Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Korkma canım progeston hemen keser kanamayı kahverengi olmsı kötü değil zaten bebek plasenta dan beslenmeye başladığında 6.-7. haftalarda böyle kanama olabiliyor
Allah razı olsun. Evet şuan yok, kesildi lekelenmem. İyiki doktoru aradım da progestana başladık hemen. Korku devam ediyor ama. Rabbim yüzümüze baksın. sağ salim evlatlarımızı kucağımıza alalım inşallah 🤲💞

Benimde özel sağlığım var doğum karşılıyor ama bekleme süresi içindeymişim ondan dolayı eylüle kadar herseyi cebimden karşılayacağım sonrasını da sigortam yenilecek o zaman doğumu karşılayacakmış😀😀
Aaaa süpermiş 🤩 Bizde de tamamlayıcı sağlık sigortası var muayeneleri karşılıyor ama doğum dahil değil tabi biz de doğumu karşılayacağız 😂

Merhabalaaar herkese 🥰 bende aranıza katılmaya geldimm. Şuanlık evde idrar testiyle öğrendim hafta içi inşallah kan da vericem🥹

Ben de aranıza katılmaya geldim kızlar, sat 6 Mart, doktora gittik keseyi gördü Salı günü kalp atışlarını duyarız inşallah birbirimize dua edelim. Daha önce kayıplarım oldu korkuyorum. Belirti olarak sadece kaşık ağrılarım oluyor başka bir şey yok

ne karnımdaki şişkinlik hissi ne hafif bas donmem gecıyor. yani 2 trimester ne rahat cabucak gelse. 2 sene once sol kulakta vertigo vardi ilac kullanmstim gecmisti o mu tekrar ediyor bilmiyorum. hamilelikte buluverdi beni. pzartesi danisicam doktora.

Merhaba kızlar umarım bu ay bende aranıza katılırım adetimin bitiş tarihi 29 Mart tahmini doğum ne zaman oluyor sizce ocakmı aralık mı bilemedim yani gün olarakta benim çünkü ek sigortam var doğumu karşılıyor ama 12 aralıkta bitiyor yeniletmem gerekiyor tabi hamile kaldıysam oda😊ama hissediyorum vücudumda değişik şeyler oluyor

Merhaba kızlar bende buradayımmm ilk gebeliğim özellikle tecrübeli annelerden yardım bekliyorum. Gebelik istiyordum ama bu ay bana çok süpriz oldu. Daha bir senelik evliyim. Yaşım 26. 6-7 senedir anksiyete tedavisi de görüyorum. Maalesef 3-5 tane sigaramda var. Sorunum şu ki ben hep hamile olduğumu öğrendiğim zaman herşey çok toz pembe olacak sanıyordum sevinçten havalara uçacağım sanıuordum. Sevindim mi elbette sevindim ama sanırım ilaçları içemediğim için tamda mevsim geçişleri anksiyete atakları beni çok yordu. Sabahları mutsuz uyanıyorum gün içinde çok mutsuzum halsizim. Daha 6 haftalık kalp atışı duyulmadı. Kendi işimi kendim ayarlayabildiğim için öğrendiğimden beri işe de gitmek istemiyorum çünkü ya bulantım olursa ya kasık ağrısı olursa diye kendi kendime hep düşünüyorum. 17 yaşından beri kendi parasını kazanan bir bayandım. Allaha şükür eşim bana yardımcı oluyor ama hep uyumak istiyorum yada ağlamak. Herşey çok kötü olacakmış gibi hissediyorum sanki hasta olacağımda ilaçta kullanamayacağım bulantım olacak diye düşünüp duruyorum. Sanki hayatım bitmiş gibi hissediyorum. Bunlara engelde olamıyorum. Umarım benimle aynı duyguları yaşayan sonra geçen biri de vardır.

Bende anksiyete panik atak hastasıyım be suan gebelik düşünüyorum yani daha testlerde çıkmadı ama korunmuyorum benim bir önceki gebeliğim 4. Ayda kalbi durdu o zaman ilaç kullanmıyordum sonra ilaca başladım bende bıraktım be ne ki gebelik düşündüm nefes kesilmesi başladı bende umarım kolay atlatılırız seni çok iyi anlıyorum ama Allah o gücü verecek bize inanıyorum güzel düşünelim

Adete 4 gün kala erken gebelik testi yaptım negatif di umudum yoktu ama adet günüm geçince şüphelendim bugün test silik çizgi çıktı

Ovulasyon testi kullanıyordum bu arada yumurtlama günleri ilişki olmuştu

Herkese merhaba ben de aranıza yeni katılıyorum 25 martta öğrendim hamile olduğumu idrar testiyle sonrada kan testiyle onaylandı. Ovulasyon kitini ilk denemede yumurtlama gününü doğru bulduk. Geçen hafta keseyi de gördük şimdi kalp atışlarını duymak için bekliyoruz. 🙏🏻☺️ Belirti olarak aşırı acıkma göğüs hassasiye ve yoegunluk var ? 6 hafta 4 günlüğüm şu an sizde belirtiler nedir mide bulantılarınız ne zaman başladı ( en korktuğum şey ) 🥲

Herkese merhaba ben de aranıza yeni katılıyorum 25 martta öğrendim hamile olduğumu idrar testiyle sonrada kan testiyle onaylandı. Ovulasyon kitini ilk denemede yumurtlama gününü doğru bulduk. Geçen hafta keseyi de gördük şimdi kalp atışlarını duymak için bekliyoruz. 🙏🏻☺️ Belirti olarak aşırı acıkma göğüs hassasiye ve yoegunluk var ? 6 hafta 4 günlüğüm şu an sizde belirtiler nedir mide bulantılarınız ne zaman başladı ( en korktuğum şey ) 🥲
Herkeste olmuyor aşkım korkma. Benim midemde reflü var biraz stresli gebelikte geçiriyorum. Ama doktor bulantı ilacı başlıyor her ihtimale karşı oda iyi geliyor. Herkeste kusma olmuyor mesela ben de arada bulantı oluyor ama kusma yok korkma belki sende olmaz ilacıda var hem

X