Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
İncia rollonunu aşırı beğendim ben. En başta acil lazımdı eczaneden 350 gibi bişeye tanesini almıştım. Kendi satıcısı olduğunu görünce 2lisini aldım 330a resmen şaka gibi göğüs ucu kremi de aldım herkes çok iyi yorum yapmış içeriği de temizmiş.

Ya rollonu ben de sepete ekledim sonra dedim onu alacağıma iki tane daha bebeğe deterjan alayım. Cüzdan kabardı diye kendime almamaya çalışıyorum. Hali hazırda stokta başka marka rollonum var ama temiz içerikli değil. Sen memnun musun canım? Koku konusunda iyi mi bu markanın rollonu.

Benim için rollon aşırı sıkıntı. Çok terleyen biri olduğum için hemen de kokarım en sinir olduğum özelliğimdir. Bununkini bütün yaz kullandım en terlediğim zamanlarda bile sıfır koku. Terliyorum ama terlemeyi de engellemedi cidden. Ben aşırı beğendim. Şimdi normal rollona döndüm o bile iyi değil gibi geldi hemen sipariş ettim indirimde.

Seker testi yapıldı dün ckmadi seker. Amin tüm yavrular sağlıkla insallah
Bende de çıkmadı ama sürekli kontrol ediyorum yine de. Kan testlerinde de şeker yüksek değil ama doktorun istediği sınırlarda çıkmıyor. Ama bebeğin iri olması onunla ilgili değil dediği için içim rahat çok şükür. Belki de büyüme atağı dönemindeler şu an haftalar ilerledikçe ortalamaya yaklaşırlar diye düşünüyorum bakalım hayırlısı olsun

İhihihi araba ve babybjörn kardeşliği olmuşuz yaşasın bence arabadan çok memnun kalacağız.

Kızlar hello, dün akşam yemeği fazla karıştırdım balık kızartması şalgam zart zurt midem çöp oldu dünden beri midem çok ağrıyor kahvaltıdan sonra da iyice arttı. Benim çok inatçıdır zaten mide ağrım başladı mı birkaç gün sürer ama çok zorluyor beni şu an, hamilelikte ilk kez başıma geliyor. Aynı problemi yaşadınız mı hiç ne yapabilirim pof

Bebek bezi kaç numara aldınız. Ben 1 numara aldım. 2/5 kilo arası olur yazıyor bi açtım ped kadar küçücük şoka girdim yani bilmiyorum sizinkiler de mi öyle doğrusı öyle mi olmalı

Doktor midem ağrımıyor yanmıyor dememe rağmen mide koruyucu yazdı al koy mide ağrın illaki olur dedi. İstersen öyle bişey al eczaneden böyle durumlarda içersin.

Bebek bezi kaç numara aldınız. Ben 1 numara aldım. 2/5 kilo arası olur yazıyor bi açtım ped kadar küçücük şoka girdim yani bilmiyorum sizinkiler de mi öyle doğrusı öyle mi olmalı
1 numara için sayısı az olandan kullanmış ablam 3 çocukta da. 2 numara daha uzun gidiyormuş. Şöyle bi görsel vardı bende ama bence 1 numara için son anda almak daha iyi.

Ya aslında ben de üzüldüm, burdan kalkıp oraya gitmenin akıl karı olmaması lazım normalde ama fiyat farkı mecbur bırakıyor puset seninki neydi, bana bi süre araba koltuğu olarak da idare eder gibi geldi
Ben hazir yurtdisi diye arkadasimda cok onerdi cloud t aldim ama burdan alsaydim aton alacaktim ondan da memnun olan cok arabs bendeki balios ama kurmadim hic . Esime diyorum ki alana kadar gttim geldim heveslendim . Posetinde duruyo hic acmadim neden bilmiyorum bugun bi acayim dedim sonra ayip olmasin

Korkma bence de.. İlk oğlum 37+1de 4.150 gr doğdu 51 cm
2.oglum 36+2de 3.650 gr 51 cm doğdu
Yani iri oluyorlar bazen. Çok şükür bir sorun da yaşamadım.ilki kilosu çok diye diğeri de dikisleri zorluyor diye erken alındı sancı çıktı nstde. Doğal karşılamak lazım doktor birseyin peşine düşmediği surece. 3. Diğerlerinden de oncee gidiyor diye bi şekere baktik ama demekki genetik dedik oturduk

Ben de gecer seferki indirimde. 2 tane aldim incia begendim ben de ama sivenonkide guzel tavsiye ederim. Senelerdir onu kullaniyorum ben

Ben de alayım o zaman bir dahaki indirimde. Şimdi bütçem yok. Ben de çok terlerim, her rollon da kokuyu durdurmuyor. İyiyse denemek lazım

Bana da cloud önermişti yurtdışındaki kadın ama cloud g idi sanırım ve pahalıydı baya sanırım cloud serisi bi tık üstü aton un falan. Ay ben hemen kurdum çok merak ediyordum, kendime araba alsam daha az heves ederdim

Oh iyi yaptin . Geldiginde ben yoktum sehir disindaydm sonra da bi firsat olmadi

İhihihi araba ve babybjörn kardeşliği olmuşuz yaşasın bence arabadan çok memnun kalacağız.
Ay evett ben babybjörnü sordum kadına kullanan herkes memnun zaten çok satılıyor dedi hatta renk sıkıntısı vardı. İçime sindi, ama bebek arabasına bayıldım. 10 çocuk büyütür demişlerdi abartı sanmıştım ama değilmiş

Oh maşallah öncekiler de tosunmuş sizin bu da öyle olacak gibi Ben önde gitmesi doğumu erkene çeker mi diye araştırdım. Ama onunla alakalı değil yazıyordu hep. Beni düşündüren şu oluyor. Baya minyon bir insanım ve 37.haftaya kadar çalışayım dedim. Dolayısıyla hareketli de olacağım. Bebek de iri olursa taşımakta zorlanır mıyım? Bir de şu an ailemden baya uzaktayım. Hani onlar gelemeden ani bir şey olur mu diye düşünüyorum. Bir şey olsa gelmeleri 1 günden fazla sürebilir çünkü. Sizin öncekiler de önde gitmiş ve önce doğmuşlar acaba bu önde gitmeleriyle mi alakalı oldu, doktor bir yorum yaptı mı o konuda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…