Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Bizim de aynı, en son detaylı ultrasonda gördük asla göstermiyor. Geçen haftaki muayenede yüzünü gösterirsen çıkışta sana hemen oyuncak alacağım diye rüşvet de teklif ettim ama bana mısın demedi, oğlak burcu işte napcan ajfksjdks

Ne münasebet efendim. D vitamini bizim neyimize

Bu arada şaka gibi, ferritin istememiş. Demir ve demir bağlama kapasitesi var tahlilde, ferritin yok. İkisi birbirinden farklı şeylermiş ve de
Tahlil için dahiliye uzmanına gitmek daha iyi oluyor gibi geliyor bana. Hem sağlık ocağında biz ona bakamıyoruz muhabbeti dönüyor, o açıdan da daha iyi. Hastanelerin semt polikliniği gibi hastanecikleri var ya, yakınlarda ondan varsa aklında bulunsun

Biz her gittiğimizde yüzünü gördük ama son gördüğümde "ayy sanki burnu yamuk bu kızın" diyince sırtını döndü bi daha göstermedi......

Ben henuz gorusmedim ama yuksek maliyetli bisey parasinda degilim de gereksiz diyen hekimlerde var , okadar bekledikten sonra bozulma riski var diyen var varda var.
bende uygun zamanda transfer edebilir miyim diye tedirginim hızlı bi şekilde bankaya yetişmesi gerekiyor doğum sonrası enerjimiz olur mu ya da unutur muyuz o telaşla diye beklemedeyim

Qwli aldım ben çapraz korse
ben bi kaç iç çamaşırcıya sordum sezeryandan en az 2 ay sonra falan takın diyorlar. o yüzden hiç o araştırmaya girmedim daha.
3 tane doğurdum hepsindede doktorum eve gidince hemen kullanmaya başla dedi şimdide hastanede takicam çünkü kalkarken çok büyük kolaylık tabiki sıkmadan korsesiz yurumemiyorum ben acıyo göbek dikislere düştüğü icin

İki kere uğraşmak istemediğimden direkt 32+4’de çalışamaz verilebilir mi onu merak etmiştim. Okul sıkıntı yok diyor ama bence onlar tam bilmiyor olabilir.
Bize de bir idareci 32+1 de çalışabilmek izin 32+0 da o raporu alman lazım yoksa direkt izne ayrılmış olursun demişti mesela. Bilemeyecegim o yüzden.

kızlar bu bebek temizleme pamuğunu nerde kullanıyoruz? bir sürü ağız mendili almıştım o işlevi mi görüyor?
Altını temizlemek için canım ıslak mendil yerine kız bebekler daha hassas ya genelde onlara kullaniliyo ama ben kullanmadım yigenim 1 yaşına kadar pamuk kullandı kızına ben urasamam valla ama en temiz içerikli Yenidoğan ıslak mendili aldım tabiki

Yiyenim kombinin suyunla ıslatiyodu sıcak suyla güzel temizliyo kakayi da pratiklik dersen ıslak mendil bencede

Yok idrar yolu için diil, vajinal enfeksiyonda ben sormadan kendim de kullanıyorum artık valla ya daha önce verdiği fitilden. Akıntı sarı yeşile dönüyor o zaman kaşıntı ve tahriş de oluyor mecburen kullanıyorum fitil gecmiyor cünkü günlük hayatımı etkiliyor. Fitille geciyor cok kısa süre sonra tekrar ediyor o kadar Hijyene dikkat ediyorum ama bu mantar enfeksiyonu artık bagısıklığım düştü heralde gebelikte mantarlar da hazırolda bekliyor hemen saldırıyorlar pislükler bezdim yani kronikleşti artık. kaç kutu fitil kullandım başından beri gebeliğin inş bir sıkıntı olmaz

Akıntın ne renk geliyor ve kıvamı nasıl acaba canım bende bi türlü kurtulamadım
Ya beyaz krem gibi başlıyor o zaman kaşıntı olmuyor sonra ufaktan kaşıntı da başlıyor aha diyorum ilerliyor kasıntıyla beraber sarıya dönüyor bir de böyle lor peyniri gibi kesik kesik de oluyor o en son asama artık ordan sonra fitilsiz gecmiyor. 7aydır cekiyorum resmen. Allahtan hiç koku yok ıyy bir de o olsa napardım bilmem

Bizde en son detaylıda gördük. Anasının karnının içine içine yatıyor yavrucağım
Benimki büyük ihtimalle yay olacak yani inşallah akrep olmaz 22 kasımdan önce gerçi daha 36 haftalık oluyor inşallah zamanında gelsin bebiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…