Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Çok geçmiş olsun. Bebiş tam vaktinde sağlıkla gelsin inşallah.

Link olarak atabilir misiniz. Bulamadım da satıcıyı😔

Bunlar canım yine satıcı ara ara güncelliyor.

Benim geldi canım. Aile hekimi antibiyotik yazdı. Kendi doktorum ateşin çıkarsa kullan dedi. Ben ıhlamur limon karabiber bal çayı içtim, klorobenle günde iki üç kez gargara yaptım, gazlı içecek içmedim, bol meyve yedim, dilimde yara vardı bir iki kez kenakort aft için krem sürdüm. Onda az kortizon var, o da boğazıma iyi geldi bence. Gebeliğimin başında kusarken dilimde çok büyük yara çıkmıştı, doktorum biraz kullanabilirsin kenakortu demişti. Küçük tırnak ucu kadar sürdüm. Minnacık yani. Kloroben de içilmediği için sıkıntı olmaz dedi doktorum. Ağızda çalkalayıp atıyorsun. Antibiyotik kullanmaktansa ben bunları tercih ettim. Ve rapor verdi bir hafta yattım. Ateşim çıkmadı, antibiyotiği kullanmadım kuzum. ÇÇok çok geçmiş olsun sana ❤
tesekkurler canim sabaha biraz gerilemis benimde aksama hastaliklar daha bir artiyor sabahina hafifliyor neyseki

ben de size doğurmamaya çalışan 29 haftalık bi ikiz gebeş göbeği göstereyim :)

Eklentiler

• 8C6A3368-9BFA-4AB0-A0C2-EBAD2AC3D1FC.jpeg
    8C6A3368-9BFA-4AB0-A0C2-EBAD2AC3D1FC.jpeg
    109,4 KB · Görüntüleme: 37
dun ekstra demire basladim eksik degildi demirim ama gaza geldim burda herkes kullanirken 25 mg ile basladim. aksamina nasil yaniyorum sanki yaz sicagindayiz atletle dolastim evde yine yandim fazla geldi herhalde bana

Eda beni influence etti Ikea olanını aldım mffm
O da guzel ben ikeada bulamamistim oyuzden almadim.

Benimki bu tek kotu yani bacaklari bi tik bol kac beden alirsan al.

Artış'tan şu kalın taytı alan vardı ya bedenini ne almak lazım? Yorumlarda benim kilomdakiler hep M almış ama benim evdeki taytlarım L beden şu an rahat oluyor. Dün pijama üstü pantolon giydim bacaklarım dondu dışarda az kalın bişi lazım
ay benim kisin vazgecilmezim ici hafif polarli termal taytlar tum kisi o sekilde geciriyorjm asla kot giyinemiyorum bacaklarim donuyor. tum termal tayt ve uzun kazakla geciyor benim :)
kalin polarli alma yakar seni ici daha ince polarli taytlar oluyor Calzedonia da vardi baska yerlerde de vardir

teyzemin oğluyla eşi ayrılıyorlar bu beni nasıl derinden etkiliyorsa her gün rüyamda boşandığımı görüyorum. bi gün aldatıyor bi gün terk ediyor. zaten her şey iyi gidecek mi anksiyetesi var bir de üstüne saçma sapan rüyalar görüyorum kfdjkdrj

teyzemin oğluyla eşi ayrılıyorlar bu beni nasıl derinden etkiliyorsa her gün rüyamda boşandığımı görüyorum. bi gün aldatıyor bi gün terk ediyor. zaten her şey iyi gidecek mi anksiyetesi var bir de üstüne saçma sapan rüyalar görüyorum kfdjkdrj
Dertsiz başına dert almada perocuk gibi ol 🥲🥲

hayat canim. benim de kardesimle esi ayrilmisti ilk dogumumda. Cocuklari yoktu neyseki. sonra tekrar evlendi cok mutlular simdi esiyle, bazen 2. evlilikler daha iyi yuruyor goruyorim cevremde.

Bu aylarda saçma sapan rüyalar çok normalmiş muhtemelen takmasanda bilinç altın hemen kapmış olayı sana oyun oynuyor hormonlar ekstra arttığı için

Bu aylarda saçma sapan rüyalar çok normalmiş muhtemelen takmasanda bilinç altın hemen kapmış olayı sana oyun oynuyor hormonlar ekstra arttığı için
aynen ben de öyle düşünüyorum çünkü eşimle herhangi bir pürüzümüz de yok bu adam beni yarı yolda bırakır diyemem yani kdjfkd hormonlardan stresim artıyor.

X