Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Kızlar detaylı için 3 ağustosa randevu aldım. Sinan Tan’a. Kendisi radyolog hakkındaki yorumlar çok iyi biraz bütçeyi de düşünmem gerekiyordu 3 bine oraya gideceğim. Düşünen varsa Ankara’da gittikten sonra da bilgi veririm. 20. Haftanın bittiği güne denk gelmiş oluyor erken mi emin olamadım ama eşimin izniyle başka denk getiremedik. 15inde de bilkentte gireceğim devlette bakalım

zara’dan ilk posta gelmiş çooook güzeller ya duygusal 🥹
317D0A30-C2B8-48A0-8358-437B88E2BC77.jpeg
75819826-A382-4694-8789-7986A1861FDE.jpeg
64425EDA-5D5E-4792-B99C-DFEFB02A487A.jpeg

Kızlar detaylı için 3 ağustosa randevu aldım. Sinan Tan’a. Kendisi radyolog hakkındaki yorumlar çok iyi biraz bütçeyi de düşünmem gerekiyordu 3 bine oraya gideceğim. Düşünen varsa Ankara’da gittikten sonra da bilgi veririm. 20. Haftanın bittiği güne denk gelmiş oluyor erken mi emin olamadım ama eşimin izniyle başka denk getiremedik. 15inde de bilkentte gireceğim devlette bakalım
Günü iyi bence canımcım haber ver bize de

Erkenden almak mantıksız böyle şeyleri böyle kuruyacak yada krem tarzı şeyleri de ne bileyim evdeki sıcaklıkta bekliyor falan onları ben son ana bırakırım galiba
Ben de losyonu falan alsam mı diyorum da aynı düşünceden bi emin olamadım kalsın o acelesi yok. Çoook güzel indirim görürsem yine de alırım ama dkfk

Göğüs pombasıda ben duruma göre alırım diye düşündüm ya lazım olursa alırım çalışan olsam kesin alırdım da evde olacağım için şuanlık gerekli değil benim için zaten her şey bir tık uzaklığımızda

Göğüs pombasıda ben duruma göre alırım diye düşündüm ya lazım olursa alırım çalışan olsam kesin alırdım da evde olacağım için şuanlık gerekli değil benim için zaten her şey bir tık uzaklığımızda
Evde de olsan sütünün hepsini çocuğun emmesi mümkün değil bence sütün iyiyse. Kalanı mastit yapar sağmazsan

Göğüs pombasıda ben duruma göre alırım diye düşündüm ya lazım olursa alırım çalışan olsam kesin alırdım da evde olacağım için şuanlık gerekli değil benim için zaten her şey bir tık uzaklığımızdşö

Şöyle ama sağdıkça artarmış süt. O yüzden başta almak da mantıklı. Ben çalışmayı düşündüğüm için mecburi aldım ama çalışmasam da artsın ve mastit oluyor birikince bebek hepsini emmiyor diye alırdım

X