Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Elektrikliyi çok kullanmıyorlar kuzum ya sever inşallah senin bebito. Manuel olan çocuğa daha uygunmuş hem zevki hem gelişimi için. Buna taşıması zor vs diyorlar ama seveni de vardır illaki, sen şimdiden üstüne hafiften otur bebiş alışsın

sevmezse üzülürüm ya en azından arada yanımdayken koyarım takılır diye düşünmüştüm. Geldiğinde kedimle deneyeceğim video atarım

Istanbulda sanirim avrupa yakasinda var sadece taaaa beylikduzu tarafi ayy hic gidemem oraya helak olurum yollarda

Aldiklarini aradas paylasin kizlar marka falan dikir olur. Reflu yataklarina baktim o gun oyle hangisini alsam dusundum . Juno alayim dedim asiri sikayet var cokuyomus 1-2 ay sonra o kadar para ver cope at.

Ooh çokk şükür genişlesin genişlesin kilo olarak dönmediği sürece problem yok bir arkadaşım 8 kilo aldı sadece biliyormusun bebek 3750 doğdu şuan 10 günlük daha darısı başımıza diyorum
ben 8 asla 80 bile daha yakın geldi bana benim bünyem kilo almaya çok müsait . sanırım hiç görmediğim kiloları gösterecek bana kızım .

Ay cok komik sanki saclari varmis da jolelemis gibi otuzaazkala
ya aslında videom var keşke onu atabilsem eşim benim bonus baya . doktor ultrasonda organların yerlerini gösteriyor . bak burası mide burası kalp aha ayakları bak burasıda bonus kafası diye öyle bir güldüm ki bebek içeride zelzele geçirdi

Aldiklarini aradas paylasin kizlar marka falan dikir olur. Reflu yataklarina baktim o gun oyle hangisini alsam dusundum . Juno alayim dedim asiri sikayet var cokuyomus 1-2 ay sonra o kadar para ver cope at.
canım reflü yatağı olarak kesinlikle bu geçenlerde stoğu bitmişti yenilenmiş.

yaa kiyamam o zaman sizi bir bonus bekliyor bayilirim bonus kafa bebelere

Ayyy evet bunu konusmustuk hemen bakayim

ay bende o kadar çok istiyorum ki kıvırcık saçlı olmasını :) bakalım ne çıkacak :)
Valla ben de istiyorum esim kivircik benim de asiri dalgali dumduz cikmaz heralde bi de sac rengi goz rengi ne olacak acaba off keske cinsiyet gibi onlari da ogrenebilsek benim esim sari -yesil gozlu ben kumral ela gozlu bakalim neler olacak . Bu arada valla aldim reflu yatagini cok tesekkur ederim, aklimdaydi bu marka ama unutmusum. valla burasi iyi ki var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…