Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Kızlar çamaşırları kurutma makinasında kurutan yok mu? Sakıncası mı var acaba içine kurt düştü ben kurutma makinasında kurutacaktım
Ben battaniye, puset minderi, puset örtüsü, müslin örtüler, mendiller hatta düz kafa yastığı, emzirme yastığı kılıfı gibi giyim dışı tekstilleri kurutmaya attım. Kıyafetlere cesaret edemedim çekerse diye.

İnşallah vaktini bekler minik bebiş ama hafta olarak doğsa sıkıntı yaşamayacağı haftalardayız çok şükür ciğer geliştiricinin yapılması da çok iyi olmuş olası bir riske karşı. Hastane ortamında gecikebildiği kadar geciktirilir doğum sonra sağlıkla kavuşursunuz inşallah dualarımız seninle🙏🙏🙏
Teşekkür ederim Allah razı olsun 🙏

Teşekkür ederim Allah razı olsun 🙏
Gecmis olsun hayirlisiyla saglikla vaktinde gelsin bebis inşallah 🙏Su an nasılsınız? Sertlesmeler düzenli miydi o yüzden mi bu sekilde konuştular sizinle ? Çünkü ben de çok sık yaşıyorum ama hep normal deniliyor. Biraz panikledim 😅 nst te de denk geldi ama sancı olarak yansımadı.

Gecmis olsun hayirlisiyla saglikla vaktinde gelsin bebis inşallah 🙏Su an nasılsınız? Sertlesmeler düzenli miydi o yüzden mi bu sekilde konuştular sizinle ? Çünkü ben de çok sık yaşıyorum ama hep normal deniliyor. Biraz panikledim 😅 nst te de denk geldi ama sancı olarak yansımadı.
Sertleşmeler sıklıkla oluyordu bazen bebek ortaya toplanıyor dokunduğum zaman popo ya da baş kısmını hissediyordum. Bazen de karnım genel olarak sertleşiyordu. Herkesin süreci farklı oluyor ben de yaşıyorum diye panik yapmayın lütfen. Doktorunuz ne diyorsa ona uyun mutlaka aksi bir durum olsa zaten söylerler. Rabbim tüm hamilelerin yardımcısı olsun umarım gelecek haftalar kolaylıkla geçer 🙏 bana hep hamileliğin tadını çıkar derlerdi ama onu bile yapamadım sürekli bi korku tedirginlik 🥺

bogazim coook fena aciyor, kendim iyiyim ya ama kuru oksuruklu gelen bogaz yanmasi ve bogaz agrisi yasiyorum. en son boyle oldugumda antibiyotikle gecmisti sizin basiniza geldi mi nasil geciriyorsunuz

X