Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
K kzkzkzkz Selamm, dünden beri Boba’ları araştırıyorum. Türkiyedeki satışını Tuniko yapıyormuş, web sitesini inceledim sana attığım linkteki 4gs modeli en eski modelmiş, yenidoğan için çok uygun olmadığı yazıyor Tuniko’nun instagram hesabında, 4-6 aydan sonra çok iyiymiş, 10 yıllık falan bir tasarımmış 4Gs modeli. İçinden çıkan yenidoğan yastığıyla tam bir M pozisyonu elde etmek zormui. Şimdi Boba X modeli çıkmış, o tamamen ayarlanabilir olduğu için yenidoğandan uzun süreli kullanılabiliyor ve en yenisi olduğu için bu model tavsiye ediliyor. Tuniko’da renk seçenekleri var ama 5 bin tl, Amazon’da tek renk gei ve siyah 1800-2000 bandında. Ben x alacağım büyük ihtimal ama diğer renkler çok pahalı, belki bir ihtimal yeni renkler indirime gelir diye biraz daha bekleyeyim dedim 😂 Alacaksan haberin olsun 🩷

Ilkini aldim ben cok hosuma gitti ama 2. De guzelmis onun gibi almak istiyorum da bulamadim bi de boyle teddy gibi olanlar var ayicik oluyor cocuk onlar cok hosuma gidiyor 😇
Evet teddyler de çok tatlı. Peki kundak gibi olandan alacak mısın canım? Ben astronotu az önce aldım.
Elele Madre Anne Yanı Park Yatak Oyun Parkı 70x110 cm Gri-Siyah | Elele Baby şu canım benimki. Eki Görüntüle 3449395 şu da kurulmuş hali

Yolunda mı her şey canım, yansıt niye yansıtmıyosun hep iyi şeyleri konuşamayız :KK43:
Bana dış kundak hediye geldi eltimler onu çok sık kullandılar kış bebesi. Astronot tulumu da kayınvalidem almış onu da kullanmışlar. Kürklü ceket almadım ama çok güzelmiş mecbur alıcsm 🥲

Oluyor canım olabilir diyor Kağan hoca da. 4-8-12 haftalarda hep ağrım oldu benim
Sağol kuzum eksik olmayın 🙏🏼 burda güzel şeyler konuşalım acımı buraya da yansıtmayayım da nefes alacak yerim olsun. Kürklü ceket çok uygun fiyataydı ya zaradan aldım. Hala Stok var sanırım. Bir bak kuzum.
Çok tatlılar bunlar 🥺nbende de şöyle bişi var ne bu bilmem 😅

Madre güzel duruyor ya kullanışlı. Şu tepesindeki müzikli oyuncağı çalışırınca ağlamamı konuşmayalım ama dkfm
Eki Görüntüle 3449404
Astronot tulumun bile hazır canım ❤ bu çok iyi olmuş. Ayı da denk gelir inşallah.
kızlar progestanım evde kalmış bu sabah almasam bi' şey olur mu yaa çok korkuyorum
Canım bence eczaneden al. Ben saatini bile geciktirince kanamam oluyordu.
17+4’ten bildiriyorum bir gün kusmasam bir gün yine kusuyorum dün kusmalı günlerden biriydi mesela ☹️ Bugün nasıl olacak göreceğiz. Prilama da devam ediyorum bu arada.
Benim 14. Hafta kesildi. 10 gündür kusmuyorum. Şuan 16 oldum ama hala tedirginim geri gelirse diye. Midem hala huzursuz ama kusmam yok. İnşallah kurtuluruz sarık şu bulantıdan ya.
Dış kundağın çok kullanışlı olduğunu söylüyorlar canım, astronot tulumları giyip çıkarmak çok zormuş.
Yaaa tam da şimdi astronot aldım. Dış kundak da mı alayım? Ana kucağına giriyor değil mi fış kundak canım?

Evet teddyler de çok tatlı. Peki kundak gibi olandan alacak mısın canım? Ben astronotu az önce aldım.

Sağol kuzum eksik olmayın 🙏🏼 burda güzel şeyler konuşalım acımı buraya da yansıtmayayım da nefes alacak yerim olsun. Kürklü ceket çok uygun fiyataydı ya zaradan aldım. Hala Stok var sanırım. Bir bak kuzum.

Astronot tulumun bile hazır canım ❤ bu çok iyi olmuş. Ayı da denk gelir inşallah.

Benim 14. Hafta kesildi. 10 gündür kusmuyorum. Şuan 16 oldum ama hala tedirginim geri gelirse diye. Midem hala huzursuz ama kusmam yok. İnşallah kurtuluruz sarık şu bulantıdan ya.

Yaaa tam da şimdi astronot aldım. Dış kundak da mı alayım? Ana kucağına giriyor değil mi fış kundak canım?
Ana kucağı konusunda bir fikrim yok ama askıları ayarlanabildiği için bence sıkıntı olmaz çiçeğim. Araç kullanıyor musun bilmiyorum ama kış bebeği olduğu için fink fink gezemiyorsun doktor kontrolleri için vs hemen sarıp taksiye/arabana indirebiliyorsun diyorlar. Bir de dış kundaklar uygun fiyatlı ve 4-5 ay kullanılabiliyormuş bir tanesi tüm kışı çıkarır bence

K kzkzkzkz Selamm, dünden beri Boba’ları araştırıyorum. Türkiyedeki satışını Tuniko yapıyormuş, web sitesini inceledim sana attığım linkteki 4gs modeli en eski modelmiş, yenidoğan için çok uygun olmadığı yazıyor Tuniko’nun instagram hesabında, 4-6 aydan sonra çok iyiymiş, 10 yıllık falan bir tasarımmış 4Gs modeli. İçinden çıkan yenidoğan yastığıyla tam bir M pozisyonu elde etmek zormui. Şimdi Boba X modeli çıkmış, o tamamen ayarlanabilir olduğu için yenidoğandan uzun süreli kullanılabiliyor ve en yenisi olduğu için bu model tavsiye ediliyor. Tuniko’da renk seçenekleri var ama 5 bin tl, Amazon’da tek renk gei ve siyah 1800-2000 bandında. Ben x alacağım büyük ihtimal ama diğer renkler çok pahalı, belki bir ihtimal yeni renkler indirime gelir diye biraz daha bekleyeyim dedim 😂 Alacaksan haberin olsun 🩷
Hangisi canıms bi linklesen mi bizii

Ana kucağı konusunda bir fikrim yok ama askıları ayarlanabildiği için bence sıkıntı olmaz çiçeğim. Araç kullanıyor musun bilmiyorum ama kış bebeği olduğu için fink fink gezemiyorsun doktor kontrolleri için vs hemen sarıp taksiye/arabana indirebiliyorsun diyorlar. Bir de dış kundaklar uygun fiyatlı ve 4-5 ay kullanılabiliyormuş bir tanesi tüm kışı çıkarır bence
Anladım kuzum. Bir de ondan almak lazım o zaman. Ben ana kucağında taşırız bebeği astronot tulumla gibi düşündüm ama bilemedim. Çok gezeceğimizi de sanmıyorum. Bi doktor bi de kayınvalideme gideriz heralde kışın en fazla

Dis kundagi buradan duydum canim bilmem ki alir miyim . Bi bakmam lazim nasil biseymis . Al al bitmiyo 😂

Anladım kuzum. Bir de ondan almak lazım o zaman. Ben ana kucağında taşırız bebeği astronot tulumla gibi düşündüm ama bilemedim. Çok gezeceğimizi de sanmıyorum. Bi doktor bi de kayınvalideme gideriz heralde kışın en fazla
Aynen, bir de hafif yürüyüş olur belki. Zor giydiriliyormuş ama yandan fermuarlı falansa kolaydır bence

O da tatlı da ne biliyim ndgmf onu giydirmezsem de ayıp olur ya bebe hastanede 1 gece kalıyo zaten aksilik olmazsa 2 tane nasıl giydircme, kalsın neyse.😅
Onların aldığı büyük ihtimalle cinsiyetli bir şey değildir cinsiyet belli olduktan sonra sen o renk bir şey alırsın ya da isimli yaptırırım diyorsan o daha önde olucaktır her türlü kimse sesini çıkaramaz hastane çıkışı denilen şey hastanede giydirilmiyor ya evde de giydireceksin illaki

O da tatlı da ne biliyim ndgmf onu giydirmezsem de ayıp olur ya bebe hastanede 1 gece kalıyo zaten aksilik olmazsa 2 tane nasıl giydircme, kalsın neyse.😅
İlk önce onu verirsin hemşireye çünkü bebek biraz kirli oluyo ya bikac saat sonra değiştirmen gerekiyo o yüzden onların da gönlü olur diğer aldiginida temiz temiz giydirirsin canim🥰🥰hemşirelere soruyo zaten üzerini değiştirdiniz mi diye bakımlarını yapiyolar tekrar siliyolar kıyafet istiyolar ilk önce kan batiyo azda olsa kıyafetine 🥰

Kızlar günaydın, maalesef bir takım tatsız haberlerle geldim.
Dün doktor kontrolüm vardı, bebeğin beyninde bilateral koroid pleksus kisti gördü doktor 2 tane.
Bu karşılaştığımız bir durum,25. haftadan sonra kayboluyor genelde dedi. Dün bende araştırdım hemen hemen herkes kaybolduğunu söylemiş..
Diğer konu da, bir önceki hamileliğim düşükle sonuçlanmıştı. O zaman yapılan kürtajdan kaynaklı olabileceğini düşündüğü amniotik bant varmış. Bu bebeğin bir uzvuyla temas ettiğinde ciddi anomalilere sebep oluyormuş. Ama bu bant bebeğe çok uzak ve çok kısa dedi. Yani imkansız diyemem ama çook düşük bir ihtimal bebeğe zarar vermesi. Gayet hareketli ve temas etmiyor o banda dedi.
Ağustos başında detaylı ultrasona gidecektim farklı bir doktora, o da belirtir size dedi.
Onun dışında bebeğin gelişimi vs çok iyiymiş.
Bu konular hakkında bilginiz var mı acaba? Yani çok stres yapmadım bebek de olumsuz etkilenmesin diye, olumlu düşünmeye çalışıyorum..
canım inşallah hepsi geçicidir ve sorunsuz kucağına alırsın bebeğini.

o bant için bir tedavi yok mu acaba?

Merhabalar her kese, kızlar iştahı açılan var mı? Ben çok zayıfladım ya😭😭 46 kiloyum ne yapayım bilmiyorum gerçekten, ne zaman her şeyi yediğim evreye geçicem😭😭 çok kötü hiss ediyorum kendimi, artık 15 haftamız bitiyor neden böyle ya of

X