Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162

Ayyy maşallah diyelim canım ne güzel ben az daha alsam balonlaşıp uçacağım

Bana 5 aya kadar almazsan süper diyor 5 aya kadar nasıl aynı kiloda çıkabilirim ki en kötü sisiyorum yani illa rahim buyuyo bebek küçük bole olsa sıvısi falan derken aynı kiloda nasıl çıkacağım 5 aya kadar bilmiyorum pazartesi konrtolum var 3 hafta önce aynı kilomdaydim. Ama şuan karnım büyüdü gibi bence aldım korkuyorum. 62 ile hamile kaldım ben bu kiloda çocuğu dogurmustum oysaki

Ben bi kilo verdim ne zaman alirim bilmiyorum cunku alacak kadar yemiyorum sanirim
Bende 61.5 ile hamile kaldım şuan 60.2 falanım iştahım hiç yok zaten sıcaklarda yedirmiyor çiğköfte aşığı biriydim onu bile canım istemiyor meyve ve soğuk şeyler çok hoşuma gidiyor sadece birde yoğurtlu şeyler ama karnım var gibi böyle bir tık çıktı gibi şişkinlik gibi o da 15+5 im artık

Bende 15 +2 deyim gebeliğin başında 80 dim şuan 81 im bebek kilosu ideal güzel olsun da kilo almasakta olur bizim işimize gelir

kızlar 13+5’im göğüslerim çok ağrıyor yaklaşık 1 haftadır.yani nasıl anlatayım bilmiyorum ama sanki böyle bir şey çıkacakmış gibi, süt mü üretiliyoruz artık? erken değil mi acaba? hele sütyensiz öne doğru falan eğilince iyice acıyor.
yani öyle adetten önceki ağrıyla falan hiç alakası yok

Cig sutten canim iyice kaynat hicbisey olmaz ben doktora sordum .

Bende 15 +2 deyim gebeliğin başında 80 dim şuan 81 im bebek kilosu ideal güzel olsun da kilo almasakta olur bizim işimize gelir
Ay hemde ne işine gelmekgörümcemin oğlumun sünneti var 2 aya ben 10 kilo almam dimi diye soruyorum eşime o da saçmalama dedi

Toplu mu satılıyordu? İki hafta yersin 5 litreyi, iyi olmuş bozulmuyor ne olsa. Mayasını nerden aldın? İnşallah kusmazsın ya. Arada bir hava al. Ben 2 litre alıyorum, bir hafta yetiyor.

Toplu mu satılıyordu? İki hafta yersin 5 litreyi, iyi olmuş bozulmuyor ne olsa. Mayasını nerden aldın? İnşallah kusmazsın ya. Arada bir hava al. Ben 2 litre alıyorum, bir hafta yetiyor.
Jersey 5 ltlik satılıyodu ya sadece. Kayınvalidem kayınpederim gelecek onlara yediririm güzel olursa Activia yoğurtla mayalıcam bu grupta mı kasımda mı bi yerde öyle önermişlerdi

Jersey 5 ltlik satılıyodu ya sadece. Kayınvalidem kayınpederim gelecek onlara yediririm güzel olursa Activia yoğurtla mayalıcam bu grupta mı kasımda mı bi yerde öyle önermişlerdi
Hiç bilmiyorum o markayı. Yoldan aldım ben oh oh mis gibi yoğurt yerler. Güzel olur inşallah. 4,5 saati geçirme ona dikkat et. Yani ekşi seviyorsan beklet de, ekşi olmaması için bu saati geçirmemek lazımmış. Güzelce sar sarmala ört.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…