Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bende anksiyete panik atak hastasıyım be suan gebelik düşünüyorum yani daha testlerde çıkmadı ama korunmuyorum benim bir önceki gebeliğim 4. Ayda kalbi durdu o zaman ilaç kullanmıyordum sonra ilaca başladım bende bıraktım be ne ki gebelik düşündüm nefes kesilmesi başladı bende umarım kolay atlatılırız seni çok iyi anlıyorum ama Allah o gücü verecek bize inanıyorum güzel düşünelim
İnşallah🌺

Sat 10 Mart
test yaptığım tarih 7 Nisan
7 Nisan akşamı da kan verdim 376 ile öğrendim 2 gün sonra 716 çıktı . 4 gün sonra yani dün tekrar verdim 5491 çıktı (sizce normal mi bu kadar hızlı artış )
16nisanda doktorumuza görüneceğiz

Tahmini doğum tarihimiz ise 14 Aralık
Grupta olabildiğim için mutluyum 🥰 umarım sağlıklı bir gebelik geçiririz . Sorularınız var ise memnuniyetle cevaplarım ❤️

Eklentiler

• IMG_9939.jpeg
    IMG_9939.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba kızlar! Nasılsınız? Bayramınız nasıl geçti? Sizinle konuşmak buralara yazılanları okumak bana çok iyi geliyor. Kaygılarım günden güne azalmaya başladı. Tabi doktor sayesinde :) salı günü kontrolumuz var umarım sağlıklı geçer. Kalp atışı duyuldu,tekrardan kontrole çağırdı doktor ablamız :) benim gibi gebeliğini öğrenir öğrenmez işine son veren zaten gidecek enerjiyi de bulamayan yada ev hanımı olan arkadaşlarım var mı? Nasıl gününüz geçiyor neler yapıyorsunuz? Sıkılmam zamanla geçecek mi hazır evdeyken kpss çalışayım diyorum önlisansım belki düz memurluk gelir 😀

Merhaba kızlar! Nasılsınız? Bayramınız nasıl geçti? Sizinle konuşmak buralara yazılanları okumak bana çok iyi geliyor. Kaygılarım günden güne azalmaya başladı. Tabi doktor sayesinde :) salı günü kontrolumuz var umarım sağlıklı geçer. Kalp atışı duyuldu,tekrardan kontrole çağırdı doktor ablamız :) benim gibi gebeliğini öğrenir öğrenmez işine son veren zaten gidecek enerjiyi de bulamayan yada ev hanımı olan arkadaşlarım var mı? Nasıl gününüz geçiyor neler yapıyorsunuz? Sıkılmam zamanla geçecek mi hazır evdeyken kpss çalışayım diyorum önlisansım belki düz memurluk gelir 😀
Merhaba canım bayram yorgunluktu kendimi her seferinde eve zor attım bir de bizde aileler de bilmiyor hamile olduğumu kalp atışına kadar saklıyoruz. Ben de tedavi süreciyle hamile kaldığım için işi bırakmak durumda kalanlardanım evde olmak çok sıkıcı 🙄 ama şu bir kaç gündür yastıkla bütünleştim sanki sürekli uyumak istiyorum normalde 3 4 saat uyku yeterdi bana enerji sıfır 😂😂😂 sanırım vücudumun uykuya ihtiyacı var 🙈. Uyanık kalabiliyorsan çalış bacım. Bende çok sıkılıyorum anne bebek kitaplarına başlayım diyorum bir yandan

Sat 10 Mart
7 Nisan akşamı da kan verdim 376 ile öğrendim 2 gün sonra 716 çıktı . 4 gün sonra yani dün tekrar verdim 5491 çıktı (sizce normal mi bu kadar hızlı artış )

Grupta olabildiğim için mutluyum 🥰 umarım sağlıklı bir gebelik geçiririz . Sorularınız var ise memnuniyetle cevaplarım ❤️
Artışın çok güzel herkesin artışı hızı farklı oluyor maşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benimde sat 5 mart beklenen doğum 10 Aralık ama öncesi sonrası olabilir tabi kaç haftalık senin minnak şimdi

Sat 10 Mart

Merhaba benim de sat 10 Mart ben de 15 inde gideceğim inşallah sağlıkla alırız kucağımıza ❤️

Kızlar selam aşağı yukarı bu önümüzdeki hafta 6. Haftaları görücez Ramzi teorisi var cinsiyette 6-9 hafta arası tutan bir teori ben buraya onun görselini atıyorum burdan bakarsınız 😂😂😂
7365710_orig.jpg

Sat 10 Mart

Benim de aynı oranda artmıştı 2 gün sonra 2 katı bir 4 gün sonra da 4 katı yerine 6-7 kat artış olmuştu doktor iyi demişti. Sonra keseyi de gördü kalp atışını da salı günü inş kalp atışını dinlemeye gidicez bir sıkıntı yok gözüküyor sende de

Bayram valla zor gecti karın ve kasık agrılarım oluyor benim biraz ayakta kalınca ozellikle bir de asırı mide bulantısı cayın kokusu bile insanı tiksindirir mi deterjan yemek kahve hiç bir seye tahammülüm yok iyice zorluyor. Sehirdışından yatılı kayınvaldemler görümcemler vardı haberleri de yok söylemedik daha. Eşim işleri hep kardeşlerine yaptırmaya calıştı ama ne kadar olsa bana kalıyor bir cok sey. Neyse cok şükür bitti gittiler. Yarın iş başlıyor kendi işim ama nasıl gidicem ilgilenicem hiç bilmiyorum allah yardım etsin bize

Bayram valla zor gecti karın ve kasık agrılarım oluyor benim biraz ayakta kalınca ozellikle bir de asırı mide bulantısı cayın kokusu bile insanı tiksindirir mi deterjan yemek kahve hiç bir seye tahammülüm yok iyice zorluyor. Sehirdışından yatılı kayınvaldemler görümcemler vardı haberleri de yok söylemedik daha. Eşim işleri hep kardeşlerine yaptırmaya calıştı ama ne kadar olsa bana kalıyor bir cok sey. Neyse cok şükür bitti gittiler. Yarın iş başlıyor kendi işim ama nasıl gidicem ilgilenicem hiç bilmiyorum allah yardım etsin bize
Aynı benim gibi,benimde kasığım ağrığnda hemen akıntım artıyor ve illa bi pembelik görüyorum inşallah sıkıntı yoktur:KK43: sizin için yorucu bir bayram olmuş

Merhaba canım bayram yorgunluktu kendimi her seferinde eve zor attım bir de bizde aileler de bilmiyor hamile olduğumu kalp atışına kadar saklıyoruz. Ben de tedavi süreciyle hamile kaldığım için işi bırakmak durumda kalanlardanım evde olmak çok sıkıcı 🙄 ama şu bir kaç gündür yastıkla bütünleştim sanki sürekli uyumak istiyorum normalde 3 4 saat uyku yeterdi bana enerji sıfır 😂😂😂 sanırım vücudumun uykuya ihtiyacı var 🙈. Uyanık kalabiliyorsan çalış bacım. Bende çok sıkılıyorum anne bebek kitaplarına başlayım diyorum bir yandan
Kendime güvenemiyorum ağrım ve bulantım oluyor baş dönmelerim de bu duruma eşlik edince yataktan çıkamıyorum 😀 ama kendimi kötü hissetmiyor değilim

Kendime güvenemiyorum ağrım ve bulantım oluyor baş dönmelerim de bu duruma eşlik edince yataktan çıkamıyorum 😀 ama kendimi kötü hissetmiyor değilim
Zormuş hamilelik sanırım böyle mıy mıy olmak hiç bana göre değil😂😂 Siz tüm belirtileri yaşıyorsunuz o zaman 😔kaç haftalıktı sizin

Hemoglobin ve demir değerlerim çok düşük şuan mide de hassasiyet var diye ilaç başlanamafı :KK43:
Kan ilaçları da zorluyor mideyi evet üç aylık dönem biter bitmez başlatırlar demir için telaş yapmayın ilaçlara başlayınca değerler düzelir. Bende farklı ilaçlar kullanıyorum diye kan ilacına başlatamadılar

X