Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Çok geçmiş olsun. Bebiş tam vaktinde sağlıkla gelsin inşallah.

Link olarak atabilir misiniz. Bulamadım da satıcıyı

Bunlar canım yine satıcı ara ara güncelliyor.

tesekkurler canim sabaha biraz gerilemis benimde aksama hastaliklar daha bir artiyor sabahina hafifliyor neyseki

dun ekstra demire basladim eksik degildi demirim ama gaza geldim burda herkes kullanirken 25 mg ile basladim. aksamina nasil yaniyorum sanki yaz sicagindayiz atletle dolastim evde yine yandim fazla geldi herhalde bana

Eda beni influence etti Ikea olanını aldım mffm
O da guzel ben ikeada bulamamistim oyuzden almadim.

Benimki bu tek kotu yani bacaklari bi tik bol kac beden alirsan al.

ay benim kisin vazgecilmezim ici hafif polarli termal taytlar tum kisi o sekilde geciriyorjm asla kot giyinemiyorum bacaklarim donuyor. tum termal tayt ve uzun kazakla geciyor benim :)
kalin polarli alma yakar seni ici daha ince polarli taytlar oluyor Calzedonia da vardi baska yerlerde de vardir

teyzemin oğluyla eşi ayrılıyorlar bu beni nasıl derinden etkiliyorsa her gün rüyamda boşandığımı görüyorum. bi gün aldatıyor bi gün terk ediyor. zaten her şey iyi gidecek mi anksiyetesi var bir de üstüne saçma sapan rüyalar görüyorum kfdjkdrj

Dertsiz başına dert almada perocuk gibi ol

hayat canim. benim de kardesimle esi ayrilmisti ilk dogumumda. Cocuklari yoktu neyseki. sonra tekrar evlendi cok mutlular simdi esiyle, bazen 2. evlilikler daha iyi yuruyor goruyorim cevremde.

Bu aylarda saçma sapan rüyalar çok normalmiş muhtemelen takmasanda bilinç altın hemen kapmış olayı sana oyun oynuyor hormonlar ekstra arttığı için

Bu aylarda saçma sapan rüyalar çok normalmiş muhtemelen takmasanda bilinç altın hemen kapmış olayı sana oyun oynuyor hormonlar ekstra arttığı için
aynen ben de öyle düşünüyorum çünkü eşimle herhangi bir pürüzümüz de yok bu adam beni yarı yolda bırakır diyemem yani kdjfkd hormonlardan stresim artıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…