Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Benim de karnım baya çıktı yani bol giyinsem anlaşılmaz belki ama dar giyinince mümkün değil anlaşılmaması bende şaşırdım 14 te çıkmasına ama ben zayıf bi insanım muhtemelen iç karnım dar 57le hamile kaldım 54e düştüm şuan zar zor 55im. Almak değil eski kiloma varamadım daha ama doktorum sakınca görmüyo bebek gelişi iyi şuan

Kuzum termometre aklımda ama bugün yapasım geldi ya ondan termometresiz yaptım. Hatta birinin kaymağını daha şimdiden alıp mayaladım o kesin tutmayacak zaten niye şimdi yaptım bilmiyorum 4 saat sonra saat 3 olacak gece uyanıp buzdolabına koyucam fırını açmak lazım mı? Bizim ev aşırı sıcak 35 derece civarı ben ondan fırına koydum ama üstü açık şu an fırın da kapalı

Merhabalar şu görüntüyü sormak istiyorum karnımda tek taraflı şişlik ve sertlik oluyor böyle yamuk bir görüntü oluşuyor 17. haftaya giriş yapıyoruz ama birkaç haftadır bu şekilde sırt üstü yatınca farkediyorum ve bazen sağ bazen sol bazen de ortada bu şekilde bir görüntü oluyor acaba bu bebek mi yoksa kasılma gibi ciddi bir durum olabilir mi benimle aynı durumu yaşayan var mı aranızda merak ediyorum

Eklentiler

• 5FCCF098-DFFA-4C65-8D78-520233AB8DB7.jpeg
    42,1 KB · Görüntüleme: 71
Weewell’in yoğurt makinesini almıştım ben, hem porsiyonlu hem de kendi kendine mayalanıyor çok pratik. Bebiş için de iyi olur

Ayy kızlar küçük tenceredeki yoğurdu bugüne bekletemedim akşam yaptım. Olmaz sanmıştım, çok güzel oldu. Diğer büyük tenceredeki kaymağı da az önce aldım, o da çok güzel olmuşşşş. Onda kalan sütü de bugün kavanozlarda yapıcsm. Çok teşekkürler yardımlarınız için

Bende 17. Haftadayım. Bebek olduğunu sanmıyorum ama her bebek farklıdır. Kontrolde sormalısın

Lohusa filmini izledim… Ben tek başıma bakmayı planlıyordum ilk dört ay ama yardım almak şart sanırım
Bebekten bebeğe değişir. Kronik gaz sorunu olan ve uyku problemi yaşayan bir bebekse herkes gelsin ama diğer türlüsü sadece uykusuzlukla baş edersin onda da sürekli uyuman lazım bebekle. Bu sefer ev işleri yemek kalır. Lohusa filminde bile tek başına bakmıyordu kadının hizmetçisi vardı haftada 2-3 geliyordu. Evin dağınık olması toplu olması buzdolabinı açınca yemek görmek bunlar bile etkiliyor ruh halinizi. O yüzden size gelen yardım teklifini red etmeyin. Bebeğinize siz bakabilirsiniz ama bir yerden sonra size kim bakacak durumuna geliyor süreç.

Benim öncesinde de göbeğim vardı belli şekilde kilo kaynaklı o yüzden böyle bir görüntü olmadı ama teyzem zayıftı ve karnının tek tarafı daha şişti ilk aylarda bebek oraya doğru yerleştiği içindir belki

Merhaba, ilk gebeligimde de oluyordu şimdi de oluyor. Bebek ama sanıyorum gün içindeki sayısı önemliydi doktor bana öyle demişti. Fazla olması rahmi hareketlendirebilir diye erken çatı muayenesi olmuştum hatta.

Ohhh şifa olsun bebişe kan can olsun

Ohhh şifa olsun bebişe kan can olsun
Sen kaymaksız olsun diye karıştırmıyorum bile demiştin de eşin normal şu kahvaltılık kaymaktan falan seviyosa Jersey sütünü dene derim canımcım denk gelirsen. bi tanesini akşam aldım bekletmedim eğer onu da bekletseydim gerçekten yarım kilo kaymak çıkacakmış

Merhaba, ilk gebeligimde de oluyordu şimdi de oluyor. Bebek ama sanıyorum gün içindeki sayısı önemliydi doktor bana öyle demişti. Fazla olması rahmi hareketlendirebilir diye erken çatı muayenesi olmuştum hatta.
Teşekkür ederim inşallah benim de öyledir ben hemen hemen sırtüstü yattığım her zaman bu hale geliyor karnım yani sayı olarak fazla galiba ama yarın doktora soracağım bakalım

Yok kuzum biz kaymak yiyemiyoruz eşimle maşallah baya iyi çıkmış kız

gözümü mide bulantısı ile açıp şimdiye kadar kustum hormonlar ne zaman düzelecek canım bebeğim benim aç kaldı hala da midem bulanıyor su bile içemiyorum yarın doktora gidcm olmuyor böyle
Git git canım. 3 aydan sonra farklı ilaç veriyorlar. Bana verdi, gerçi kullanmama gerek kalmadı çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…