Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Hayır dayanamayacağım ağrılar değil ve doktora gittiğimde ağrım yoktu ultrasonda kasılmam olduğunu söyledi
cok ilginç o zaman hepimizde olabilir bu belirti de vermiyorsa. en son gittiğim doktor da bana plesantan asağıda demıstı hepsi farklı birsey soyluyor acaba baska bir doktora da mı gorunsen ben bu salıya randevu aldım baska bir doktordan devlet hastanesinde. plesantam asagıda mı sorıcam. 2 hafta onceki asagıda dedi ondan 2 hafta onceki de plesatanın yeri cok iyi demıstı ben sormadan.
belli olmuyor doktorlar hep farklı birseyler soylıyor bir kısıye daha gorun bakalım

Bugün kontrole gittim ağrılarım vardı doktor kasılmalarımın olduğunu ve bu kasılmaların düşüğe sebep olabileceğini söyledi daha 15+5 haftalığım serum takıldı iki tane sonra tekrar kontrol etti ufacık ağrın olduğunda gel bu şekilde serumla ağrıyı yok etmeye çalışıcaz çünkü ağrı doğumu tetikler dedi başına böyle birşey gelen var mı çok korkuyorum
Nasıl yani, ee kasık ağrısı normal diyorlar ben de bugün yaşıyorum mesela. Doktoruma yazsam o da normal der. Neye göre belirleniyor ki bu?

cok ilginç o zaman hepimizde olabilir bu belirti de vermiyorsa. en son gittiğim doktor da bana plesantan asağıda demıstı hepsi farklı birsey soyluyor acaba baska bir doktora da mı gorunsen ben bu salıya randevu aldım baska bir doktordan devlet hastanesinde. plesantam asagıda mı sorıcam. 2 hafta onceki asagıda dedi ondan 2 hafta onceki de plesatanın yeri cok iyi demıstı ben sormadan.
belli olmuyor doktorlar hep farklı birseyler soylıyor bir kısıye daha gorun bakalım
Bulunduğum bölgede ki en iyi doktora gidiyorum özelde 11 yıldır da hastasıyım çok adı duyulmuş bi doktor bu bölgede beni yanlış yönlendireceğini yada yanlış bilgi vereceğini sanmıyorum hiç sadece bu durum başına gelen var mı diye merak ettim ben bu durumu yaşayıp erken doğun yapan yada normal seyrinde ilerleyip tam haftasında doğum yapan var mı diye yazdım buraya aslında merak ettiğim buydu

Nasıl yani, ee kasık ağrısı normal diyorlar ben de bugün yaşıyorum mesela. Doktoruma yazsam o da normal der. Neye göre belirleniyor ki bu?
Canım benim kasığım ağrımıyordu. Karnım ağrıyor karnım sertleşiyor belim ağrıyordu günlerdir doktora giderken de ağrım yoktu ultrasonla muayne etti ağrıların var mı dedi evet şuan çok yok ama bir kaç gündür ağrılarım vardı dedim oda rahminde kasılma var bu kasılmalar pek hoş değil bol bol istirahat ve verdiğim magnezyumları aksatmadan kullan bol su iç bir daha olursa tekrar gel tekrar serum takalım belki yatışda yapabiliriz dedi belli bi süre her kasığı ağrıyan aynı durumda olacak diye bir kaide yok yani

Kızlarrr, yine küçük bir yoklama zamanı 🥲 Bebişlerin cinsiyeti aralarda konuşuldu ben atladıysam görmediysem, eklemeyi unuttuysam ya da belli olup da sizler yazmayı unuttuysanız diye küçük bir etiketleme seansı yapalım dedim :)
@arwen42 @Hayat89 @hayrihale @meraklipapatya @mavigokyuzu93 @okidoki6666 @Meryemimm @blocked @ozllem123 @festina lente @Miss2311 @whiterabbit @HAYATAKIRGINIM1 @hayaletcizgi @owlll @zinnureyn__ MavisOglumm MavisOglumm C Cngz44 @Esra songul @fatma2041 @Sarem2023 @Kardelen0827 @Ayyayya @kelebek922 ???
Bizim Salı netleşecekkk 🩵🙏🏻💕

Canım benim kasığım ağrımıyordu. Karnım ağrıyor karnım sertleşiyor belim ağrıyordu günlerdir doktora giderken de ağrım yoktu ultrasonla muayne etti ağrıların var mı dedi evet şuan çok yok ama bir kaç gündür ağrılarım vardı dedim oda rahminde kasılma var bu kasılmalar pek hoş değil bol bol istirahat ve verdiğim magnezyumları aksatmadan kullan bol su iç bir daha olursa tekrar gel tekrar serum takalım belki yatışda yapabiliriz dedi belli bi süre her kasığı ağrıyan aynı durumda olacak diye bir kaide yok yani
Allah allah demek bele vuran ağrı doğum kasılmaları gibi derler sizde o olmuş. Nedeni ne olabilir peki? Serklaj falan önermediler mi?

Allah allah demek bele vuran ağrı doğum kasılmaları gibi derler sizde o olmuş. Nedeni ne olabilir peki? Serklaj falan önermediler mi?
Evet doktorda bunu söyledi dikkat etmem gerektiğini söyledi korktum bende sürekli istirahat ayakta gezme dedi serum taktılar iki tane ne zaman ağrın olsa ara ve hemen hastaneye geç ben gelicem dedi sadece

Evet doktorda bunu söyledi dikkat etmem gerektiğini söyledi korktum bende sürekli istirahat ayakta gezme dedi serum taktılar iki tane ne zaman ağrın olsa ara ve hemen hastaneye geç ben gelicem dedi sadece
bol bol dinlen canım stres yapma, içini ferah tutmaya çalış bişey olmaz de kendine 🙏🏻

Özellikle magnezyumu kullanıyorsun değil mi dedi ben hep aksattım adam akıllı kullanmadım bir hafta kullandım bir hafta kullanmadım sanırım bundan oldu araştırıyorum internette magnezyum eksikliği de sebebp olur muş kasılmalara

Özellikle magnezyumu kullanıyorsun değil mi dedi ben hep aksattım adam akıllı kullanmadım bir hafta kullandım bir hafta kullanmadım sanırım bundan oldu araştırıyorum internette magnezyum eksikliği de sebebp olur muş kasılmalara
bana magnezyum vermedi ocean mummy nin içinde var o yeterli mi ki acaba 🤔 seninkinin dozu ne

Direkt magnezyum mu alıyordun? Ben Decavit kullanıyorum da içinde var sana özel olarak magnezyum mu vermişti

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    82,8 KB · Görüntüleme: 17
İnşAllah canım şimdi korkuyorum işte göbek deliğimde ağrı başkadı yarım saattir ona takıldım çok moralim bozuldu inan ki çok korkuyorum
o şekilde bir deneyimim olmadı birsey söyleyemeyeceğim ama siz magnezyumu alın en kucuk seyde hastaneye gidin doktorunuz mutlaka gerekeni yapar. geçmiş olsun

karın sertleşmesi bende de oluyor nerdeyse her aksam yemekten mi kaynaklanıypr bilmiyorum hep aksamları oluyor. gündüz daha yumuşak karınlı daha rahat oluyorum.

X