Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Onu çok iyi yapmışsın gerçekten, üşüyen insan sevmem hiç dngkf ben de bi YouTuber çift takip ediyorum Norveçte, baya çocuğu şakır şukur karın içinde oynatıyolar, e çünkü alıştırmazlarsa imkanı yok orada yaşayamaz.
beni ayicik gibi giydirmisler bence kucuken su an turkiyede sicak havada soguk denize girsem titriyorum. bir firsat vermemislerki vucudum nefes alsin. annem de cok elestirdi beni kis vakti cocugun ayaginda corap yok ustundeki ne oyle cok ince falan , Allahtan dinlemedim yakin degildik kameradan karisiyordu. Iyiki cocugum soguga dayanikli kendim donuyorum o ayri

simdi yeni anneler cocuk dogunca goreceksiniz anne babalar asiri karisiyor. biz uzaktik pandemiydi allahtan ilk 6 ay kendimiz baktik sonra turkiyeye tatile geldik 3 ay kaldik allah yarabbi yok soyle tutulmaz boyle yapilmaz o giydirilmez oyle uyutulmaz sen cocuk bakmayi bilmiyorsun yazik ac kalmis cocuk senin sutun az ac bu cocuk ondan agliyor falab delircektim ya. en guzeli kendin bakmak 😄 gerci simdi doguma annem gelip 3 ay kalacak ama bastan uyricam beni delirtme diye 😛

Bir tane instadaki psikologtan görmüştüm çocuk konuşabildiği zamana gelince o isteyince alın yani çok istemesini bekleyin hani kendiniz ekstra almayın alıştırmayın hemen ulaşabileceği kanısına varmasın gibi bir şeydi ben küçüklüğümde hatırlıyorum ben babamdan bir şey istemiştim dışardayken almamıştı eve gidince üzülmüştüm neden almadın ben çok istemiştim diye ertesi gün süpriz yapmıştı o kadar sevinmiştim ki o mutluluk paha biçilemezdi diyorum eğer o an almış olsaydı muhtemelen bu anı bende olmayacaktı unutacaktım
Ben de öyleydim ya tek çocuk olmama rağmen hiç şımartılarak büyümedim. Daha doğrusu sevgi anlamında şımartıldım ama her istediğim alınmadı. Bi dükkan vardı ıslak kek satan, o kadar severdim ki, kapısının önünden geçerken paramız yoksa annem zaten hızlı hızlı yürürdü anlardım ben de hiç istemezdim mesela. Varı yoğu bildik kötü bi şey de değil bu. Bu demek değil ki cepte varken çocuk aç açıkta kalsın ama abartmaya gerek de yok

simdi yeni anneler cocuk dogunca goreceksiniz anne babalar asiri karisiyor. biz uzaktik pandemiydi allahtan ilk 6 ay kendimiz baktik sonra turkiyeye tatile geldik 3 ay kaldik allah yarabbi yok soyle tutulmaz boyle yapilmaz o giydirilmez oyle uyutulmaz sen cocuk bakmayi bilmiyorsun yazik ac kalmis cocuk senin sutun az ac bu cocuk ondan agliyor falab delircektim ya. en guzeli kendin bakmak 😄 gerci simdi doguma annem gelip 3 ay kalacak ama bastan uyricam beni delirtme diye 😛
Beni en çok korkutan o ya. Yesin de ekran başında yesin, ağzını kapatıp yedirelim fikri çok var kayınvalidemde. Ya da ağlamasın diye her istediği yapılıyor. Ama çocuk sınır sever yani her sınırı zorladığında istediğini vereceksek iyilik yapmış olmicaz

Beni en çok korkutan o ya. Yesin de ekran başında yesin, ağzını kapatıp yedirelim fikri çok var kayınvalidemde. Ya da ağlamasın diye her istediği yapılıyor. Ama çocuk sınır sever yani her sınırı zorladığında istediğini vereceksek iyilik yapmış olmicaz
cok haklisin benim bir yanlisimda bu olabilri cocuk aglamasin diye dedigini yapmak.. hem uzuliyorum hem basim ses kaldirmiyor ama sinir koydukca bakiyorum uyuyor o sinira. ilk cocuk egitiyor insani ikinciye daha deneyimliyim 😂 birakicam aglasin odadan cikarim esimle basbasa birakmayai dusunuyorum

IMG20240716124527.jpg
IMG20240716124459.jpg

Helloo

Ben çok hasta oluyodum çocukken, annem doktora götürmüş doktorun ilk sorduğu soru bu çocuk nerede oynuyor olmuş. Evde deyince de çıksın çamurla oynasın biraz demiş. Mikrobu almayınca vücut direnç kazanamıyor hiçbir şeye
tabi canım ne o öyle plaza çocuğu :KK70: benim kuzenim eşiyle ayrı kötü bir ayrılık . bi gün çocuğunu görmeye geliyor baba. çocuğu sokakta çamur içinde falan görünce sinirleniyor . istanbula kaçırıyor çocuk böyle bakılmaz diye. neyse anlaşıp orada bi psikoloğa götürüyor baba çocuğu . çocukta acayiıp yaramaz hiperaktif. psikoloğa diyor çocuk çamur içinde böyle olmayacağını annesine anlatın diyor. çocuğu giydiriyor grand tuvalet . psikolog saçmalamayın beğefendi çocuk çamurda sokakta büyür plazada değil diyor. sonra baba pes edip anneye geri veriyor :KK70:

Eşim desenli üst baş hiç sevmez. Yeni nesil erkek tişörtleri de hep baskılı ya bulamıyoruz ona asla.

Az önce arayıp bunları gösterdim. Çok resimli diyor. Yav çocuk bu çocuuuukkk takım elbise mi giydircezz

Cigit’i çok beğeniyorum ben fiyat performans olarak, kız için çok güzel değil ama erkekler için olan müslin takımları falan müko. Ona da bakın mutlaka ben kız için 1-2 parça bir şey zor buldum ama çizgili müslin erkek pantolonlarına falan düştüm 🫠

Cigit’i çok beğeniyorum ben fiyat performans olarak, kız için çok güzel değil ama erkekler için olan müslin takımları falan müko. Ona da bakın mutlaka ben kız için 1-2 parça bir şey zor buldum ama çizgili müslin erkek pantolonlarına falan düştüm 🫠
Cigit'in mağazasına gitmiştik ama büyüktü sanki her şey ya, ben çok sevmiştim salaş salaş her şey bayılıyorum çocuklarda salaş kıyafetlere.

Eşim ayıyı bana benzetti... Ayıp...
Erkolar kapatılsın ya ajfkskdkdk
Babaannesi hediye almış benim kıza yazlık, hepsini rastgele bedenlerde ayrı mağazalardan aldığı için gidelim değiştirelim dedik dün eşimle ilk kez bebişe elimizle seçerek hediye aldık, her şeyi internetten alıyorduk. Her tarafımız serotonin oldu 🤓🩷 internet kolaylık ama gidip almak çok tatlıymış ya

Bana da çok kullanışlı gelmedi ya o ipli olanlar. Yine yandan takılan ama çıtçıtlı olanlar var onlar işe yaramaz mı mesela az büyük alsak belki?
Yok kullanışlı bişey değil zaten ya bilmiyorum bana tuhaf gelmişti bı defa kullandım baktım olacak gibi değil yani çocuğu satmıyor veya böyle ip bagliyosun bol bol duruyor yakası açık beli kısa gibi tuhaf geldi yani citcit daha sarıp sarmaliyo bence o sekilde yandan olan normal çıtçıtlı olanlardan alabilirsin zaten göbek bağı yapışmaz ya toka gibi biseyle tutuluyor onunla beraber de düşüyor zaten kuru tutmaya özen göstereceğiz yapışma bişey olmaz çok çok şu aldigimiz ağız mendilleri muslin şeyler var ya içimiz rahat etmezse duruma göre ondan koyarız üzerine çit çit yaparız annelik yönlendirir bizi😁

X