Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Gogus pompasi ne alicaz ya
İkinci çocuğa Nisan'da doğum yapan arkadaşım kesinlikle eller serbest olandan almalısın dedi. İlk bebisimiz beraber doğmuştu elektrikli falan kullanmıştı boşa almışım bu baya rahatlık takip isimi gücümü yapıyorum iki çocukla sagmakla beklemek daha zor olurdu fırsat vermzdi ama boyle kendiliğinden oluyor diyo

Kızlar bebişlerinizi kaçıncı haftadan sonra hissetmeye başladınız acaba
18+2yim 3 haftadır falan ilginç hisler var ama sürekli değil böyle arada batma hissi oldu birde damar atması gibi bağırsak kımıldar gibi ama hafif bir his çok yoğun değilbebek hissediyormuş gibi olmuyor bende heyecanla evet bebek kımıldıyor diyeceğim hareketleri bekliyorum

Kızlar gördüğünüz gibi birinin sevdiğini birisi sevmemiş, birinin çok gerekli olmazsa olmaz dediğini diğeri hiç kullanmamış öyle de olmuş. Biraz da şans işi bunlar. Artık bebeğin durumuna sizin o anki ihtiyacınıza göre yolda düzenlemeler yapacaksınız

henüz alenen hareket ettiğini hissetmedim . 18+2 yiz . doktorum 20. haftada hissedersin bende 20 de hissettim dedi.
Çok heycanlı ben 14-15 inci haftamdayım her dk elim karnımda belki erken hissederim diye bi unut ama daha tık yok

Kızlar ebebek uygulamasında yine %40 indirim var giyimde çok güzel şeyler var ben baya bişeyler aldım ve bugün anakucagı geldi baya araştırdım trendyoldaki markaları merf baby mamma ve ohyo baby arasında kalmıştım benim aldığım ohyo baby premium cotton diye geçiyor 1400 e aldım beğendim güzel duruyor

Eklentiler

• IMG_3353.jpeg
    108,3 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_3354.jpeg
    111 KB · Görüntüleme: 43
Aldım canım ben bundan başka rengini, gelince bi atarım beğenirseniz alırsınız topluca fmfm uzun kollu sevmeyen de var seven de var kış bebesi diye aldım ben yine de

Güle güle kullan bebişkom ben de Mamma'nın premium cottonunu aldım aynı nerdeyse

Aldım canım ben bundan başka rengini, gelince bi atarım beğenirseniz alırsınız topluca fmfm uzun kollu sevmeyen de var seven de var kış bebesi diye aldım ben yine de
Ya şimdi ben 0-3 aylık çok bişey almam sanırım çünkü oğlundan kalanlar var şu penye takımlardan eldiven şapka mama önlüklu şeylerden.ama kış bebeğine göre ince gibi geldiği için uzun kol üstüne onu giydirsem daha için rahat eder diye düşünüyorum ya tam kişi yaşayacaklar bu bebisler çünkü Martta gelmicekler bizim buraya zaten Aralık sonlarina doğru tam kış gelmiş oluyo o yüzden 0-3 ayda uzun kollu şart olur burda bile. Hatta ben alta ne giydircem onu düşünüyorum bazıları külotlu çorap falan diyo da bilemedim

meyveliruj3 sabah bi tayt attı böyle polarlı pofidik, o tarz şeyler olmaz mı?

meyveliruj3 sabah bi tayt attı böyle polarlı pofidik, o tarz şeyler olmaz mı?
Onlar oyle şeyler tek olabilir tabiki de. Mesela penye bı takım alt üst. Hadi üste biz alttan uzun kol zıbın giydirdik beli alt pijaması ince kalmaz mi öyle düşünüyorum iki pijama da ne bilim nasıl olur daha büyük oldugunda erkekler içinde taylar oluyor öyle hallediyordum da hiç bu kadar minik kış bebeği görmedim çevremde de ne yapiyolar acaba

Belki?

Ben Erzurum'da yaşıyorum ilk bebegim kış bebeği. Bir ara bebeğin üşüyüp üşümediği burnundan anlaşılır diliyorlardi çocukları lahana gibi giydiriyorlardi. Ben öyle yapmadım göğsünü ve sırtını surekli kontrol ettim. Ayaklarını sıcak tuttum. Bu arada kat kat çorap da terletip daha çok üşütüyor bence hiç mantıklı değil ama siz bilirsiniz atlet zibin onun tayti üstüne tulum gibi giydirdim genel olarak. İlk ay sonrası içine de bir şey giydirmeye hep tek kattı tulumlar ya da takımlar. Kızımın genel durumu ve doktor önerisiyle tabii ki ikinci bebekte de başlangıçta temkinli olurum ama inşallah hassas olmaz da aynı şekilde devam edebilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…