Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Yok valla, kan grubu belli olur demişti bana kuzenim o yaptırdığında öğrenmiş ama benimkinde o da yazmıyor. Ben böyle şeyleri bilmek istemem zaten
Sadece cinsiyeti doktor soyledi okadar . Digerleri de surpriz olsun yahu. Heyecan olsun. ☺️ ben 17+ 5 oldum ultrasona gore ama hicbisey hissetmiyorum gerci karnimda cok minik bi ben anliyorum oldugunu. 🥹

Poofffff acil o günler gelsin istiyorum ya, çok evham annecim 😂
gelecek hepsi gelecek hatta geçecek bile :) hep güzel şeylere odaklanmak çok önemli. beklediğimiz hep güzel şeyler olsun inşallah :) bu seferde ah uyutmuyor deriz :KK70: son zamanlarda hele karnını pışpışlayan bile varmış ahaha

Salı gideceğim ben de, 3 hafta olmuş oluyor. 2 haftadan fazla sıkıntı basıyor bana 😒
benim ayda bir :KK43: ama bu ay eğitim araştırmaya detaylı için gittiğim için görmüş oldum yoksa bir ay benim için çoookk uzun :) ama demekki sıkı takip etmesini gerektirecek bir durum yok diyip mutlu oluyorum kendimce

Bir dene mutlaka, kendini iyi hissettiğinde en sevdiğin yemeyi söyle mesela. Ben geçtiğimiz pazar ilk kez iştahla yemek yedim dışarda, arkadaşımlaydık kız şok oldu mutluluğuma hahaha
deneyeceğim canım 🌸 arada aklıma geliyor ama göze alamıyorum yiyemem gibime geliyor. ahhh bir yesek iştahla şöyle her zaman 😋

Kızlarrr, yine küçük bir yoklama zamanı 🥲 Bebişlerin cinsiyeti aralarda konuşuldu ben atladıysam görmediysem, eklemeyi unuttuysam ya da belli olup da sizler yazmayı unuttuysanız diye küçük bir etiketleme seansı yapalım dedim :)
@arwen42 @Hayat89 @hayrihale @meraklipapatya @mavigokyuzu93 @okidoki6666 @Meryemimm @blocked @ozllem123 @festina lente @Miss2311 @whiterabbit @HAYATAKIRGINIM1 H hayaletcizgi @owlll @zinnureyn__ @MavisOglumm C Cngz44 @Esra songul @fatma2041 @Sarem2023 @Kardelen0827 @Ayyayya @kelebek922 ???
Benim erkek

17+5 ben de sat a gore ultrasonda biraz daha ileri cikiyordu. 2 gebeliğim karnım davul gibi büyüdü ama hareket hissetmeye başlamadım henüz

Bugün kontrole gittim ağrılarım vardı doktor kasılmalarımın olduğunu ve bu kasılmaların düşüğe sebep olabileceğini söyledi daha 15+5 haftalığım serum takıldı iki tane sonra tekrar kontrol etti ufacık ağrın olduğunda gel bu şekilde serumla ağrıyı yok etmeye çalışıcaz çünkü ağrı doğumu tetikler dedi başına böyle birşey gelen var mı çok korkuyorum

Kızlarrr, yine küçük bir yoklama zamanı 🥲 Bebişlerin cinsiyeti aralarda konuşuldu ben atladıysam görmediysem, eklemeyi unuttuysam ya da belli olup da sizler yazmayı unuttuysanız diye küçük bir etiketleme seansı yapalım dedim :)
@arwen42 @Hayat89 @hayrihale @meraklipapatya @mavigokyuzu93 @okidoki6666 @Meryemimm @blocked @ozllem123 @festina lente @Miss2311 @whiterabbit @HAYATAKIRGINIM1 H hayaletcizgi @owlll @zinnureyn__ @MavisOglumm C Cngz44 @Esra songul @fatma2041 @Sarem2023 @Kardelen0827 @Ayyayya @kelebek922 ???
İlk bebeğim oğluşum olucak 🩵

bu salı randevum var cıkısta iş yerimdeki aynı projedeki çalışma arkadaslarıma whatsapp üzerinden söylicem artık annelik izninde olacağımdan iş bölümünü erkenden ona göre yapsınlar diye. Temmuz sonu da yüzüzr toplantı var zaten gormus olacaklar beni.
bir de yeni bir pozisyona basvurdum umarım o olur da yeni bir başlangıç da yaparım 😇

Bugün kontrole gittim ağrılarım vardı doktor kasılmalarımın olduğunu ve bu kasılmaların düşüğe sebep olabileceğini söyledi daha 15+5 haftalığım serum takıldı iki tane sonra tekrar kontrol etti ufacık ağrın olduğunda gel bu şekilde serumla ağrıyı yok etmeye çalışıcaz çünkü ağrı doğumu tetikler dedi başına böyle birşey gelen var mı çok korkuyorum
nasıl bir ağrı? dayanamayacağın şekilde mi? arada ağrılar oluyor ama kasıkta hafif hafif genelde sağ kasığımda oluyor benim geçiyor kendi kendine

X