Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Yazdıklarından doğru yolda olduğumu görmek sevindirici ❤ insan sürekli tereddüt ediyor. Tecrübeli arkadaşlardan duymak güzel

edahandro listeler icin tesekkurler canim isime mutlaka yarar kizlar bir de sey sorucam teddy tulum aliyoruz ya hani doktora giderken disarda giysin diye kafam karisik . 0-3 ay mi almak lazim ki kis bebesi , 2-6 alsam hemen giydirilmez gibi bi bilemedim

Evet oyle gerçekten en azından boşa vaktin geçmiyor ve yuzde yuz verimle emeğinin hakkını alıyorsun ama dediğin gibi iyi yere denk gelene tabi.

Kulaklarımın şişliğiyle ofiste savaşamadığım için 1 hafta yıllık izin aldım. 1 hafta yatış kızlar bugün biraz hafifledi hem iyice dinlenirim günlerdir aç uykusuz enerjim kalmadı valla

Rica ederim canum. Ben bi 1-3 ay bi 0-6 ay aldım canım.Aslında battaniye de yeterli oluyor diyorlar.

Kızlar 16+6 hafta da batma hissi yaşayan var mı sanki iğne batıyor gibi oluyor. Birde çarpıntım var
benimde oluyor ara ara hatta geçen günler de tüm gün sürdü 17. hafta sonlarıydı. doktora sordum rahim ağzı uzunluğun güzel olduğu sürece sorun yok dedi rahim ağzı uzunluğum 52 mm çıktı. eğerki şiddeti giderek artan ve düzenli bir ağrı olursa hemen hastanenin aciline geliyorsun dedi. onun haricindeki ağrılar büyüme ağrısı dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…