Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Canını hiç sıkmaya gerek yok bi çocuğumuz aynı durumdayız. Bir gün yesek bir gü yiyemiyoruz. Cok şükür ben o kadar kusup sağlıklı yemek yiyemedigime rağmen bebek gününde gidiyor ki çogumuzun o şekilde. Günlük multivitaminini al o bebeğe bi şekilde yetecek. Daha bebeğin 150 gram sen avuç içi kadar birsey yesen de bebek beslenecek. Doktorum yeme konusunj sıkıntı yapmamak gerektiğini söyledi. Tabi 20. Haftadan sonra bebek de hızla büyüyecek o zamana kadar iştahın da açılmış olur

benim de hiç iştahım yok başından beri 6 kg verdim, boyuma göre çok zayıf kaldım
17’ye girdik bugün ama hiç kilo alabilcek gibi bir iştahım yok midem huzursuz
doktorum 20’ye kadar miden iyice rahatlar dedi bilmiyorum artık…..

ağzından bal damlıyor

Hersey ok de bel icin nasil acaba , kac saat tasiyinca ok bi de kis bebesi montun icine mi almak lazim bir suru soru var kafamda.

Bazen yemek konusunda vicdan azabı çekerken aklıma şu geliyor. Hamile olup Gerçekten maddi imkanı ile sağlıklı beselenemeyecek olanlar var. Savaşta olup yiyecek bulamayanlar. Kıtlık yaşayıp zar zor yemek bulan ülkeler var. Ve belki denk gelmişsinizdir hala modern hayatla tanışmamış kabileler var. Ormanın içinde yaşıyorlar ve yedikleri şey buğday ot gibi basit şeyler. Bu insanların da çocukları sağlıklı doğuyor bi kusuru olmuyor. Boyle düşününce gerçekten çok rahatlıyorum. Bizim ülkemizde ise o kadar çok besin var ki bebeğe biri faydalı olmasa biri faydalı oluyordur. Mesela Doktora et balık yiyemedigimj soyledim omega 3 sadece o besinlerde yok canını sıkma dedi. Eminim ki hepimiz bebegimizin iyiliğini düşünüyoruz sağlıklı beslenmesek bile bunu sorgulamak bile bence bizi iyi bir anne yapar

Bu sadece yenidogan mi canim youtube da baktim da hep yenidoganda kullanilmis yoksa sevdim bende babybjorn e o kadar paraya gerek yok bide kullanacakmi mechul
Yenidoğandan 21 kiloya kadar taşıyormuş çiçek, ben çok beğendim valla yurtdışında falan hep bu kullanılıyor. 2 renk dışında diğerlerinin pahalı olması üzdü Babybjörn’ü çook inceledim ben, direkt onu alacaktım markaya güvenilir dendiği için ama bebenin bacakları M pozisyonunda durmuyor kesinlikle. Direkt sarkıyor bebenin bacakları, hiç uygun değil. Nasıl güvenli sertifikası verilmiş anlamadım

Uygun canim ayarlama yapiyosun onun icin . Begenmeyenlerde olmus ama hepsi goreceli sonucta
Ergobaby 12 bin lira, onu bile beğenmeyen çok fiyat performans olarak çok iyi bence bu, bir de çok inceledim sırt C pozisyonunda bacaklar M. Böyle olması gerekiyor, kanguruda güvenlik en önemlisi o yüzden ikinci el de olsa kaliteli bir şey alacaktım bu çok içime sindi. Neko da bayağı iyi bu arada, desenleri de aşırı güzel

Hersey ok de bel icin nasil acaba , kac saat tasiyinca ok bi de kis bebesi montun icine mi almak lazim bir suru soru var kafamda.
Kangurusuz kucakta taşımak çok daha fazla ağırlık veriyormuş bele, bunda bel ve boyun desteği var. Doğru ayarlanırsa çok rahatmış, Amazon’daki yorumlar çok fazla hepsini incele istersen. Ben evin içinde ve kısa yürüyüşlerde kullanırım diye düşünüyorum, bebe zaten kalın giydirilir kışın, senin sıcaklığınla da üşümez zaten. Montun içine mi dışına mı olur bilemedim uzun ve çok oversize montların içine olabilir ama dar montlarda dışa olmaz bence no. Kanguru örtüleri de var zaten bildiğim kadarıyla

nekoyu bende beğendim ama ben çift yönlü olsun istiyorum . çift yönlülerde önerdiğiniz varmı acaba

Valla esim asiri hevesli adam atesli zaten oyuzden usumez bebe zaten bence onunlayken . Kisin bile kisa kollu giyer hep. Umarim benim gibi cok uduyen bi cocuk olmaz

Çift yönlü olarak Ergobaby var bildiğim ama kanguru uygun olsa bile dışa dönük kullanım kalça çıkığı açısından hiçbir markada önerilmiyor, bilginiz olsun.
teşekkür ederim bunu duymuştum ama belki buna uygun üretilen vardır diye düşünmüştüm . o zaman neko alırım büyük ihtimalle yada sizin attığınızı

Valla esim asiri hevesli adam atesli zaten oyuzden usumez bebe zaten bence onunlayken . Kisin bile kisa kollu giyer hep. Umarim benim gibi cok uduyen bi cocuk olmaz
Benim eşim de aşırı üşür, ben üşümek nedir bilmem öyle söyleyeyim. Nasıl alıştırırsan öyle gider, odasının yenidoğanda 24 derece civarı olması yeterli. Sonrasında 22 falan çok ideal, soğuktan değil sıcaktan hasta oluyorlar ya burunları falan çok tıkanıyor bebelerin

teşekkür ederim bunu duymuştum ama belki buna uygun üretilen vardır diye düşünmüştüm . o zaman neko alırım büyük ihtimalle yada sizin attığınızı
Bence hepsi dışa dönük kullanılabilir ama dediğim gibi uygun değilmiş, siz dışa dönük de tercih ederseniz Ergobaby’nın tüm pozisyonlara uygun olarak satılan bir modeli vardı, ona bakabilirsiniz.

Süper teşekkürler bilgi için en son yedi yıl önce kullandım zaten yenisinin çıkmasına ve daha uyumlu olmasına çok sevindim ben de hemen onlara bakayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…