Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152

Eklentiler

• IMG_0606.jpeg
    IMG_0606.jpeg
    92,5 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_0605.jpeg
    IMG_0605.jpeg
    93,8 KB · Görüntüleme: 58
Az önce karnıma çok kötü bir ağrı girdi 10 15 saniye sürdü canım acıdı gerçekten dayanılacak gibi değildi belime de vurdu çok şiddetli bir adet sancısı gibiydi bu normal mi sizlerde de oluyor mu

Az önce karnıma çok kötü bir ağrı girdi 10 15 saniye sürdü canım acıdı gerçekten dayanılacak gibi değildi belime de vurdu çok şiddetli bir adet sancısı gibiydi bu normal mi sizlerde de oluyor mu
Bana da bugün ara ara girdi canım diğer günlere nazaran fazlaydı ama dayanılmayacak gibi değildi. Belimde de ağrılar var biraz. Sancıların kısa sürmesi önemli olan bence ve kanama olmaması 🙏

Ben bugün doktora sordum kramp gibi oluyor ağrı benim bazen , o da karın ağrısı bel ağrısı sırt ağrısı bu dönemde olabilir çok normal dedi canım

İki gün sonra giderseniz 1.000 küsür olur gibi duruyor benimle değerleriniz hemen hemen aynı. Bende 500 den sonra iki üç gün sonra test verdim doktorum da gördü keseyi. Ama kalp atışı için pazartesini bekliyorum
Pazartesi günü sata göre kaçıncı hafta oluyorsunuz? Benim 5+5 olacak pzt doktor kese için o güne cagırdı ben daha erken gitmek istiyordum beklerken meraktan catlıcam hiç değilse cts gitmek istiyordum ama maalesef

Pazartesi günü sata göre kaçıncı hafta oluyorsunuz? Benim 5+5 olacak pzt doktor kese için o güne cagırdı ben daha erken gitmek istiyordum beklerken meraktan catlıcam hiç değilse cts gitmek istiyordum ama maalesef
Benim de 5+1 oluyor doktorum pazartesi günü çağırdı, inşallah görürüz keseleri 🤲❤️ En son beta değeriniz ne çıktı?

Sizi heveslendirmek istemem ama benimde 1.000 küsürken görüldü. 4+3 de. Sizinle değerlerim hemen hemen aynıydı. Gittiğinizde büyük bi ihtimal 1.000 küsürü bulur kan. Daha üstü olursa ne mutlu size♥️
Pazartesiye erteledik randevuyu belki kalp atışınıda duyarız diye inşallah hayırlı haberler alırız 🙏

Ğ
Benim de 5+1 oluyor doktorum pazartesi günü çağırdı, inşallah görürüz keseleri 🤲❤️ En son beta değeriniz ne çıktı?
En son gecen cumartesi 3200 cıkmıştı. Bugün 5+3 gittik doktora dayanamayıp. Keseyi, yolk sacı, içinde minnacık da olsa bi bebek beyazlıgını gördük cok şükür. Bir sıkıntı yok gibi duruyor ama 7 cmlik bir kistim cıktı en son asılama öncesi muayenede birsey yoktu ciddi bir şey değil takip edicez kendi kendine kaybolur muhtemelen dedi o biraz aklıma takıldı sadece. Kalp atışı bayram sonrası salı günü gidicez insallah.

X