Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Bana uzanma diye doktor dedi ya. Doktorlar da çok farklı, kağan Kocatepe diyor ki uzanınca ne olacakmış hamilelik o kadar kolay mı... Benim doktor da uzanma diyor. Değişik bilemiyorum ben yine de uzanmadım smfm
Yahu hamileyken neden Seyit Onbaşı gibi iş yapalım zaten yaylada mıyız. Abartmadan her şeyi yapabiliriz işte bence bu kadar basit, kanama vs riskli durumlar farklı elbette ama nasıl kopsun kordon ya sjfksksk bana da uzanma demişti transfer zamanı ama bence abartmamak kaydıyla tencere tava kıyafet vs alınabilir. Kağan Kocatepe’ye bayılıyorum ben, benim doktorumun arkadaşı videolarda cinnet geçiriyor tam ben ajcksks

Ben sadece o adamı dinliyorum artık. Kitabını da aldım mis. Eşim diyor ki istediğini yiyip içebilmek için araştırıp mı buldun doktoru, her şeye "abartmadan yiyebilirsiniz" diyor ya

Ben sadece o adamı dinliyorum artık. Kitabını da aldım mis. Eşim diyor ki istediğini yiyip içebilmek için araştırıp mı buldun doktoru, her şeye "abartmadan yiyebilirsiniz" diyor ya
Haklı ama ya, bir de koca doktorun bir bildiği vardır elbette. Salam/sucuk yemeyin diyorlar mesela benim rüyama sucuk giriyorsa ben patlarım, niye süreci işkence haline getireyim ki. Güvendiğim bir yerden alıp ayda bir yiyip nefsimi köreltirim olur biter. Yani benim kafam böyle çalışıyor en azından, fazla kaygı stres beni mahvediyor çünkü. Ama sigara/alkol konusunda yokum, transfere girmeden 10 dakika önce son sigaramı içtim sorumluluk gerektiren bir şey sonuçta, bunlardan en önemlisi de zarar vermemek.

ben de ilk hamileliğimde hamileliği beklemiyordum sürpriz oldu o ara baya bi şarap içmiştim ama tabi gebeliğin cok basında bebeğe geçmiyor diye düşünüp rahatladım sonra
ay ben de 6. haftada öğrendim hamile olduğumu o güne kadar biralar sigaralar, öğrendiğim dakika bıraktım tabiki iradem fenaymış

Hanımlar tam göbek deliğinin altı sert baya. Şu an rahim oradaymış öyle okudum uygulamadan. Ondan dolayı mı sert, normal mi sert olması

Kızlar kilolar ne durumda sizde? ben 50- 51 ile hamile kalmıştım suan 15.hafta dersek 55 oldum… doktorum bana hamile kaldığımda toplam 10 kilo alacağız sadece demişti ama ben 5 kilosunu aldım bile daha ilk aylarda…
Bir de kitapta verilen bilgiye göre gitmek istiyorum ama acıktığımda vahşi bişeye dönüştüm. Bir an da açlık vuruyor ve ne bulursam yiyorum gözüm dönüyor resmen

Eklentiler

• IMG_9988.jpeg
    95,8 KB · Görüntüleme: 68
65le hamile kaldım 61le 3 ayı bitirdim, şimdi 61-62 arası gidip geliyorum ben sabahları. Her sabah tartılıp kilo alamayınca bi tık kalbim kırılıyo ama normalde senin tabloya göre fazla kiloluymuşum belki böyle ilerlemem iyidir

Hamile kaldıgımdan beri 6 kg aldım

62 ile hamile kaldım şuan 56 yım
üzülüyorum kilo verdiğim için almak istiyorum ama iştah yok

Bende oğlumdan kalan kıyafetlere bı göz atayım dedim. Cinsiyet farklı da olsa olacak şeyler çıkıyor ya ilk zamanlardan kurtarırım beklemekten sararmislar

Eklentiler

• IMG_20240622_172024.jpg
    144,9 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_20240622_172133.jpg
    161,6 KB · Görüntüleme: 57
Ben bi kilo verdim ne zaman alirim bilmiyorum cunku alacak kadar yemiyorum sanirim

Senin tablona gore ben yokum sanirim 48 kiloyla hanile kaldim boyum 1.68

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…