Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kızlar selam doktordan geldim şimdi salı 528 di beta bugün 1698 çıkmış vajinal ultroson da minik susamımı gördüm şükür sağlıklıymış darısı nerde isteyen varsa onun başına olsun inşallah şu mübarek günde alta ilk fotoğrafımızı koyuyorum teyzeleri

Eklentiler

• IMG_20240405_135950.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 90
Canımmm gözün aydın tebrik ediyoruz minik susamı Sağlıkla gelsin darısı da bizlere olsun inşallah

Kızlar günlere göre artış normal mi sizce? Üçüncüsü biraz az yükselmiş gibi geldi bana bir de üç gün arayla vermiştim. Bat bugün normalde.

Eklentiler

• IMG_0628.jpeg
    92,5 KB · Görüntüleme: 81
2023 aralık anneleri grubuna bakacakken, yanlışlıkla sizin gruba girdim. Bu senenin aralık anneleri olarak, geçen sene bizler de bu zamanlarda sizinle aynı heyacanları paylaşıyorduk hayırlı olsun hepinize kızlar. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. beta hcg yi takip et, aylık büyümelerini takip et, doğuma hazırlıklar vs derken ben de şimdi kızımı uyutuyorum Rabbim her birinize rahat bir hamilelik, su gibi doğumlar nasip etsin inşallah

Hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin

Merhaba sizinle günümüz aynı kesenin içinde yolk kesesini gördünüz mü acabaa birde ultrason fotoğrafınız varsa atabilir misini,
Doktor birşey demedi bende sormadım açıkçası bayramdan sonra tekrar bekliyorum kalp atışını duymak için dedi fotoğrafı hemen atıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…