Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
bende evim merdivenli surekli in cik yapiyorum gun ici mecbur. Bir ds cocugum var onunla ugrasiyorum egil kalk. benim plesanta zor cikar yukarı bu gidisle
Benim çıktı canım yine de sanırım çıkacağı varsa çıkıyor çok dinlenmeyle alakalı değil. Yani doktorum da o sıralar hiç hareketi kes demedi bana. Kanama vs durumu olsaydı kısıtlama getirirdi tabi.

Evet herkes öyle diyor merdiven çatıyı açıyormuş sanırım. Ağrım oluyor ama sabrediyorum artık. Elimden geldiğince çalışacağım hayırlısıyla

Bende almıştım siveno ama sevmedim kokusunu azda olsa Dalin Pembe Kapaklı yumuşatıcı koyacam
Ben de sevmedim sivenonun kokusunu ama yıkayıp kuruttuktan sonra hiç kokusu kalmıyor. Yumuşatıcı kendi çamaşırlarıma doğal olan yumoşlardan kullanıyorum ama bebiş çok küçükken kullanmak iyi olmaz diye şimdilik kullanmayacağım

Ben battaniyesine falan koydum biraz ya zaten daha çok var o kadar kalıcı olmaz kokusu

Aynı durum ya Of şu bir sene izin olayı yalan oldu ya bari 6 ay olsaydı yine razıydım cidden o zaman zorlamazdım bu kadar Şu sınav haftasını bir görsem 36.haftam seminere denk geliyor onu idare ederim bir şekilde diye avutuyorum kendimi

Ben battaniyesine falan koydum biraz ya zaten daha çok var o kadar kalıcı olmaz kokusu
Doğru ya o zamana kadar dağılır aslında. Ben ütülemeden önce 20dk havalandırma programına atacağım kurutmada o esnada kurutma toplarına doğal yağ damlatayım diye düşündüm biraz ferahlık verir belki

Benim icin cay gecerli sabah mutlaka icmem lazim kendime gelemiyorum . Kahve hergun icmiyorum ama onu birakabiliyorum. Yeri geliyo bi hafta icmedigim oluyo ama cay i ih vazgecmiyorum
ben çay 2 tane kahve bi tane her gün o kadar hiçbir şey yiyemiyorum ki o kadarını da kesecek gücüm kalmadı artık lskflkdj

doktorum sabah insülini 3e çıkardı. Sabah tokluk 130 geldi. Şimdi de öğlen 140'a çıktı hiçbir şey yemedim 4 köfte salata 4 kaşık yoğurt. sanırım bu hafta da öğleni artıracak. Bir hafta onu bir hafta onu artırıyo pfff

Gece eşimin dürtüp hayatımmm iyi misin her şey yolunda mı diyerek uyandırmasıyla, nefes alamadığımı fark ettim horlama flan da değil bildiğimiz inleme gibi ses çıkardığımı iddia ediyor beyim

Offf yavrum ne inat şekermiş bu ya, sende yoktu değil mi gebelikte çıktı?

İnsanın uyanan bir eşi olması ne güzel benim ki top patlasa uyanmaz. Şimdiden diyorum zaten gece falan sancım olsa, alarmını kapatıp evden çıksam . Doğurup geldiğimde belki anca kalkar. Benimki uyumuyormuş baya kış uykusuna yatıyormuş. Yazarken daha net anladım gülerek yazıyorum ama aşırı sinir bozucu

biz yatakları ayırdık sayılır dkkdfk haftanın 4 günü falan ayrı yatıyoruz. Ben artık traktör gibi horluyorum bazen kendim uyanıyorum horultuma. eşim dürtünce ona kıyamayıp salona gidiyorumş.

Uyuyan adamdan nefret

aynen yoktu yaa. ki benim 24. haftaya kadar dahiliyede bakıldı şekerime. her tiroid baktıklarında ona da baktılar inatlaştı şimdi de anlamadım.
Ben gebeliğimin başından beri açlık insülin değerimi ve 22 haftadan sonra da ara ara açlık, tokluk 1. ve 2. saat değerlerimi takip ediyorum. Detaylı ultrasona gittiğimde perinatolog bana 24 haftadan sonra plasentadan daha fazla insülin salgilanacagini ve açlık insülin değerinin yükseleceğini, asıl ondan sonra dikkatle takip etmek gerektiğini söylemişti. Aynen de öyle oldu, aylar içinde dikkat ederek düşen açlık insülin değerim yakın zamanda yine gebelik öncesi yüksek değerine döndü. Normal sınırlar içinde devam eden değerlerin şaşması bu yüzden galiba.

Evet canım haklısın, yani kendisi böyle söyleyince ben de hani çok değil mi falan gibi bir soru sormak istedim biliyordur herhalde fazla olduğunu ya da doktor söylemiştir dedim. Belki de söyledi o bize söylemedi yani bu da mümkün sonuçta.

Neden yalan oldu dedin canım? Bir açıklama mı yapıldı ? Meclis 1 ekimde açıldı henüz belki de yakın zamanda gündeme gelir, ben öyle düşünüyorum. Umuyorum en azından...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…