Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Stres yapmamaya çalış kötüyü düşünme bak kanaman durmuş inşallah iyidir bebişte bugün gidebilecek misin hastahaneye
Şehir hastanesinin acilinde bir şey yapmıyorlar. Özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum. Kese varsa oluşmuş ise görünür belki . En azından dış gebelik olmadığını anlarız rahatlarm . Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum

Şehir hastanesinin acilinde bir şey yapmıyorlar. Özel hastaneye gitmeyi düşünüyorum. Kese varsa oluşmuş ise görünür belki . En azından dış gebelik olmadığını anlarız rahatlarm . Bilmiyorum yanlış mı düşünüyorum
Yok doğru düşünüyorsun ben olsam bende aynısını yaparım. Özelleri ara ama tek tek hangisinde kadın doğumcu varsa ona git acil hekimi bakmasın çoğunda olmuyor

Merhaba benim de son adet tarihim 10 Mart benim de sizin gibi sızlama ve acı oluyor normal benim adet olmadan hemen önce de olurdu hatta
Kızlar merhaba. Son adet tarihim 9 Mart. Adetime 2 gün kala erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Henüz kan vermedim. Pazartesi günü vereceğim. Gecikmemin 6. Günü. Meme uçlarımda özellikle sol tarafta çookk fazla sızlama oluyor sanki iğne batırıyorlar. Tişört değdiğinde bile canım yanıyor bu normal mi

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar benim bugün çok az kahverengi akıntım geldi. Hemen doktorumu aradım. Progeston başladım. Çok üzgünüm çok korkuyorum. 😔

Merhaba kızlar benim açık kahverengine çalan yoğun akıntım var bir haftadır ara ara oluyor ve midem taş gibi kasıklarımda felaket ağrı var. Korkuyorum açıkcası. Afederseniz akıntılı kan geldi yumurta akı kıvamında. Bu durum normal mi? Doktoruma salı günü gideceğim 7 haftalığım. Yerleşme kanaması böyle mi oluyor?

Merhaba kızlar benim açık kahverengine çalan yoğun akıntım var bir haftadır ara ara oluyor ve midem taş gibi kasıklarımda felaket ağrı var. Korkuyorum açıkcası. Afederseniz akıntılı kan geldi yumurta akı kıvamında. Bu durum normal mi? Doktoruma salı günü gideceğim 7 haftalığım. Yerleşme kanaması böyle mi oluyor?
Bence sizde başka doktora görünün. Progestan falan başlayabilir. 7 haftada artık yerleşme kanaması olmaz diye biliyorum. Kalp atışı bile dinlenir.

Bence sizde başka doktora görünün. Progestan falan başlayabilir. 7 haftada artık yerleşme kanaması olmaz diye biliyorum. Kalp atışı bile dinlenir.
Evet dinledik orada bile tam emin olamadım doktor hareketlerine çünkü kendinden emin konuşmadı siz haftaya bir daha bir gelin tekrardan kontrol edeceğim dedi

Evet dinledik orada bile tam emin olamadım doktor hareketlerine çünkü kendinden emin konuşmadı siz haftaya bir daha bir gelin tekrardan kontrol edeceğim dedi
İçiniz rahat değilse başka doktora daha görünün. Kalp atışlarını da dinlediyseniz bişey olmaz Allahın izniyle

Ö
Bir iki kişi var bildiğim kadarıyla çoğunluk bayramdan sonra öğrenecek
salı kendi doktorumda randevum var ama yakınımızda kadın dogum kastanesi var devlet biraz agrılarım olunca oraya gittim. Asistan kız bebek cok küçükken sesli dopler zararlı olabilir diye acmıyoruz dedi ama gösterdi baya cok net gördüm kalp atısını tık tık tık kıpraşıyordu😌😇

Ö

salı kendi doktorumda randevum var ama yakınımızda kadın dogum kastanesi var devlet biraz agrılarım olunca oraya gittim. Asistan kız bebek cok küçükken sesli dopler zararlı olabilir diye acmıyoruz dedi ama gösterdi baya cok net gördüm kalp atısını tık tık tık kıpraşıyordu😌😇
Yasa yerim onun minik kalbini 😍😍 ne kadarlıktı annesi şimdi şükür için rahatlamıştır

Ayy bende 6+3 de değil 6+2 de gitmek durumunda kalıcam iş durumundan ötürü görür müyüm acaba kalp atışını çok heyecan yaptım karından gözüktü demi
Yok direk vajinal baktı doktor. Ben aşılama oldugundan dolayı tam döllenme tarihimi biliyorum adetin 11. Günüydü gec döllenmede belki dıyulmayabilir bilmiyorum ama duyulma ihtimali de yüksekmiş gibi geliyor seninkinin de😊

Yok direk vajinal baktı doktor. Ben aşılama oldugundan dolayı tam döllenme tarihimi biliyorum adetin 11. Günüydü gec döllenmede belki dıyulmayabilir bilmiyorum ama duyulma ihtimali de yüksekmiş gibi geliyor seninkinin de😊
Bende takipliydim erken oldu benimde geç döllenme değil ay inşallah duyarım bende 🥰

X