Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bende öyle düşünüyordum ama şuan pijama giyince bakıyorum pijamam göbeğime yalım yerde bitiyor lastiği sezeryan yarası çok çok aşağı da kalıyor yani, tabi sizin giydiğiniz pijama düşük bel tarzı ise aşağıdaysa veya ben fazla yüksek kullanıyorsam bilemem 😂😂😂😂
Ay yok düşük bel hiç sevmem, eşim dalga geçer memene kadar çekiyosun her şeyi diye keşke çekebilsem nfkfkf

Aileden kimse yok kuzum sadece ben varım. Komşuları var onlar da işte bazıları yaşlı bazıları çalışıyor bazıları çocuk bakıyor derken elde var 0. Eşim gidecek pazartesi annem istese de istemese de
Yani mecbur biri gidicek tek olmaz en kısa zamanda sağlığa kavuşur inşallah 🙏
Pijamalar kesmiyor mu canım o sezaryen yarasını? Ben de aksine zor olur gibi düşünüp gecelik bakmıştım o zaman pijama bakiyim
Yok kuzum şimdi yara üzerinde zaten ped gibi bişey kapatiliyo ya eve de alicaz ondan yani pansuman yapip kapatmak veya banyo yaparken yara üzerini kapatmak için ve sezeryan dıkisi kulot çizgisinin bile altında kaliyor pijama göbeğe çekilmiş oluyor😊😊

Ay yok düşük bel hiç sevmem, eşim dalga geçer memene kadar çekiyosun her şeyi diye keşke çekebilsem nfkfkf
😂 İşte o zaman pijama giyerken farketmişsinizdir sezeryan yarası çok aşağı da kalıyor, lastik göbeğe yakın kalıyor illa ki sezeryan yarasının resmini görmüşsünüzdür yani pijama lastiği etkilemez tabi insan neye rahat ediyorsa onu giysin lavabo için klozet için en rahatı mesela gecelik gibi olan pijamalar

Ben hiç hediye işine girmicem zaten ya hastanede. Zaten bi kayınvalidemler gelir eşimin teyzesi hastaneye gelmeyebilir eve gelir bence o. 2-3 kişiye de hediyelik yaptıramam. Hele pasta falan yaptırıyolar ben orda kesilip biçilmişim karşımda pasta yerlerse sinirlenirim ndfkkf onun yerine taç iyidir
Hediyeyi hastaneye koyarım ben, eve gelmesin kimse ahfksjdksk hastane süsleme konsept işleri vs fuzuli masraf gibi, kendim süslerim lohusa şerbeti de yaparız miiiss. Eve bir şey yapamam valla kimse de gelmesin anam dışında yallah arabistana

😂 İşte o zaman pijama giyerken farketmişsinizdir sezeryan yarası çok aşağı da kalıyor, lastik göbeğe yakın kalıyor illa ki sezeryan yarasının resmini görmüşsünüzdür yani pijama lastiği etkilemez tabi insan neye rahat ediyorsa onu giysin lavabo için klozet için en rahatı mesela gecelik gibi olan pijamalar
Fark etmedim anam sezaryen yarası görmedim ki hiç bilmiyorum nerde :KK70: o zaman ben de takım bakayım ya

Hediyeyi hastaneye koyarım ben, eve gelmesin kimse ahfksjdksk hastane süsleme konsept işleri vs fuzuli masraf gibi, kendim süslerim lohusa şerbeti de yaparız miiiss. Eve bir şey yapamam valla kimse de gelmesin anam dışında yallah arabistana
Ben doğurdum bana hediye getirsinler ya ben niye hediyelik vetcem no no no

Ben doğurdum bana hediye getirsinler ya ben niye hediyelik vetcem no no no
İşte masraf olsun mesai olsun bana ajfksjdslsk ama ne yaptırırım bilmiyorum magnet falan no. Mum da evlenirken yaptırmıştım bir şeyler düşüneceğim. Çok tatlış bence ^^ hediye getiriyorlar zaten ya. Hediyelik ve çikilat tatlış bence

Daha önce sezeryan doğum yapmış biri olarak gecelik konusunda pijama gibi olanlar çok daha rahat çünkü altınızda bı lohusa pedi takacaksiniz öyle normal pedler sizi kurtarmaz. Depend almayı da unutmayın. Hatta ameliyattan çıkınca altınızda hasta beziniz olacak🤣 yani öyle bı sure ayağınız kaldırmak hareket etmek pek kolay bişey değil sezeryan olacaklara ben pijamalı olanı öneririm normal doğum daha hızlı ayağa kalkma durumunuz olduğu için gecelik belki kolay gelir bilemiyorum ama sezeryanla altımda kocaman dependle ben pijamada rahattım🙈
söylediklerine katılıyorum. ben normal doğum yapmıştım ama sonrasında iç kanama olduğu için ameliyat olmam gerekmişti. ameliyat yarasını pijama da güzel tuttuğu için daha güvende hissediyor insan. hem lohusa pijamalarının beli yukarıda oluyor dikişe denk gelmez. depend benim için kurtarıcı olmuştu. tüm arkadaşlara öneriyorum 😅

X