Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Önce sana para lafı yapıyordu ama 120 küçük bir meblağ demek. Küçük değil ha küçükte olsa sana danışmadan kardeşine veremez yani kardeşi de nasıl istiyor insan eşinin müsaadesi var mı nasıl demez anlamıyorum . Al gitsin madem öyle sen ye parasını millete borç verebiliyorsa kafasına göre

Fl yazar onu 7 ile carpinca cikiyor bebegin boyu

Genelde soylemıyorda ben soruyorumboy ölçülmüyor sanırsam kemık uzunluğunu ölçülüyor oradan da tahmıne söyleniyor yoksa kılosu da kesın degıldır ki ulstrasonda FL yazan kısmı 7 ile çarpınca ortalama boyu çıkıyor

FLx7 diyorlar ama doktorun bana söylediğiyle bu uymuyor ya nedense

boy soylenmiyor canim burda sadece kilo benimki 1 bucuk kilo 28+4teyik bugun bakti

netlik yok sanki primleri ne zaman gelecek ne kadar toplam? arabasini almaz gecsin onu bir kere. nerden bulcakmis parayi aninda. lafi ceviriyor gibi geldi bana biraz

1,7 cm dedi bana da dedi plesantanin rahim agzina uzakligi. Normal dogum icin en az 2 cm gerekli dedi
bana her doktor başka bir şey dediği için hangisi doğrusu bilmiyorum . ama öyle bir şey ki acayip mm lik ölçüm bunlar. en doğru ölçüm alttan muayene ile oluyor ama zarar verir diye o şekilde ölçmüyorlar. detaylı doktoru bana 20 mm dedi ertesi gün kendi doktorum 20 mm bile değil kapamış tamamen dedi. o doktoru bırakrım 24. haftada başka doktora gittim kapamıyor yakın konumlu bu gidişle normal doğum bile yapabilirsin niye korku aşılamışlar sana ddi. bunları konuşmak için çok erken en az 32 haftalık olmasını bekleyeceğiz dedi.

Bu da benim 25.haftalık göbek, bugün lohusa takımı bakmaya gittim 8 aylık hamile 2 kadın vardı, göbeğim onlara göre o kadar büyüktü ki Merco’nun 6 aylık olduğunu duyunca şok oldular… Tşk djdkdjsk
Ve evet hala bu taytı giyiyorum sadece, kış gelseymiş o zaman sjfksksk

Eklentiler

• IMG_5070.jpeg
    125,5 KB · Görüntüleme: 37
bana alttan bakti vajinal ultrason o sekilde olcum verdi.

Ayrıca kayınvaliden kıçımı yesin saçın bebek gibi olmuş

Buda benim bebıkooo

Eklentiler

• IMG_3205.png
    713,6 KB · Görüntüleme: 36
Benim de dondurulmuş 4 embriyom var, hep iki çocuk istedim ama ne yalan söyleyeyim 2.yi istersek tüp bebek değil de kendiliğinden olsun istiyorum hep. Bizim sebepsizdi çünkü her şey yolundaydı ama olmadı. Bakalım hayat neler getirecek önümüze

sor bakakim gidince plesantam rahim agzina kac cm uzakmis merak ettim benimki 1,7 cm dedi en az 2 cm olmasi gerekiyor normal dogum icin dedi

Bizim doktor çok rahat doğuma kadar bile çıkar diyor. O yüzden endişe etme dedi bana normal doğumu bu halde bile zorlarız dedi aşağıda olmasına rağmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…