Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Artış'tan şu kalın taytı alan vardı ya bedenini ne almak lazım? Yorumlarda benim kilomdakiler hep M almış ama benim evdeki taytlarım L beden şu an rahat oluyor. Dün pijama üstü pantolon giydim bacaklarım dondu dışarda az kalın bişi lazım

ailenin yanına gitmen çok iyi olmuş . hem yorulmaz bol bol dinlenirsin canım . keyfine bak kitap al bebişlerle ilgili zaman geçsin :)

kızlar ben de salgından nasibimi aldım. eşimin de benim de boğazım şişti. sabah adet öncesi sinir bastı vücudumu açlık şekerim 110 çıktı. derdimiz büyük sabah sabah pfff

Ben aldigimi aticam sana bulup ben s aldim bol bile oldu oyuzden m de olabilir belki sana ayarlaniyor bide.
Ekmegim bitmis gideyim de firina alayim

Eklentiler

• IMG_9027.jpeg
    83,1 KB · Görüntüleme: 39
Bende var bi tane böyle yenidoğan. Ablam 2 kere giydirmiş son bebişte. Bi hastaneden çıkarken bi de tekrar doktor kontrolünde ama ilk çocuğa alınabilir. Hatta kızına aldığı için pembeymiş sonra kahve ile boyamışlar erkeğe giydircek şekilde olmuş

Bir tane de 6 aylık var bende onu da baya kış bitene kadar giymiş ama o sıcak memlekette. Hatta mont niyetine değil diyor bunlara astar olmadığı için aman aman sıcak tutmuyor dedi.

Farkını da şöyle çektim alacak olan varsa ona göre bu pofudukları alırlar

Of ben de donuyorum ama artık bişey almaya takatim kalmadı geçen dagiden modal eşofman yakaladım çok da rahat güzel oldu çat diye havalar soğudu hiç bir anlamı kalmadı.

Laci olan çogzelmiş ama. Bende bi tane kırmızı var ama bi tane de peluş gibi olsun istedimdi giydiririz inşallah
Of ben de donuyorum ama artık bişey almaya takatim kalmadı geçen dagiden modal eşofman yakaladım çok da rahat güzel oldu çat diye havalar soğudu hiç bir anlamı kalmadı.
Ben dün pijama üstüne giydim sweatshirt ve pantolonu ya. Alttan turuncu turuncu çıkmıştır ışıklı bi yerden geçtiysem skfkf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…