Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
İlaç fiyatlandırmasındaki euro kuru cok düşük su an o yüzden firmalar getirmiyor trye ilaç aşılardaki sıkıntı da ondan büyük ihtimal hep yurtdışı menşeili oldugu için. Devlet baba zam yapmıyor firma da ya gıdım gıdım veriyor ya vermiyor. Bir mide ilacı misal burda 200 tl ise ingilterede 45 sterlin farkı ordan pay biçin yani😕

Ya oyle saatlerce yıkamıyosun ki bebişi kiri ne pası ne hemen 5 dkda fırt fırt azcık sampuanlayıp duruladın mı tamam o kadar üşüyecegini düşünmüyorum ben ya file cidden kolaylık oluyor cok küçük bebekte
ilac cok pahali burda devlet destegi de sifir biz trden gelirken getiriyoruz ilaclari hep.

Delikli olan dediğin düz file mi? Bana kullanışsız geldi ya incecik bişi nasıl tutacak bebeği diye korktum. Bu daha korunaklı göründü daha fahat
Evet evet düz fileden bahsettim. Yeğenlerimde herhangi bir sıkıntı yaşamadık o filede ama bu sanki daha sıcağı tutacak bir şey gibi duruyor acaba extra bi durum mı var diye merak ettim 😬 file beni Nisan-mayısa kadar idare etsin yeter sonra küvet bile kullanmam gibi geliyor ama bilemiyorum tabi 🙂

İlaç fiyatlandırmasındaki euro kuru cok düşük su an o yüzden firmalar getirmiyor trye ilaç aşılardaki sıkıntı da ondan büyük ihtimal hep yurtdışı menşeili oldugu için. Devlet baba zam yapmıyor firma da ya gıdım gıdım veriyor ya vermiyor. Bir mide ilacı misal burda 200 tl ise ingilterede 45 sterlin farkı ordan pay biçin yani😕

Ya oyle saatlerce yıkamıyosun ki bebişi kiri ne pası ne hemen 5 dkda fırt fırt azcık sampuanlayıp duruladın mı tamam o kadar üşüyecegini düşünmüyorum ben ya file cidden kolaylık oluyor cok küçük bebekte
Zaten doktorlarda 10 dakkadan az ya da fazla gerek yok diyor. Ben hergun yikamak istiyorum suyla tabi sampuansiz sirf rahat uykuya gecsin diye srkadasim cok faydasini gormustu😊

Evet evet düz fileden bahsettim. Yeğenlerimde herhangi bir sıkıntı yaşamadık o filede ama bu sanki daha sıcağı tutacak bir şey gibi duruyor acaba extra bi durum mı var diye merak ettim 😬 file beni Nisan-mayısa kadar idare etsin yeter sonra küvet bile kullanmam gibi geliyor ama bilemiyorum tabi 🙂
Yok ya onu da kullanan çok var ben kendime güvenemedim jdjf

Screenshot_2024-10-21-16-36-32-72_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Çorap olarak şu ikisi arasında hangisi daha iyi sizce? Katlananlar bilek sıkıyor demişti tanıdığım ama bilemedim

Kızlar çok yoruldum bu hafta sonu ya. Cumartesi evi temizle pazar misafirim geldi kahvaltıya. Akşamına gardrop kuruldu o kurulabilsin diye odadan bir kanepe eksildi ve salona taşındı. Şu an salonda 3 tane 3lü kanepe var biri takımdan bağımsız shsjjs Kötü durmasa da bi sinirime dokunmuyor değil. Akşam geç bitti iş kalanını yarın düzene koyarız dedik eşimle. Derken adamı göreve gönderdiler apar topar hafta sonuna kadar hepten dımdızlak kaldım. Su bile bitmiş 19 litrelik damacanayı içeri geçirdim. Yapamasam damacana başlığını götürüp ona takıp koridordan şişeye doldurup doldurup o şekilde alacaktım içeri shsjjs neyse ki yaptım. Bakalım bu hafta tek başımıza neleri başarabileceğiz evde 🥹

Delikli olan dediğin düz file mi? Bana kullanışsız geldi ya incecik bişi nasıl tutacak bebeği diye korktum. Bu daha korunaklı göründü daha fahat
İlkinde bundan kullanmıştım, yine bundan alacağım. Üstüne bebek gelince zaten küvetin tabanına oturuyor o kısım. Bebekle plastik küvet arasında yalnızca ince file olması rahatsız gibi geliyor bana.

X