Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Herkese merhaba normalde mart annelerindeyim, bebek arabası araştırıyorum size de sormak istedim hafif ve kullanışlı bir bebek arabası önerir misiniz? Siz hangilerini aldınız? :) kasımda almayı düşünüyorum ben de

anlamaz da uyanir diye iste aman bakicaz valla kafayi ona yor buna yor zaten hormonlarimdan dolayi birsey istemiyorum esimi dusundugumden iste
Hakikaten bir kadın hangi birini düşünecek ya? Büyük çocuğu düşün, kocanı düşün, ilişkiyi iyi tutmayı düşün, ananı babanı düşün, yeni doğacak bebeği düşün, evi yemeği çamaşırı, döneceğin işi düşün. E kendisi, psikolojisi? Kimse kadınlar kadar zihinsel yük taşımıyor gerçekten. Kendimize sahip çıkmamız, o aralarda bir yerlerde kendimizi de düşünmemiz lazım

Ay bu evde giymek icin de cok ise yarar valla.
Evet hem de avantaja düşüyor çoğu zaman . Ben şu an bi temiz 70 kilo varımdır . Tartılmadım gerçi bi haftadır m almıştım . bel lastiği dar duruyor ama güzel açılıyor hiç sıkmadı karnımı .
O kadar üşüyorum ki yumoş görünen her şeyi alasım var çok teşekkürler
o zaman alınsın :) dışarda da giyilir ama bunlar ben şişme yelekle muayeneye falan giderken giyerim diye düşünmüştüm :)

Aldımmmm M aldım ben de olur herhalde 65'im şu an

haklisin evet. ben esimin de dusundugunu dusunuyorum en azindan evi yemegi camasiri ev islerini ben kadar dusunuyor cocuga da cok ilgili kendini adiyor aslinda ikimizin iliskisine de cok duskun.
ama genel olarak erkekler pek bir rahat kadinlar herseyi yukleniyor bu konuda katiliyorum sana

Güzelmiş bu, kullanışlı olur mu bilmiyorum tırnak makasını da hediye olarak gönderecekler diye ben törpü olarak aldım. Can acıtmıyor ama

Merhaba kızlar. 33.hafta kontrolüne gittim dün bizim tosun paşa 2534gr boyu da fl ye göre 45,8 civarı çıktı. 35 haftalık bebek boyutunda şu an ama sonrasında belki yavaşlar belli olmaz dedi doktorum.

O sıra böbreklerimde bir ağrı vardı öylesine söyledim hemen baktı 1.derece büyüme var dedi iki böbrekte de. Bebek büyüdüğü için baskı yapıyormuş böbrekte idrar birikiyormuş, ilerlerse katater takılması gerekir hatta doğuma bile alıyoruz ama şu anlık öyle bir durum yok dedi. Korktum açıkcası var mı böyle bir şey duyan?

Kızlar yüzüm çok kurudu böyle beyaz beyaz oldu hiç sevmem bu görüntüyü. Nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz var mı öneriniz şööle bebek gibi olsun

Kızlar yüzüm çok kurudu böyle beyaz beyaz oldu hiç sevmem bu görüntüyü. Nemlendirici olarak ne kullanıyorsunuz var mı öneriniz şööle bebek gibi olsun
Bioderma atoderm krem kullanıyorum ben, tüm vücut olanı yüze de kullanılıyor hatta bebeklere de kullanılabiliyor. Cilt doktorum önermişti uzun süredir kullanıyorum memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…