Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Ay ben sadece kaymağa kadar izledim videoları nsfllf yarın kaymağı aldıktan sonra bi tur daha ısıtıp doğru ısıya gelince mayalayıp sarıcam, sonra 4.5 saat mi bekleticem?

Jersey marka değil kuzum inek türü. Çok yağlı oluyormuş sütleri %5-6 diyorlar. Ondan 5 litrede 400-500 Gr kaymak çıkıyormuş. Merak ettim de aldım ama ben çırpıcıyla çırptım izlediğim videoyu yanlış anlayıp

Ay ben sadece kaymağa kadar izledim videoları nsfllf yarın kaymağı aldıktan sonra bi tur daha ısıtıp doğru ısıya gelince mayalayıp sarıcam, sonra 4.5 saat mi bekleticem?
Ben kaymak olayını hiç bilmiyorum. Ben kaymaksız olsun diye köpürterek yapıyorum . Kaplara koyup, sardıktan sonra 4.5 saat canım. Sonra buzdolabına koyulacak. 1 gün sonra yenecek.

Bugun hersey cok guzeldi ta ki kusma nobeti gecirene kadar . Artik 14 haftalik olduk yaa bitsin bu zulum temmuzun 2. Haftasi tatile gidicem ozamana kadar gecse bari

Hayırlısı olsun ense kalınlığınız ne kadar çıkmıştı siz mi tercih ettiniz fetal dna yaptırmayı

Demekki bu sene kız senesiymiş ard arda kız haberlerinden bu anlaşılıyor sağlıklı olsunlar inşallah benim karnım baya çıktı ya hele kahvaltıdan sonra iyice şişiyorum dışardan belli olacak şekilde normalde 5. Aydan sonra şişersin diyorlardı erken mi şişmeye başladım ben iç karnım dar galiba son aylarda komik görüntü oluşmasın

Ben 53 le hamile kaldım 12. Haftamdayım hiç kilo almadım 53 le yola devam. Doktorum ilk 3 ay önermiyordu gayet güzel almaman bebek gelişimi iyi zaten ona yarıyor şükür. Max 10 almayı planlıyorum umarım öyle de olur. Bu arada göbüşüm sabahları sıfır adeta crop giyiyorum yok. Ama özellikle akşamları belirgin şişlik oluyor

Benimki de şişti canım. Hele akşamları baya sertleşiyor

Canım ben evlendiğimden beri 3 senedir kendim mayalıyorum ısı termometresi var hepsiburada da istersen link atayım sütün içine koyuyorım soğumaya yakın 45-46 olunca mayalıyorum. Mayan kesinlikle hazır olmasın ,tam çok güzel tutuyor benim öyle. O bahsettiğim gıda termometresi çok uygun bu arada 70-80 tl bişey. İster kavanoz ister tencereye yap sar ve fırına koy. 4 saat fırın alarmı kuruyorum ben tam oluyor saati. Çıkınca hemen buz dolabına koy ve 1 gün boyunca açma kalıp gibi tutuyor harika

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…