Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Akıntın ne renk geliyor ve kıvamı nasıl acaba canım bende bi türlü kurtulamadım

Ben de aynı strese girmiştim de bana da asla aşağıda demedi. Normal diyor herşeye çatı ağrısına da normal diyor.
Yani aşağıda olsa söylerdi heralde jfjfjd bilmiyorum aşağıda olması bir sorun mu onu da anlamadım ama günün sonunda kocaman bebekler artık bi tarafı aşağıda bi tarafı yukarıda olabilir

bi’aralık şimdi ankara ya taşınıcam he

İki kere uğraşmak istemediğimden direkt 32+4’de çalışamaz verilebilir mi onu merak etmiştim. Okul sıkıntı yok diyor ama bence onlar tam bilmiyor olabilir.

Yani aşağıda olsa söylerdi heralde jfjfjd bilmiyorum aşağıda olması bir sorun mu onu da anlamadım ama günün sonunda kocaman bebekler artık bi tarafı aşağıda bi tarafı yukarıda olabilir
Bence bizim vücutlardan kaynaklı ya. Ben telaş yapmıyorum bu duruma kemiklerimin nevri dönmüş gibi hissediyorum

Çok şanslısınız beni hala renksiz ultrasona aliyorlar kizimin yuzunu sadece detaylida gorebildim. Benim için tamamen surpriz olcak cocugumun yuzu

Aşağıda derken neyi kastediyor. Bana da doktor başı rahim ağzına çok yakın dedi. Ama rahim ağzı kapalı kısalma vs yok herşey iyi dedi. Dinlen gezme dolaşma ayakta fazla durma dedi

Neyse ders olsun d vitamini falan baktırmaya kalkışmazsın

Evde limonatanla içersin yine, iznine az kaldı
Ne münasebet efendim. D vitamini bizim neyimize

Bu arada şaka gibi, ferritin istememiş. Demir ve demir bağlama kapasitesi var tahlilde, ferritin yok. İkisi birbirinden farklı şeylermiş ve de

Senin değerler çok mu yüksek neden ilaç, fitil veriyor? Ya da benimki de yüksek mi sence?
Yassı epitel 12, lökosit esteraz +++, lökosit 34, bakteri 42.
Kaşıntı ara ara bende de oluyor ve akıntı ama çok ciddi düzeyde olduğunu söyleyemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…