Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 28 44,4%
  • erkek

OY: 34 54,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,6%

• Ankete Katılan
    63
Ben de Prego Solo'dan (10 bin) Prego Mios'a (20 bin) geçiş yaptım. Neye niyet neye kısmet lflg
Soloya baktım mağazada ama katlanınca hiç kabin değil onlar ya gayet büyük geldi bana. Hem çift yön değil hem kabin değil mantıksız geldi. Mios gayet şık ve kullanışlı görünüyordu. O biraz daha pahalı oluyordu travel alınca bir de bagi daha ufak geldi bize katlanınca. Uçak kullanımı bizde fazla olacağı için bagi tercih ettik. Solo yerine mios daha iyi bence de. O fiyat farkı boşuna olmuyormuş yani onu anladım yakından görünce. güzel günlerde kullanın inşallah

Solo ve Smart Fold denemiştim Smart Fold'un katlanması çok hoşuma gitmişti. Ama tek yönlü olmasını çok sevmedi kayınvalidem, arkadaşım ben de kullanışsız buluyorum deyince travel'a kaydım Uçak derdimiz çok yok uçağı sık kullanıyorsanız mük bi tercih yapmışsın ne zaman gelecek ya ben de Trendyoldan araba hb'den ana kucağı aldım heyecanla bekliyorum

Ben de kabin boydan tek yön olması yüzünden vazgeçtim. Güneşten rüzgardan koruyamaz tenteleri de kısa oluyor kabinlerin genelde. Kabin boylar da katlanınca neredeyse aynı oldu travel olanlarla. O yüzden dedik kabin almayalım hiç. Oturma yerini falan ayırınca bagi kabine sığar gibi. Miosun koldan değişmesi de çok iyi bence. Akıl karıştırıyor yani kesinlikle ben de hepsiburada üzerinden aldım babymall satıcılı 6 temmuz gösteriyor teslimatı bakalım ne zaman gelecek

benim ilk hamileliğimde hep böyle oluyordu ama kaçıncı hafta başlamıştı hatırlamıyorum.sanki bi yerde toplanıp tüm gücünü kullanıyor gibi elimle ovuyordum sürekli o bölgeyi :)

Aynen öyle dediler rüzgar gelecek güneş gelecek, koruyamazsın o tek yönlülerde diye. O tente işe yaramaz mı dedim de çocuk dışarıyı görmek istiyor önünü kapatınca anlamı yok dedi kayınvalidem hak verdim. Ben gidip denemedim ama Mios da küçük kalıyordu sanki bi kabin kadar olmasa da öyle miydi sen baktın mı?

benim ilk hamileliğimde hep böyle oluyordu ama kaçıncı hafta başlamıştı hatırlamıyorum.sanki bi yerde toplanıp tüm gücünü kullanıyor gibi elimle ovuyordum sürekli o bölgeyi :)
Evet evet işte öyle oluyor. Bi sıkıntı olmadı vaktinde doğum yaptınız demi

Ya nedense benim etrafımdakiler önce travel almışlar sonra onun ağırlığını taşıyamacaklarını farkedince tabi bu süreçte çocuk bindi falan onu satıp kabin aldılar bir arkadaşım değil birkaç arkadaşım böyle olunca düşündürdü beni yani zaten rüzgarlı havada çocuğumu çıkarmam çıkarsamda önüne battaniyesini sererim diye düşündüm çünkü gerçekten sahilde oturuyorum ya önümden 10 araba geçtiyse 9 u kabindi buda beni düşündürdü tek mantıklı gelen şuan için en hafif olan travellar bide maxi-taxi kokpit y8 diye marka gördüm hem kabin hem çift yönlü hemde uygun fiyatlı oda mantıklı gibi bakalım deneyip görmeden riskli tabi

Bizim gördüğümüz Mios değil galiba Venüstü. Ne farkı var anlamadım ama ikisi de aynı özelliklere sahip. Venüsün eni sanırım daha büyük bagiden. Yine de ölçülerine bakmak lazım. Belki yanılsama olmuştur kapattırmadığımız için. Uçak vs kullanmayacaksanız mios gayet avantajlı. Kolundan hemen değişiyor o çok pratik. Baginin koltuğu çıkarıp takmak gerekiyor.

Bilemedim kuzucum kışın hiç mi çıkarmıcaz ki Ankara rüzgarlı hep. Güneşlide de benzer sorun oluyomuş ama dediğinde haklısın arkadaşım da 2 sene travel kullandı şimdi çocuk büyüyünce kabin düşünüyor. Geçen baston model attı hatta bana lazım olan bu diye

Dediğin model de favorilerimdeymiş, ben tüm arabaları hatmetmişim dkkf

Venüs galiba oturma kısmından çevriliyordu. Yok ya uçakla bi işimiz çok yok, evlendik evleneli 1 kere bindik onda da kaynıma gitmiştik, onların da seneye tayini çıkacak daha yakına gelecekler diye umuyorum

Venüs galiba oturma kısmından çevriliyordu. Yok ya uçakla bi işimiz çok yok, evlendik evleneli 1 kere bindik onda da kaynıma gitmiştik, onların da seneye tayini çıkacak daha yakına gelecekler diye umuyorum
Evet venüs koltuktan dönüyormuş tek farkı o gibi. Boyutları da aynı sanırım mios ve venüsün. Bizim gördüğümüz venüsün ön genişliği fazlaydı bagiden onun harici aşağı yukarı aynı. Bir de bizim araç yok toplu taşıma da kullanacağız mecbur orada da geniş olunca sıkıntı oluyor. Daha ufak modeller mutlaka vardır ama doğumdan itibaren kullanmak çok zor. Mesela Prego quark modelini gördük ondan ufağı cybex pocket yani daha ufağı yok. Ama oyuncak sanki çocuk içinde rahat edemez gibi geldi bize.

canım ben boyle birsey hissetmedim ilk gebeliğimde, zaten cok erken 20. hafta gibi içinden birsey kaydıgını hissedersin dondugunu hareket ettiğini. Diğer türlü kasılmayı hiç bilmiyorım doktoruna bir sor istersen belki o sekilde hissedenler oluyordur

benim 2. gebeliğim 16. haftanın içindeyim 17ye de girmiş olabilirim bir hafta ondeydi sanırım ama bir hareket hissetmiyorum henüz. Ilkınde de ben geç hissetmiştim

benim 2. gebeliğim 16. haftanın içindeyim 17ye de girmiş olabilirim bir hafta ondeydi sanırım ama bir hareket hissetmiyorum henüz. Ilkınde de ben geç hissetmiştim
Bende özellikle takip ediyorum çikolata dondurma vs yediğimde yaklaşık yarım saat bir saat sonra içimde seyrelme oluyor elimi koyduğum yerde o hareketliliği hissediyorum imkansız bağırsak böyle olamaz vücudumu öncedende çok dinlerdim asla böyle bir şey yaşamadım zayıflığımdan dolayı olabilir 48 le hamile kalmıştım hiç bulantı vs olmadı şuan 49,75 bence ondan erken hissettim

Kızlar kilo alıyor musunuz? Bugünkü kusmam harici ben bi süredir kusmuyorum ama sıcaktan öyle 6 öğün falan yemem imkansız, 1 kg aşağı yukarı oynayıp duruyorum. Almamız gerekiyor mu bu haftalarda 15'e giricem

Endiselenmeyin ben ilk gebeligimde de hissetmiştim şimdi de hissediyorum. Bebek:) bir sorun olduğunu sanmıyorum tabi siz yine doktorunuza danışın. Benim ilk gebeligimde çok çok sık olunca çatı muayenesi erken yapmıştı sadece önlem amaçlı açılma var mı diye ama yoktu. Vaktinde doğdu kızım

Ben normaldede kilo alamayan biriyim alırsam bebeğe ve onun türevlerinden olur şuan zaten yaklaşık 2 kiloya yakın aldım kilo için spora bile gitmişliğim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…