Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
bizim evimiz mustakil burda iki katli anneme ait bir oda var 3. yatak odasi ust katta, soyle dusunuyorum herhalde aksamlari erkenden uyur odasina cekilir. esimin evden calistigi gunduzleri esimle ben basbasa disari cikariz bebegi alir ama tabi annem 3 ay boyunca sabah aksam haftasonu demeden bizimle. Nasil cinsel olarak yakinlasicaz ornegin merak ediyorum benim de kafam da sorular var. yaz olsa bahceye cikar yuruyuse cikar sitede annem ama kis ayinda eve kapali kalicaz. valla yasayarak ogrenicez ama tahmin ediyorum zorluklari. en azindan aksam erken uyur alir kitabini odasina cekilir yalnizligi seven biri zaten. Bir kac kitap da almistim onun sevebilecegi gelirken tr den getirmistim. yoksa bizimle oturup tv mi izler napar bilmem

Ben de aynısını düşünüyorum. Hem yalnız kalmak istiyorum hem de yetişemiceğimi çok iyi biliyorum. Annem şehir dışı olunca gelince çok kalırım modunda. En güzeli bebek toparlayınca komple annemlere geçmek olacak sanırım. Orda odamız yatağımız bebek yatağımız bile var. Eşim de bu sefer kvlerin bebeği görememesinden şikayetlenecek. Onların ilk torun aşırı hevesliler. Kv çocuk olmadı diye kurban adamış ya djdjdj

Ya bi tanesinin ki diyomus ki simdiden gelesim var , gel yerles yaa bence utanma
Yuuuh anam oğullarının evi pek gözde oluyo mesela benim evimde kedi var diye biz zenginiz (görümcem öyle diyo) benimkide bohça yapcam bohça yapcam dedi çocuğa dün yıka öyle koy madem diye kpden yollamış benim binbir krizle ebebeğe girdiğimiz akşam ki 1.5 yaş aldığı 2 eşofman altı 3 yaş şişme yeleği koyup yollamış

annem de adamış doğduğu gün horoz keseriz 40ı çıkınca kuzu keseriz diyor aaağw hiç sevmediğim şeyler skjfjks

biz İzmir'de olduğumuz için ben almicam ama Ankara gerçekten kuru alınabilir ama çok olmazsa olmaz mı dersen ben olsam almam skfjklsj

Ankaraya kesinlikle hava nemlendirici lazım havası kuru oranın ekstra evde zaten kuru olur
Bi doktor her yere nemlendirici götüremezsiniz demiş, o da doğru Ankara hep kuru olacak 20 yıl nemlendiriciyle mi dolaşcaz ki
ben de size doğurmamaya çalışan 29 haftalık bi ikiz gebeş göbeği göstereyim :)
Kombin linki istesem şu durumdayken ayıp mı olur kdgkg
benim esim yapamiyor onsuz gozleri kuruyor cildi kuruyor, ben hic kullanmadim. bebegin yapisina bagli biraz ama alsan zarari olmaz
Bi doktor her yere nemlendirici götüremezsiniz demiş, o da doğru Ankara hep kuru olacak 20 yıl nemlendiriciyle mi dolaşcaz ki

Polarlı aldım bi tane ya L beden, bu şardonludan daha kalınmış yeni galiba 3-4 yorum vardı
cok hizli buyuyorlar kac tane bu sekilde tulumu var? bir tane olsa kisi cikarir bebe :)
Polar tulumu yoktu hiç, bi tane astronot vardı bi de bunu aldım

Kayınpedere gerek yok ya bence de, bizimki de gelecek çünkü bizde araba yok getir götür için destek olur sağ olsun ama 5 gün kalacak, iznini ona göre ayarlamış zaten. Kardeşinin kızının düğünü vardı ona bile gitmedi ben bizim toruna ayırdım izinlerimi diye ama kv bende 40'tan fazla kalacağı için yorum yok dnfn

Baş başa dışarı çıkmak, açık havada bir sohbet, bir çay kahve içmek eminim ki iyi gelir. Annenin yalnizligi seven biri olması, odasına çekilme ihtimali olması da bir artı bence. Böyle konuşunca biraz üzülüyorum, biz de anneyiz sonuçta ama doğruya doğru :) Benim annem yalnizligi hiç sevmez, konuşmayı çok sever ve bizimle oturup tv izler mesela. Dediğim gibi belki bizim için her şey üst üste geldi ama bebek yoğunluğundan eş ilişkisini unutmamak, en azından aradaki sohbeti diri tutmak çok önemli.

Ay ne tatlı bir göbek ya benim hiç böyle çıkmadı göbeğim, kilo alınca da göbek değil basen olurdu bende, hamilelikte de öyle oldu. Kilo almışım gibi duruyor
Kız mı erkek mi senin bilmiyorum ama kızsa göbek belli etmiyor bazılarında gerçekten . Ben de hem göbecik hem basencik

TRENDYOLMİLLA Mint Basic Bisiklet Yaka Triko Alt-Üst Takım TWOSS20AU0084 Fiyatı, Yorumları - Trendyolmilla Avantaja düşmüş :)

haklisin. yok ben de annemle vakit geciricem elimden geldigi kadariyla ama o da bizi arada yalniz birakmali dogrusu bu aslinda. bebek memeye bagli olmasa annem cok guzel cocuk bakar biz esimle yazlari buyugu anneme teslim edip geziyoruz hep, simdi bebek olunca isler zorlasir biraz. Esim hmilelikte cok sabretti dusuk plesantadan dolayi biz cinsel birliktelik ysamadik benim korkumdan. bir 3 ayda annem var diye sabredemez gibi geliyor bana onu dusunuyorum napicaz biz aksam ayni odada bebek var gunduz annem evde ortalarda dolasacak bebegi annemin odasina koysam olmaz ben emzirmek icin oda degistirip durucam o zaman kadin uyuyamayacak falan.

Ben kendi mutluluğunun başkalarını da mutlu etmeye bir vesile olmasını çok seviyorum Horoz olayı bana uzak ama herkesin farklı bir yöntemi var işte
yapsınlar yaa ne istiyorlarsa benim ilk çocuğumsa onların da ilk torunu diye bir süre sessiz kalıcam. toparlanınca zor görürler adet gelenek görenek lskjeflfs

bebek daha çok minik bi şey anlamaz bi süre uyurken keyfinize bakın skdjfksjd bizim durum da vahim kedodan yatak odamızın kapısını bile kapatamıyoruz. kapatınca bas bas bağrıyo. bebekle kediyi dışarda bırakıp odaya da kapanamayız anlarlar. bi gün gündüz bi bahaneyle otele motele gitcez doğumdan sonra bu gidişle ksjdfkjsd

En uygun nasıl yazsam Nasıl diyeyim her şey penetrasyon değil nihayetinde, şimdi de uygun yakinliklar, cinsel temaslar yaşanabilir diye düşünüyorum, sonrasında yaşanacak o beklentiyi en azından bir parça hafifletmek için. İki ayı zaten doğum sonrası toparlanma desek, bir ay beklemek çok da zor olmaz belki ama yine de yakınlığı yeniden kurmak gerekiyor, çok da akışına bırakmamak lazım, haklısın.

anlamaz da uyanir diye iste aman bakicaz valla kafayi ona yor buna yor zaten hormonlarimdan dolayi birsey istemiyorum esimi dusundugumden iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…