Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 31 46,3%
  • erkek

OY: 35 52,2%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 1,5%

• Ankete Katılan
    67
Çok net gözükmez 20. Haftadaki gibi oda incelemiş herhangi bir anomalisi var mı diye detaylıca bakmış 20. Haftada parmak sayısı böbrek mesane beyin mide bacak şekli onlara daha detaylı bakılıyor canım

Siz Sakarya'daydınız değil mi? Ben de tatil vasıyasıyla geldim. Normalde özelde kontroldeyim ama detaylıyı araştırmada yaptırmak istiyorum ben de. 2 temmuzda randevum var devlette kadın doğumda. Önce oradan kayıt açtırmak gerekiyormuş sanırım perinatoloji için. Haftaya sata göre 17. haftam olacak. Siz kaçıncı haftada gitmiştiniz? Bir de hangi doktor ve hemen sıra verdiler mi? Merak ettim

Kızlar ikili tarama testi e nabizfa görünüyor mu . İkili tarama PApp a falan bseyler yazıyor da grafik gibi şeyleri görmedim ben değer yaziyor 889 yazıyor. Beta yazıyor 231790 yaziyo ben bişey anlamadim

Benim de perinatoloji de oldu ultrasonum . Ay hanımlar bilen yazabilir mi. Detaylı ultrason olabilir mi

Kızlar ikili tarama testi e nabizfa görünüyor mu . İkili tarama PApp a falan bseyler yazıyor da grafik gibi şeyleri görmedim ben değer yaziyor 889 yazıyor. Beta yazıyor 231790 yaziyo ben bişey anlamadim
E nabızda ek dosyada görünüyor sonuçlar. Benim gittiğim hastanenin kendi sitesinden dosyaya ulaşmıştım

Benim de perinatoloji de oldu ultrasonum . Ay hanımlar bilen yazabilir mi. Detaylı ultrason olabilir mi
Sana söylemediler mi ya ne saçma. Parmak sayısı organlar boyutları şekilleri bacak boyun uzunluğu vs vs bunlara bakılıyor sanırım . İncelenirken seni bilgilendirmediler mi

Cybex hangi model aldınız

O haftalarda detaylı ultrason olmuyor canım değildir en az 18. Hafta olması gerekiyor
ben de 19 haftadan sonra diye biliyordum detaylıyı ama bugün kendi doktorumun asistanı 16+5 randevum için detaylı olacak, uzun sürecek, tok gelin ki bebek hareketli olsun dedi.

periantolog’daki detaylıya 21+0 için aldım randevu.

sanırım 11-14 arası, 16 hafta civarı ve 21 hafta civarı detaylı görüntüleme yapılıyor, muhtemelen hepsinin amacı ayrı

Kızlar ben de Bim’den bayağı bir şeyler aldım ama küveti almadım, kaçıran varsa üzülmesin avantajlı gelmedi bana. Sadece küvet 399, kova 129, maşrapası 45 tl idi. Trendyolda tam set 519 tl, ben hem avantajlı gelmediği hem de yerim olmadığı için şimdiden almadım.

Bi de benden gelsin o zaman kan vermek için devlete gitmiştim sıra da kalabalıktı bebeği gördüm 7. Haftada kan vermeye geç dedi doktor eşim veznedeydi. Esimi aradım isim bitti gidelim diye iş yerine geçtik tam kahvalti yapacakken aklıma geldi kan vermeyi unutmuşum. Eşim kıza kıza hastaneye beni geri götürmüştü verip geriye gelmiştik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…