Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158

Şöyle benimkinin içi minder dediğimiz bu dimi

Senin arkadaş lüks markalardan gitmiş maşallah bunları kullanmamış mı çocuğu yoksa büyüdüğü için mi kullanamıyor
Hic markaların hangisi iyi kötü onuda bilmiyorum. Bunun markasınıda hic duymadıgım icin. Çocugu 2,5 yasında büyüdüğü için kullanamıyor o yüzden para verme bosuna sana vereyim dedi. Bizede sonradan mantıklı geldi teklifi

Bagi diye gördüm bebek arabasını denemiştim de Cybex muadili deniyordu, ana kucağı da iyidir bence

4moms ve Fisher Price olması gerekiyor.
Bagi diye gördüm bebek arabasını denemiştim de Cybex muadili deniyordu, ana kucağı da iyidir bence
Oranje dün attıgım anne yanı sanırım 6 ay kullanılıyormus. Ben cocugun odasını montessori yatak yapmayı düşünüyorum o zamana kadar ki geçiş süresi ne olur bilemediğim icin acaba 6 ay sonrası icin boyle bieley düşünmek nasıl fikir olur? Model fiyat durumu nasıl ? Ya da önerebileceğin bunlarada bak diyeceğin şeyler varsa her tür fikre acıgım. Ya da alma soyle yap vs gibi de olabilir

Eklentiler

• 97137196-F6F0-4A26-A0AD-2564654AE83A.jpeg
    154,6 KB · Görüntüleme: 25
  • 8C07657C-5C6E-4E63-B283-C3CAB5D87D31.jpeg
    131,9 KB · Görüntüleme: 23
4moms ve Fisher Price olması gerekiyor.
Fisher price ın internette neyini gördüm bilmiyorum ama birşeyleri hosuma gitmişti ama otomatik ana kucagı olmadıgını biliyorum internetten baktım haberlere. Cocuk 3 ay sonra dönebildiği için uyurken nefessiz kalmasına sebeb okuyor gilan diyordu. Ay allah korusun. Cok dikkatli kullanılmalı bazı şeyler. Konu nerden nereye geldi ama inanılmaz faydalı oldu

Evet canım yorumlarda kademesi yok diyorlardı da emin olamamıştım demek ki 6 aydan sonra ayağa kalkınca çocuk kullanışsız oluyor. Bu attığın park yatak değil mi sen park yatak istemiyodun sanki. Eğer odayı aşağı yukarı 1 yaşında yapacaksan 6 ay için ek bi yatak almak evini yormaz mı, bi anne yanı beşik, bi park yatak, sonra Montessori. 6 aydan sonra Montessori kullanılmaz mı ki acaba

Bu dönemde en nefret ettiğim misafir yani insanlar halinizi görüyor ben oturmakta zorlanıyorum hep uzanmak istiyorum karnım ağrıyor diye değil hizmet edeyim o çay tepsisi o demliği kaldırmak bana işkence yani
Banada öyle oldu herşeyi kendileri yaptılar yinede kaldırıp koparttılar ama ev sahibi olarak yine ayakta kalıyorsun maalesef

Park yatak cok istemiyordum bel agrıtıyor filan diye cok fazla yorum okumustum özellikle ilk aylarda emzirme sürecinde. Ama 6 aydan sonra direk odasına alıstırabilir miyim onu da bilmiyorum. Ya da bende hazır olur muyım. Aslında odaya geçiş icin min 4-6 ay sonrası diyorlar. Ama ya 6 sonrası odaya geçiş yaptırmadım diyelim o zaman yine ek birşeye ihtiyac duyacagız gibime geldi. Bunun en azından rengi tatlıydı. Birde tatile gittiğinde katlayıp göürebiliyormussun vs belki bu yanları işimize yarar. Bilmiyorum ki önceden hic deneyimim olmadı. Tecrübe edenlerden fikir almaya calısıyorum biraz o yüzden. Banada uyup uymadıgını tecrübe edindikce öğreneceğim zaten

Canim arkadasim 3 yasina kadar yatirdi , cocuk sigsa askere kadar yatardi o cok memnundu bi de alt acma uniteliler var o cok mantikli. Hemde banyodan sonra cikinca orada kremliyordu altini degistirip cup yataga. Bunlarin anne yani ozellikli olanlari da var onlardan alirim alirsam ben. Hem tek sefer de bir cok islevi var. Biryere goturmek istersen de toplsyip goturursun. Fiyat performans urunleri bence. Orange in aldigi cok islevli ona bakicam sanirim bende onun da renkleri guzel gibi .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…