Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Evi yakın değil hastaneye 1.5 saat falan, hatta farklı bi hastaneye götürdüler bilmiyorum orayı ama uzakmış biraz daha belki 2 saate bile çıkmış olabilir yol. Yani sabah gideyim akşam döneyim yapabilir miyim bilmiyorum çok.

Transfer yapamayız bu saatten sonra ben genel olarak diyorum gelse buraya diye ya. Kemoterapi alıyor sanki sadece İstanbul'da varmış onkoloji gibi kıpırdamıyor yerinden. Ankara'da mis gibi hastaneler var, gider geliriz böyle bi aksilik olduğunda daha rahat oluruz ama dinlemiyor
Kuzum benim çok geçmiş olsun hepsini okuyamadım yanıtların henüz fırsat buldukça okuyacağım inşallah. Allah şifa versin. Hasta psikolojisi zor yaşı kaç bilmiyorum ama yaş ilerledikçe insanlar kendi doğrularından pek çıkmak istemiyor. Eşine karşı da çok rahat olamayacağından istemiyor olabilir haliyle. Ankara’da olsa yine daha kolay ayarlanır eşininde desteğiyle inşallah ikna olur bir çözüm bulunur dedim gibi hepsini okumadım henüz okuyacağım. Çok çok geçmiş olsun tekrar

Hoffff kızlar benim ilk 3 ay adet sancısı gibi ağrılarım oluyordu, 12.haftada bıçak gibi kesildi. Bugün sabah bayağı ağrıdı, ara ara vuruyor yine çıldırıciim. Sizde de oluyor mu? 14.haftadayım

mmm, yani bilemedim ki canım. Benim doktorum acaba ssvd yapabilen bir doktor mu? Rahat ve profesyonel bir adam yani benden önce çok arkadaşım gitti ona ama bu konuda bilmiyorum ne der ne demez. 60 bin çokmuş ama ya biz 45e çok derken hem de doğum paketi içerisinde yani. İstersen adını yazayım bir görüş ve fiyat al ondan, sen nasıl istersen canım. Sıkma canını sağlıkla doğacak Allah'ın izniyle

Tmm canim sen yaz ben bi araştırayım ya çok memnun olurum

Hoffff kızlar benim ilk 3 ay adet sancısı gibi ağrılarım oluyordu, 12.haftada bıçak gibi kesildi. Bugün sabah bayağı ağrıdı, ara ara vuruyor yine çıldırıciim. Sizde de oluyor mu? 14.haftadayım
Benimde bugün vurdu adet ağrısı benzeri ağrı hep sol bacağımda ağrı olurdu adet zamanı bugün oldu belim ağrıyor kasıklarım ara ara ağrıyor bide tansiyonum düşük başımda ağrıyor sıcaklarda mahvetti nemden dolayı galiba bugün bende baya kötüyüm hiç halim yok

Benimde bugün vurdu adet ağrısı benzeri ağrı hep sol bacağımda ağrı olurdu adet zamanı bugün oldu belim ağrıyor kasıklarım ara ara ağrıyor bide tansiyonum düşük başımda ağrıyor sıcaklarda mahvetti nemden dolayı galiba bugün bende baya kötüyüm hiç halim yok
Kontrollerin kaç haftada bir? 2 hafta geçtikten sonra bana bi fenalık basıyor ya

Kuzum benimde oldu bu hafta baktım adet günlerimmiş ondan olduğunu düşünüyorum☺️

Bugün ben de bi kötüyüm halsizlik var midem çok bulandı sabah öğüre öğüre bi hal oldum ama şükür kusmadım. Adam gibi kahvaltı yapmadığım zaman böyle oluyor ama kahvaltı yapmaya enerjim de yok

söylediklerine katılıyorum. ben normal doğum yapmıştım ama sonrasında iç kanama olduğu için ameliyat olmam gerekmişti. ameliyat yarasını pijama da güzel tuttuğu için daha güvende hissediyor insan. hem lohusa pijamalarının beli yukarıda oluyor dikişe denk gelmez. depend benim için kurtarıcı olmuştu. tüm arkadaşlara öneriyorum 😅
Kesinlikle çantada depend bulunması çok önemli ya büyük rahatlık evde de ben onunla ilk zamanlar çok rahat ettim benimde normal doğum olarak yatısim olmuştu açılmayı konrtol ettikçe kanama geliyodu zaten adet gibi o yüzden ameliyat sonrası da devam etti o yüzden normal pedle olacak şey değildi. Hatta annem bı yıldır adet olmuyodu menepozdaydi stresinden bı adet oldu benden fenaydi.bı depend de ona verdim😀😀😀

Bende de galiba en son 14 - 15 de uğruyordu sonra kesildi şuan nadir olsa da biraz hissettiriyor geçiyor ama ilk üç ay çok normal o ağrı

X