Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ya beyaz krem gibi başlıyor o zaman kaşıntı olmuyor sonra ufaktan kaşıntı da başlıyor aha diyorum ilerliyor kasıntıyla beraber sarıya dönüyor bir de böyle lor peyniri gibi kesik kesik de oluyor o en son asama artık ordan sonra fitilsiz gecmiyor. 7aydır cekiyorum resmen. Allahtan hiç koku yok ıyy bir de o olsa napardım bilmem
Benim kaşıntı koku yok ama en başından beri sarı yeşilimsi geliyor fitiller asla işe yaramadı ilk zamanlar katı geliyordu şimdi su gibi geliyor bi de özellikle sabah erken saatlerde yoğun geliyor gün içinde pek olmuyor ama hep kafaya taktığım bi konu bi geçiremedik 🥹

Okuduğuna göre normal doğuma yatkın olunca da bu ağrı oluyormuş, kemikler ayrılmaya başladığı için 🥲
Bana da normal geliyor açıkçası ya bi de aşağıda olsa napcan hiç bişey djdjd doktor sonuçta bişey de demedi 🤣 gece tuvalete kalkması çok zorluyor beni ilk başta ayakta bi dikiliyorum nasıl yürüyorduk falan oluyorum🤣

Benim kaşıntı koku yok ama en başından beri sarı yeşilimsi geliyor fitiller asla işe yaramadı ilk zamanlar katı geliyordu şimdi su gibi geliyor bi de özellikle sabah erken saatlerde yoğun geliyor gün içinde pek olmuyor ama hep kafaya taktığım bi konu bi geçiremedik 🥹
Kaşıntı yoksa cok iyi, benim hem kaşınıyor hem bildiğin canım acıyor kilot degidiğinde bile ilerlerse o yüzden fitille müdahele etmem gerekiyor. İdare edicem artık canım bebişe bir sıkıntısı yoksa doktorun sorun yok diyorsa surda ne kadar kaldı yüzdük yüzdük kuyruguna geldik☺️

Kaşıntı yoksa cok iyi, benim hem kaşınıyor hem bildiğin canım acıyor kilot degidiğinde bile ilerlerse o yüzden fitille müdahele etmem gerekiyor. İdare edicem artık canım bebişe bir sıkıntısı yoksa doktorun sorun yok diyorsa surda ne kadar kaldı yüzdük yüzdük kuyruguna geldik☺️
Aynen bebişlere zararı olmasında hiç önemli değil ben akıntıya razıyım saglıkla doğsun yavrularımız 🙏🏻♥️

Bu kadın beni tribe sokuyor ya fiziği çok iyi bakımlı süslü😄bazen dilenci gibi dolanıyorum

Kızlar size ne sorcam hastane çıkışlarınız hep yandan çıtçıtlı mı ? Bi arkadaşımla konuştum bugün onlar çok daha iyi oluyor göbek bağı düşmediği için dedi ama benim sadece 1 takımım ötle diğerleri hep alttan çıtçıtlı. Sizce yandan çıtçıtlı almama gerek var mı ?

Kızlar size ne sorcam hastane çıkışlarınız hep yandan çıtçıtlı mı ? Bi arkadaşımla konuştum bugün onlar çok daha iyi oluyor göbek bağı düşmediği için dedi ama benim sadece 1 takımım ötle diğerleri hep alttan çıtçıtlı. Sizce yandan çıtçıtlı almama gerek var mı ?
Yok ya o kadar hassas bir durum yok bence zaten bebişler minik o minicik seyler bile kocaman oluyor. O kadar ince duşunmeye gerek yok rahatsız etmez bebekleri

Bu kadın beni tribe sokuyor ya fiziği çok iyi bakımlı süslü😄bazen dilenci gibi dolanıyorum
Anacim o bundan para kazaniyor oyle olmak zorunda sonrasinda o da ozune donuyo lanet okuyodur arada bence🤣

Ay imstagramım yok cok rahatım 800 gr nedir allasen. Boşver kuzum sen bakma bunlara genel türk kadınına odaklan çoğumuz sen gibiyiz. 33 hafta 13 kg ile k.çım başım ayrı büyüdü ama gebeyiz sonuçta napalım her dakka kendimizle mi ugrasıcaz bunlar gibi işimiz gücümüz yok da

Bana da normal geliyor açıkçası ya bi de aşağıda olsa napcan hiç bişey djdjd doktor sonuçta bişey de demedi 🤣 gece tuvalete kalkması çok zorluyor beni ilk başta ayakta bi dikiliyorum nasıl yürüyorduk falan oluyorum🤣
Ben de işyerinde masada oturuyorum farkında olmadan sonra bi kalkıyorum çatırttt😂

Kızlar şokta Sleepy natural 42 adet 99 tl. Bir numara bulamadım iki numara aldım. Sanırım uygun oluyor bu fiyata.

Kızlar diyetisyenle görüştüm olası bir acil ameliyattan sonra süt ne yapar diye . Zencefil çayı , rezene çayı içebilirsin , salatalığa çörekotu serpip yiyebilirsin dedi, bol çorba ama bol ilik sulu , bizimki biraz sosyetik diyetisyen hindistan cevizi suyu varmış büyük marketlerde onu söyledi , omega 3 başlayacaz , chia tohumu falan dedi . Tabi ki en çok bol bol su dedi . bu bilgi de burda dursun :)

X