok azsa bebeğin plesantası önde değilse sende çok yakında hissedersin

Beşik ne aldın

bunu aldım yorumları güzel diye . aynısını mağazada gördüm beğendim . internette daha ucuzdu . gelsin kurayım eğer beğenirsem öneririm .kötü gelirse zaten iade olacak :) anne yanı oluyor ve kademeli

İlk gebeligimde benim de öyleydi. Şimdi 14lerde bi hissettim sonra uzun süre hissetmedim. 18den sonra yavaş yavaş başladı ama hala çok düzenli değil. Biraz kilo kaynaklı sanırım. Düzenli hissettiğin için çok şanslısın hamilelikte ilgili en çok özlediğim sey o güçlü tekmeler

Benim favorilerimde bu inşallah güzel çıkar canım bende alırım iyi olursa

Bence memnun kalırsınız, güle güle kullanin

Ben bi sağdan bi alttan bi üstten alışveriş yapmışım ya, çünkü kıyafetlerden sonra aldığım şey zeka kartı nsnffj
ben liste yaptım zorunlu alınacaklar ama tamamen kıyafet hariç. böyle her şeyi bitirip en son kalan zamanda yavaş yavaş cicili bicili şeyler almak istiyorum . :) ama şimdi ateş ölçer falan fistan yokken kıyafete kafa yoramıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…